8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот ShooterMan » 03 сеп 2017 12:11

Наистина си много глупав. От 3-4 кръга на Жоро Илиев се вдигат измислени ЖК всеки мач за обаждане. Един пореден такъв е достатъчен. Достатъчен още е един ЧК на Цветков примерно и нещата заспиват, ние да нямаме 100 възлови играча
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 03 сеп 2017 13:05

ShooterMan написа:Наистина си много глупав. От 3-4 кръга на Жоро Илиев се вдигат измислени ЖК всеки мач за обаждане. Един пореден такъв е достатъчен. Достатъчен още е един ЧК на Цветков примерно и нещата заспиват, ние да нямаме 100 възлови играча

Толкова да си невеж на тема футбол и толкова смешен та чак трагичен! :) Защо не смениш този форум например с бгмама? Пак си измисля и лъжеш като циганин. От 4 мача на Жоро Илиев давали всеки мач жълт картон? Жоро Илиев има два жълти каротна до тук :)
http://int.soccerway.com/teams/bulgaria ... varna/360/
Ето тук може да си гледаш жълтите картони :) И да не говориш измислици и лъжи :) Пояснявам само за теб, защото явно от скоро се интересуваш от футбол,че чак при пет жълти играча се наказва да не играе един мач. Разбра ли ме? Обясних като на третокласник.Пак като на третокласник да ти обясня,че за да накажат някой от ЧМ заради жълти картони трябва да ви покажат около 30(тридесет) жълти картона ,тоест по три на човек! Пак те питам разбра ли ме ако не да пробвам да обясня като на първолак?

ShooterMan
Мнения: 7828
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот ShooterMan » 03 сеп 2017 13:56

А сега аз ти обяснявам като на идиот - ако съдията, микренски слуга на Тирето на Ганчев извади Жоро Илиев или Цветков от мача с ..... на Ганчев - нещата са ясни!
Последна промяна от Iceberg на 03 сеп 2017 19:55, променено общо 1 път.
Причина: т.1!!!
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 03 сеп 2017 14:48

ShooterMan написа:А сега аз ти обяснявам като на идиот - ако съдията, микренски слуга на Тирето на Ганчев извади Жоро Илиев или Цветков от мача с катуна на Ганчев - нещата са ясни!

Цитирам те:
.............. От 3-4 кръга на Жоро Илиев се вдигат измислени ЖК всеки мач за обаждане. Един пореден такъв е достатъчен..........
Нали ти си го писал това? "Един пореден такъв...." и ти обяснявам като на полуидиотче трети път, че при следващия жълт картон на Жоро Илиев му стават 3(три) и не застрашен от наказание. Как по идиотски да ти го обясня не знам. Ти си редко тежък случай.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот HANIBAL » 03 сеп 2017 14:49

gihuelo написа:
ShooterMan написа:Не ме притеснява Берое. Притеснява ме следващия отбор, след Берое - Тирето Микре. За този мач ние трябва да бъдем "подготвени" - картони и наказания, което минава през помощ за Берое, за да ни изнервят.

Умнико, как ще ви "подготвят" съдиите с картони за мача с ЦСКА ? Я обясни тук на широката аудитория :) Ще ви покажат 3-4 червени картона ли?

И един стига.Доста често се случва.Не вярвам да коментираш без да си гледал мачове от българското първенство.А ако си гледал и не си разбрал,какво се върши......напразно си си губил времето.Може би ще е добре,да се насочиш към друг спорт.От футбол или не разбираш,или се правиш на луд!

gihuelo
Мнения: 5828
Регистриран на: 22 фев 2017 10:11
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот gihuelo » 03 сеп 2017 14:57

HANIBAL написа:
gihuelo написа:
ShooterMan написа:Не ме притеснява Берое. Притеснява ме следващия отбор, след Берое - Тирето Микре. За този мач ние трябва да бъдем "подготвени" - картони и наказания, което минава през помощ за Берое, за да ни изнервят.

Умнико, как ще ви "подготвят" съдиите с картони за мача с ЦСКА ? Я обясни тук на широката аудитория :) Ще ви покажат 3-4 червени картона ли?

И един стига.Доста често се случва.Не вярвам да коментираш без да си гледал мачове от българското първенство.А ако си гледал и не си разбрал,какво се върши......напразно си си губил времето.Може би ще е добре,да се насочиш към друг спорт.От футбол или не разбираш,или се правиш на луд!

Отлично разбирам ! Даже вчера бяхме изпратили съдия и на мача на Алжир та да покаже жълт картон на Хасани.

HANIBAL
Мнения: 97
Регистриран на: 15 авг 2014 15:27
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот HANIBAL » 04 сеп 2017 00:22

gihuelo написа:
HANIBAL написа:
gihuelo написа:
ShooterMan написа:Не ме притеснява Берое. Притеснява ме следващия отбор, след Берое - Тирето Микре. За този мач ние трябва да бъдем "подготвени" - картони и наказания, което минава през помощ за Берое, за да ни изнервят.

Умнико, как ще ви "подготвят" съдиите с картони за мача с ЦСКА ? Я обясни тук на широката аудитория :) Ще ви покажат 3-4 червени картона ли?

И един стига.Доста често се случва.Не вярвам да коментираш без да си гледал мачове от българското първенство.А ако си гледал и не си разбрал,какво се върши......напразно си си губил времето.Може би ще е добре,да се насочиш към друг спорт.От футбол или не разбираш,или се правиш на луд!

Отлично разбирам ! Даже вчера бяхме изпратили съдия и на мача на Алжир та да покаже жълт картон на Хасани.

Аз ти говоря сериозно,а ти се майтапиш.Ако можехте да пращате съдии и на международни мачове,отдавна щяхте да сте световен клубен Шампион. Язък!

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Sole » 07 сеп 2017 20:34

Тъпаков ще ни лази по нервите! Този винаги ни е рязал. Майстор е да накъсва и бави играта и да спира атаките и на двата отбора с измислени фалове,така,че да докарва мачовете до Х , в "ползу шопските грандчета", т.е. и двата отбора да губят шанс за 3 точки. В Каварна същият направи всичко по силите си за да избута Локо ГО до Х и да ни откаже от амбиции за тройката след като бяхме в подем.

Потребителски аватар
blue avalanche
Мнения: 22754
Регистриран на: 23 ное 2009 11:23
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот blue avalanche » 08 сеп 2017 09:06

Sole написа:Тъпаков ще ни лази по нервите! Този винаги ни е рязал.

То има ли съдия в България, дето да не ви е "рязал"??? :?
Що не си поръчвате от чужбина? :mrgreen:

Sole
Мнения: 4564
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 8 кръг /Берое - Черно море/ 08.09 петък 17.30

Мнениеот Sole » 08 сеп 2017 17:59

Поредният левашки вратарски гол! Лек удар към вратата в обсега на вратаря, но последния реагира след като топката влезе в мрежата, а и беше излязъл неразчетено доста напред. Не знам, но първото впечатление е,че новото вратарче напомня много на Шром :?


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта