СПАМ

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1246
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Veso1913 » 14 дек 2022 17:43

Например могат да изберат три стадиона,като финала е на този,който няма да е домакин.Стара Загора,Пловдив и Националния.Не зная какво е състоянието на Лазур,но и той би могъл да е включен в бройката.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
moreto vn
Мнения: 1535
Регистриран на: 03 ное 2011 17:56
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот moreto vn » 14 дек 2022 18:17

Разград също е добър вариант за финал за купата,ако дай боже стигнем до финала за нас си е супер.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 15 дек 2022 12:05

А защо да се играе на Националния в София? Стадион, който е грозен и не е за футбол - с писти? Айде стига фаворизиране на шопските отбори - не стига, че ви подаряват съдии, манипулирани жребии, а и перманентни домакинства на финали. Като няма да има надпревара - нека да няма, да почнат да дават Купата на Левски и ЦСКА служебно, тая година едните, другата другите и толкоз. Защо въобще е тоя маскарад тогава?
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5164
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 15 дек 2022 21:52

gong-ЦСКА 1948 е близо до привличането на една от звездите на Локомотив Пловдив - Бирсент Карагарен, научи Gong.bg. "Червените" са в напреднали преговори със "смърфовете" за трансфера на офанзивния футболист, като се очаква сделката да бъде финализирана в близките дни.

30-годишният десен флангови нападател е най-добрият играч на пловдивчани през есента, като се отличи с 6 гола в efbet Лига. Карагарен има договор с Локомотив за още година и половина, поради което "червените" ще платят трансферна сума за правата му.

Бирсент няма да е единственият футболист, който ще поеме от "Лаута" към Бистрица. ЦСКА 1948 ще привлече и десния бек Матеуш Силва. 25-годишният бразилец дойде в Пловдив през лятото от португалския Морейренсе и бързо се превърна в основна част от състава на Александър Томаш. За него също ще бъде платена трансферна сума.
-=-=-=-=-
запазват традицията 1948 ....вземат добрите играчи на основната си конкуренция за призовите места ;) можем да им честитим 3 място на тия нещастници....
Изображение

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 17 дек 2022 01:51

Честно казано тук работата понамирисва. Намирисва на....пералня.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5164
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ogrizko » 17 дек 2022 11:41

ShooterMan написа:Честно казано тук работата понамирисва. Намирисва на....пералня.

хахахаха, и при мен така ...току-що ми приключи програмата на пералнята :)))
Изображение

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1246
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Veso1913 » 18 дек 2022 08:30

Числата взеха пореден нападател.Имам един въпрос.Къде точно ще играе Жека?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 18 дек 2022 11:42

Жека е посредствен играч, да не се залъгваме. Преди Черно Море караше такси, след Черно Море - резерва в някакъв селски отбор, който чрез транфери само пере пари. Играе на селско игрище през 9 фена общо, ако изобщо го пуснат да играе. Реално Жека беше във вихъра си тук и около много други класни играчи като Леандро например. Сещате ли се онзи гол в Пловдив срещу Ботев за 0:1.....да...но малцина се сещат за изумителния пас на Леандро как навърза двама и я копна като по конец. Или после на Сула пасовете. Реално Жека финализираше усилията на много добри футболисти, беше попаднал на точното място, в точен колектив и отбор. Там на село си личи, че пропада. И много вероятно пак да подкара такси накрая. За мен си провали кариерата тотално, когато избра село Бистрица пред Хановер 96. В онзи отбор, чиято цел не е спортна, а да подкопава друг отбор и фенове и да се перат пари - просто няма как да ставаш футболист, да растеш. Невъзможно е.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот Eastern » 18 дек 2022 13:51

Не че е най великият нападател но чак пък посредствен .... айде стига. Факт е че Жека има убийствена левачка която ни донесе много радост. Аз се сещам за два гола от избити топки след негови удари, срещу Ботев и Лудогорец. Така че той беше полезен не само със головете си. Да не говорим по колко защитници овличаше след себе си. Без да искам да го защитавам но не е виновен той че ръководството и треньорите нямат амбиции за нещо повече от влизане във шестицата.

ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: СПАМ

Мнениеот ShooterMan » 19 дек 2022 10:54

Аз не отричам няколкото му положителни качества. Идеята е, че те блестяха в подходяща компания и на други играчи и в схемата на Илиан. Е, на, в Числата не блестят. Освен всичкото треньора-нападател Пенев напусна, който го искаше, дойде Янчев. Без да се отвличаме Тошко Янчев и като футболист беше прост човек, най-малкото не може да върже 2-3 изречения. И като треньор вероятно ще е същия. Най-възможния сценарий е да е един физкултурник и Жека не го чака нищо добро.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта