24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

helemong
Мнения: 467
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот helemong » 20 мар 2022 20:35

Това нещо според БФС е било футболен мач. Кеф ми е за венциту и студента томбакоглу.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот ogrizko » 20 мар 2022 20:54

Не знам защо, но Славия са ми наистина неприятен отбор като цяло. И президента им, и треньора, а и начина им на игра. Предпочитам Локо Пд или Берое в топ 6 честно казано.

Иначе днес определено не играхме много добре и според мен двамата играчи дето влязоха на смени трябваше още 70 мин. да се появят на терена, защото определено имахме доста нужда от освежаване. Даже мислех, че вървим към загуба, но днес късмета беше с нас и явно ни се върна за многото нещастно загубени точки особено есента.

Браво на Сердюк, жалко че е само до лятото при нас и дори няма да вземем трансферна сума... освен ако не се класираме в топ 3 и нещо покрай евротурнирите се промени ама ще е трудно.
Изображение

Nobody007
Мнения: 374
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот Nobody007 » 20 мар 2022 21:45

Сладка победа!
Късмета в този мач ни компенсира за загубените точки на Тича със Славия есента.
Бях писал и преди мача, че е труден за прогнозиране двубой и наистина победата можеше да отиде в двете посоки. Така и се получи.
Недоумявам как играчите на Славия не съумяха с фал да ликвидират в зародиш контраатаката, в резутат на която отбелязахме...?!? Те умеят много добре тази част от играта....
Както и да е.... Честита победа и да мислим за следващия мач.

Vladislav
Мнения: 1609
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот Vladislav » 21 мар 2022 08:42

Както се и очакваше- непривлекателен за гледане мач. Точно със Славия винаги са такива. Щом Дюлгера няма някакви възлови спасявания значи в защита сме се справили добре. През първото полувреме стояхме по- добре, през второто те бяха по- активни. Имахме късмет накрая, но направихме хубава атака, а Вилела ( с помощта на лек рикошет) направи отиграването на отиграванията си за последните две години. Никак не е чудно, че всички се оплакват от съдиите след мачове със Славия. Намесата на ВАР през първото полувреме и картона на Сердюк бяха направо фамозни. Лошото е че най- вероятно ще играем още веднъж с тези.

Nobody007
Мнения: 374
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот Nobody007 » 21 мар 2022 10:07

За да влезем в плейофите с равни точки с Ботев - в следващите два мача трябва да вземем минимум 4 точки (предполагам, че Ботев все пак ще загубят гостуването си на Лудогорец и ще вземат леко домакинството си с Локо Сф).
Това предполага задължителна победа с Ботев Вр на Тича и поне равен със сините в София.
Лично според мен - трудно изпълнима програма, но не и невъзможна.

За мен лично - програмата минимум е вече изпълнена. Влязохме в шестицата. Поздравления за играчите и треньорите.
А програмата максимум - участието в евротурнирите - може да стане през третото / четвъртото място (ако някой от Лудогорец или тирето вземат купата).

Да оставим сметките. Дано запишем трета поредна победа! Тази година не сме го правили. Ако успеем - ще поддържаме разликата с Левски на поне 6 точки и това ще внесе демотивация на сините в прекия ни двубой на Герена.
Последна промяна от Nobody007 на 21 мар 2022 10:35, променено общо 1 път.

Vladislav
Мнения: 1609
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот Vladislav » 21 мар 2022 10:32

Не знам как се прави програмата за първата шестица. Предполагам че ако сме трети ще имаме 3 домакинства и 2 гостувания, а ако сме четвърти- обратно. Ако ще се борим за тройката най важното е да не се допуска някой да се откъсне и в този ред на мисли този гол срещу Славия е безценен. Не знам кое е по добре- 2 или 3 мача във Варна, ние навън играем по- добре. Все си мисля че е по- добре с Лудогорец мача да е там.

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот ogrizko » 21 мар 2022 10:37

Само 5 мача ли ще има? Аз мислех, че ще са 10 и ще има реванши.... не беше ли предния сезон 5 заради ковид прекъсванията?!
Изображение

Nobody007
Мнения: 374
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот Nobody007 » 21 мар 2022 10:50

Vladislav написа:Не знам как се прави програмата за първата шестица. Предполагам че ако сме трети ще имаме 3 домакинства и 2 гостувания, а ако сме четвърти- обратно. Ако ще се борим за тройката най важното е да не се допуска някой да се откъсне и в този ред на мисли този гол срещу Славия е безценен. Не знам кое е по добре- 2 или 3 мача във Варна, ние навън играем по- добре. Все си мисля че е по- добре с Лудогорец мача да е там.


Точно така е. Първите три отбора в класирането ще имат по програма 3 домакински мача и 2 гостувания и точно обратното за класиралите се от 4-то до 6-то място. Това е сигурно.
Предполагам, че задължително срещу Лудогорец или тирето (ако запазят второто си място) ще сме домакини.

Кое е по-добре ?!! Предпочитам разбира се да влезем като трети отбор - за самочувствие.

helemong
Мнения: 467
Регистриран на: 17 дек 2009 15:44
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот helemong » 21 мар 2022 13:00

Третият в редовен сезон: 1)домакинство на четвъртия, 2)домакинство на първият, 3) гостуване на вторият, 4) гостуване на петия 5) домакинство срещу шестия.
Четвъртият в редовен сезон: 1)гостува на третия, 2) гостува на шестият, 3) домакинство на петия,
4) гостуване на първият 5) домакинство на втория

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 24 кръг /Славия - Черно море/ 20.03.22 неделя 17.45ч.

Мнениеот Eastern » 21 мар 2022 13:26

Сладка победа въпреки грозният мач срещу един меко казано изключително неприятен отбор, от самото си създаване клубчето от овчата купел се слави със циганските си номера! Естествено всичко се връща и вече за втори път им го нахакваме във последните секунди, пожелавам си винаги по такъв начин да ги бием!
Иначе за мача според мен Илиан правилно излезе със повече дефанзивни играчи и със мисъл по скоро да не загубим срещата защото при загуба хем Ботев щяха да дръпнат хем преследвачите ни щяха да са на само три точки зад нас.
Съдиите през вчерашният ден бяха потресаващи! Гледах мача на Ботев където имаше чиста дузпа за червените и не я свириха( може би заради подкрепата за Бербатов от страна на червените).Ситуацията със Сердюк е без всякакъв коментар, лошото е че това май му е седми картон и при още два ще пропусне два мача.
Искам да поздравя Вилела който винаги критикувам , наистина направи най хубавото си отиграване откакто е във отбора!
Сметки за точки не бива да си правим защото видяхме какво стана във мача със Пирин ,който между другото е много вероятно да опука прехваленият син "гранд" следващият кръг! За мен по важното беше след мача че най на края и Илиан и Сердюк казаха че целта ни е тройката и евро турните, какво ще стане никой не знае но важното е че имаме поставена ЦЕЛ!
Само Черно Море!


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Veso1913 и 9 госта