3 кръг/ Черно море - Дунав /28.07 (петък) - 18.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

guglata
Мнения: 774
Регистриран на: 07 мар 2012 21:01
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот guglata » 25 юли 2017 17:16

Най-накрая една хубава новина, потвърдена официално. И аз се надявам да стане хубав мач и по-добрите моряци да победят :lol:

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 969
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот KIL » 25 юли 2017 17:41

Alexandrov93 написа:Днес говорих с един човек. Не ме питайте кой и какъв, но ми каза че е много вероятно да привлечем Кристиано Роналдо до края на месеца. Не бил щастлив в Реал. :lol:


Моята информация се потвърди! А твоята? :mrgreen: :) :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот sicilianecat » 25 юли 2017 19:09

FCD написа:Ако е така, честито! Дано имате много успехи на реновирания си стадион. И дай Боже поне при вас да са го направили кадърно, че майката си е тракало от фалшиви неща и комисионни в тая държава. Това, което коментирате за всички несгоди с табла, оборудване, неуредици в последния момент, сякаш ми е дежа вю. И никой не ти казва нищо, като че ли е държавна тайна. Имаме тема от близо 200 страници изписана в нашия форум, което си е цял научен труд.

За мача. Да не кажа голяма дума, ама предвиждам труден мач за Черно море. Дунав няма ни най-малко да се впечатли от "Тича", а Черно море просто няма как малко или много да не налее гипса пред собствена публика с мисълта, че трябва да бие заради нея. Аз лично уважавам много Варна и всичко, свързано с този град и се радвам, че си играем мачовете и това е достатъчно за мен. Това е просто един мач, в който абсолютно всичко е възможно и както винаги е било. Винаги е интересно както с Берое и другите истински отбори.



Защо теренът в Русе е в толкова лошо състояние, забелязах от снощния ви мач, навсякъде хвърчащи чимове, от къде ви докараха тревата?

yavorescu
Мнения: 2855
Регистриран на: 05 апр 2011 21:15
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот yavorescu » 25 юли 2017 19:12

FCD написа:Да не кажа голяма дума, ама предвиждам труден мач за Черно море. Дунав няма ни най-малко да се впечатли от "Тича", а Черно море просто няма как малко или много да не налее гипса пред собствена публика с мисълта, че трябва да бие заради нея.

Със сигурност мача ще е много труден за Черно море. Сигурен съм също, че Дунав няма да се стресне от Тича. Виж, за последното не бих разчитал. Не си спомням някога да сме наливали гипса точно заради публиката. Безидейна игра сме показвали стотици пъти, некадърни и ялови като евнуси футболисти сме имали колкото щеш, но за някакво притеснение от домакинството не се сещам.

Апропо, никак не е честно да играете в понеделник с Берое и после в петък с нас. Ние играхме миналия петък, това са цели три денонощия повече за почивка и подготовка за мача. Един ден разминаване е нормално да има и няма как да се избегне, но цели 3 са много. Ясно е, че двата клуба сме последната дупка на кавала и за БФС, и за телевизията.
Аз лично уважавам много Варна и всичко, свързано с този град и се радвам, че си играем мачовете и това е достатъчно за мен.

Мога да кажа абсолютно същото за Русе. Поздрави и нека по-добрия победи.

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот sicilianecat » 25 юли 2017 19:30

Че ние лесен мач имали ли сме като домакин в Каварна :? за да се притесняваме, че щяло да е трудно срещу Дунав, мисля че у дома ще ги напердашим едно хубаво!

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот FCD » 25 юли 2017 22:17

sicilianecat написа:Защо теренът в Русе е в толкова лошо състояние, забелязах от снощния ви мач, навсякъде хвърчащи чимове, от къде ви докараха тревата?

Питай господин ви Кралев, фирмичките, които си избират за изпълнители от обръча от фирми и къде се изплаща комисиона. Ето, ти си го видял вчера. Това прилича ли на нещо? Това нашето не е държава. Във всяка нормална държава за толкова много неефективно и дори криминално изхарчени публични средства щеше да има неща като прокуратура, съд, затвор. Поради некадърност на изпълнителя или "пренасочени средства", Бог знае защо, се оказва, че дори не са положили тревното покритие както трябва върху подхранващ слой, а отделно дренажната и напоителната системи са изпълнени крайно некадърно и проформа, колкото да се отбие номерът. Въпреки че теренът има 7-годишна гаранция, която трябва да се задейства от ММС срещу изпълнителя, ММС си правят пълен пас, познай защо. Поради тези причини ви пожелах дано поне при вас е направено както трябва, че да не си тровите нервите като нас.

Потребителски аватар
FCD
Мнения: 356
Регистриран на: 16 сеп 2015 23:07
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот FCD » 25 юли 2017 22:26

yavorescu написа: Не си спомням някога да сме наливали гипса точно заради публиката. Безидейна игра сме показвали стотици пъти, некадърни и ялови като евнуси футболисти сме имали колкото щеш, но за някакво притеснение от домакинството не се сещам.

Ами то е общо взето същото, но психологическите елементи винаги играят някъде в главите на играчите колкото и да не го признават. Първо домакинство моментално е свързано с елементи: "УАУ, сега трябва да ги разбием, да покажем кои сме ние, тука не трябва да падаме задължително на празника пред нашата си публика." И когато се закучи мачът, в един момент нервите и припряността излизат на преден план без да искаш.

yavorescu написа:Апропо, никак не е честно да играете в понеделник с Берое и после в петък с нас. Ние играхме миналия петък, това са цели три денонощия повече за почивка и подготовка за мача. Един ден разминаване е нормално да има и няма как да се избегне, но цели 3 са много. Ясно е, че двата клуба сме последната дупка на кавала и за БФС, и за телевизията.

За мен е пълна енигма как се прави програмата от умните глави в БФС, които ги видяхме колко са "умни" това лято. Според мен там всичко е на принципа: "От Витоша по-високо нема и от Искъро по-дълбоко нема" и приоритетите свършват някъде до границите на Шопиландия. :mrgreen:

Alexandrov93
Мнения: 362
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот Alexandrov93 » 26 юли 2017 02:16

KIL написа:
Alexandrov93 написа:Днес говорих с един човек. Не ме питайте кой и какъв, но ми каза че е много вероятно да привлечем Кристиано Роналдо до края на месеца. Не бил щастлив в Реал. :lol:


Моята информация се потвърди! А твоята? :mrgreen: :) :mrgreen:


Има време до края на месеца. :)

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот violetovgeneral » 26 юли 2017 02:32

Напротив,бием Дунав и пеем песни за моряците!Хайде да ни върви по трева!Няма начин да не победим!Оптимист съм :)

Потребителски аватар
violetovgeneral
Мнения: 380
Регистриран на: 11 дек 2015 22:33
Контакти:

Re: 3 кръг - Черно море - Дунав - 28.07 (петък) - 21.00

Мнениеот violetovgeneral » 26 юли 2017 02:52

Не искам да звуча самонадеян,но мисля.че нямате шанс за нищо повече от загуба русенци.Каквото при вас беше,де с късмет,де с игра,но на Тича не си и помисляйте за нещо повече..Знаете,какво ви очаква на стадиона без светлини,нали?Очакват ви феновете на МОРЯЦИТЕ и манталитета ви на губещи.Не сте нищо голямо,селекция не направихте и това се вижда!Няма как да я карате по течението...


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта