30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Батстанчо
Мнения: 415
Регистриран на: 02 сеп 2009 15:53
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Батстанчо » 21 май 2024 14:50

Посочения по-горе състав и тактика ще са идеални, но мисля, че Сула няма да е готов и ще излезем пак с Васко, Пабло и Димов в редата. Предполагам , че ще търсим равен. И аз мисля, че Наско е по-класен и цифрите го доказват. с 1,2 гола до края на първенството може даже едноличен голмайстор да стане на цялата "А" Група. Всеки си има недостатъци и положителни страни, иначе щяхме да гледаме 5 х Меси 1 х Нойер и 5 х Роналдо.
Както и да завърши този мач, ще ги подрепяме до последната секунда. Направиха страхотен сезон и нищо не може да промени този факт. Естествено Европейски турнири ще е черешката на тортата!
ПФК ЧЕРНО МОРЕ ВАРНА

Потребителски аватар
Ron Jeremy
Мнения: 593
Регистриран на: 08 ное 2010 15:42
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Ron Jeremy » 21 май 2024 15:11

Ent написа:
Ron Jeremy написа:
Ent написа:В този мач, абсолютно всичко е в ръцете на Илиан. Ако пак излезем за 0:0 е много вероятно да ни порежат или излъжат. Ако излезе атакуващо и без сина си, е на 90 минути от това да е легенда номер едно на клуба. Ясно е, че няма да пусне Златев, колкото и да ми се иска. Би бил най-изненадващия ход за Белчев. Атаката трябва да е Наско с бразилеца и Калкана. Скорост и високи топки, идеални за контри. Пусне ли малкия и Исата - гол не чакай. Ако излезе 4-2-3-1 Пабло и Васко, пред тях Сула, бразилчето и Калкан, на върха Атанас и сме топ. Димов да влезе на почивкатаа, Златев и Мишаел 60-та и тя работата готова. Всички знаем, че и състава и смените ще са доста различни.

Напълно съм съгласен единствено бих избрал Иса !


Иса получи два пъти повече време от Наско, а вкарва два пъти по-малко. Атанас има много кусури, но от двамата винаги е бил по-класният нападател, винаги.

не го оспорвам , проблема при него е ,че не получава достатъчно пасове и че няма втори нападател , за да освобождава място
ex Popeye

Ent
Мнения: 460
Регистриран на: 16 юли 2021 22:52
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Ent » 21 май 2024 15:19

Ron Jeremy написа:
Ent написа:
Ron Jeremy написа:
Ent написа:В този мач, абсолютно всичко е в ръцете на Илиан. Ако пак излезем за 0:0 е много вероятно да ни порежат или излъжат. Ако излезе атакуващо и без сина си, е на 90 минути от това да е легенда номер едно на клуба. Ясно е, че няма да пусне Златев, колкото и да ми се иска. Би бил най-изненадващия ход за Белчев. Атаката трябва да е Наско с бразилеца и Калкана. Скорост и високи топки, идеални за контри. Пусне ли малкия и Исата - гол не чакай. Ако излезе 4-2-3-1 Пабло и Васко, пред тях Сула, бразилчето и Калкан, на върха Атанас и сме топ. Димов да влезе на почивкатаа, Златев и Мишаел 60-та и тя работата готова. Всички знаем, че и състава и смените ще са доста различни.

Напълно съм съгласен единствено бих избрал Иса !


Иса получи два пъти повече време от Наско, а вкарва два пъти по-малко. Атанас има много кусури, но от двамата винаги е бил по-класният нападател, винаги.

не го оспорвам , проблема при него е ,че не получава достатъчно пасове и че няма втори нападател , за да освобождава място


Когато играе с бързи и истински крила Наско няма нужда да открива пространства. Когато обаче играем с малкия и Сула по крилата, а Васил между тях... пълна трагедия. Зад тях Пабло с Димов и то става коренно различен отбор. Дали ще е Иса или Наско все тая. Две неща объркват всичко. Желанието да се пускат Панайотов и Димов заедно плюс Пабло. Другото да се налага синчето и то като крило. И на слепите е ясно, че ако има евентуално шанс да блесне е в средата, не на тъча.

Alexandrov93
Мнения: 359
Регистриран на: 18 апр 2009 18:14
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Alexandrov93 » 21 май 2024 17:48

Ent написа:
Ron Jeremy написа:
Ent написа:
Ron Jeremy написа:
Ent написа:В този мач, абсолютно всичко е в ръцете на Илиан. Ако пак излезем за 0:0 е много вероятно да ни порежат или излъжат. Ако излезе атакуващо и без сина си, е на 90 минути от това да е легенда номер едно на клуба. Ясно е, че няма да пусне Златев, колкото и да ми се иска. Би бил най-изненадващия ход за Белчев. Атаката трябва да е Наско с бразилеца и Калкана. Скорост и високи топки, идеални за контри. Пусне ли малкия и Исата - гол не чакай. Ако излезе 4-2-3-1 Пабло и Васко, пред тях Сула, бразилчето и Калкан, на върха Атанас и сме топ. Димов да влезе на почивкатаа, Златев и Мишаел 60-та и тя работата готова. Всички знаем, че и състава и смените ще са доста различни.

Напълно съм съгласен единствено бих избрал Иса !


Иса получи два пъти повече време от Наско, а вкарва два пъти по-малко. Атанас има много кусури, но от двамата винаги е бил по-класният нападател, винаги.

не го оспорвам , проблема при него е ,че не получава достатъчно пасове и че няма втори нападател , за да освобождава място


Когато играе с бързи и истински крила Наско няма нужда да открива пространства. Когато обаче играем с малкия и Сула по крилата, а Васил между тях... пълна трагедия. Зад тях Пабло с Димов и то става коренно различен отбор. Дали ще е Иса или Наско все тая. Две неща объркват всичко. Желанието да се пускат Панайотов и Димов заедно плюс Пабло. Другото да се налага синчето и то като крило. И на слепите е ясно, че ако има евентуално шанс да блесне е в средата, не на тъча.



За първи път съм съгласен с теб, като бих добавил и налагането на Иса/Наско (най-вече първия) за сметка на един бърз и техничен Уеслен примерно на върха на атаката, особено когато играем на контри, както се очаква да е в Четвъртък.
Дюлгеров, Панов, Атанасов, Дробаров, Мартин, Панайотов, Гарсия, Пашеко, Сула, Калкан, Уеслен
Това искам да видя в Четвъртък!

Sole
Мнения: 4570
Регистриран на: 16 авг 2008 20:40
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Sole » 21 май 2024 20:43

Ясно е ,че Х в този мач ни носи сребро,но трябва да играем за 3те точки. ЦСКА Тире ще тръгнат с рогите напред и преса което точно ще ни пасне да ги хванем на контри при което трудно биха удържали суха мрежа освен ако не ни спират с нарушения и картони при което Кабаков няма да си поплюва) Имаме един скрит коз и недооценен диамант - Уеслен!!! Уеслен задължително трябва да води атаката ,а зад него младшия и по крилата Иса и Калкан . Защита е ясна и пред тях Пабло и Панайотов в средата./ Сула пропуска заради контузия/ Другото важно нещо е собствениците да не се стискат и за най важният мач на моряците за последните 9 г. задължително да пратят отбора със самолет до Сф! Защото де факто почиваме 2дни по малко от тире...те играха един ден по рано + един ден път с камили в сряда.
Дюлгеров, Панов, Атанасов, Дробаров, Мартин, Гарсия, Панайотов, Илиан, Калкан, Иса, Уеслен
Това според мен е състав с който излизаме за победа!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2591
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Iceberg » 21 май 2024 20:51

Ас на Черно море се завръща за мача с ЦСКА
https://vsport.bg/as-na-cherno-more-se- ... a-s-czska/

Треньорът на Черно море Илиан Илиев определи група от 21 футболисти за гостуването на ЦСКА от 34-ия кръг на efbet Лига. Добрата новина за специалиста е завръщането на Мазир Сула, който пропусна мача с Лудогорец заради травма. В групата се завръща и Мартин Милушев. Аут за двубоя е Мишаел Алвес, както и контузения Виктор Попов.

„Моряците“ тръгват за София в сряда рано сутринта, като последното занимание на варненци преди срещата с „армейците“ ще е в столицата.

Мачът между ЦСКА и Черно море е в четвъртък, 23 май от 20:30 часа на националния стадион „Васил Левски“.

Групата: Християн Славков, Иван Дюлгеров, Цветомир Панов, Живко Атанасов, Мартин Дичев, Даниел Димов, Росен Стефанов, Влатко Дробаров, Дани Мартин, Васил Панайотов, Пабло Гарсия, Мазир Сула, Берк Бейхан, Николай Златев, Андреяс Калкан, Мартин Милушев, Едгар Пашеко, Илиан Илиев, Атанас Илиев, Исмаил Иса, Уеслен Жуниор.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Red_Omerta
Мнения: 121
Регистриран на: 28 апр 2022 09:00
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Red_Omerta » 23 май 2024 16:39

Varnauser написа:От онзи подфорум:

"Труден мач, но е време тези да ги шамаросаме, надъхани до безобразие, правят си чики-рики с Нямахорец, от няколко години, повярвали са си, а като гости, са слаби. Даже като се замисля, те винаги са били домакински отбор, малко повечко им върза този сезон, време им е да слезнат на земята, и както пяха в края на мача с Рязанград, какъв по-удобен момент да им покажем, кой какво ще бие и ще прави."

Преведено: Голям страх от тези, ама злобата ми към тях е още по-голяма. :)
Не им е лесно и им личи.



Определено в превода не ти е силната част, както и мъжеството. Това което съм написал е спрямо ръководството Ви или така казано управлението на клуба Ви. Да не забравяме, че преди няколко сезона излезнахте с децата да играете, не за друго, ми да не стане нещо фаул!
Нямам нищо против феновете на Черно море, имам и удоволствието да познавам такива и ги определям като мъжкари и хора, които знаят истинската част на родното ни първенство и какво за тях е Черно море, уви ти не си от тази част, а и от това което пишеш не виждам как може да бъдеш!

Нека по-добрият в днешният мач победи, (написано без грам злоба и страх ;) )

Varnauser
Мнения: 394
Регистриран на: 27 юли 2012 17:34
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Varnauser » 23 май 2024 17:26

Red_Omerta написа:
Varnauser написа:От онзи подфорум:

"Труден мач, но е време тези да ги шамаросаме, надъхани до безобразие, правят си чики-рики с Нямахорец, от няколко години, повярвали са си, а като гости, са слаби. Даже като се замисля, те винаги са били домакински отбор, малко повечко им върза този сезон, време им е да слезнат на земята, и както пяха в края на мача с Рязанград, какъв по-удобен момент да им покажем, кой какво ще бие и ще прави."

Преведено: Голям страх от тези, ама злобата ми към тях е още по-голяма. :)
Не им е лесно и им личи.



Определено в превода не ти е силната част, както и мъжеството. Това което съм написал е спрямо ръководството Ви или така казано управлението на клуба Ви. Да не забравяме, че преди няколко сезона излезнахте с децата да играете, не за друго, ми да не стане нещо фаул!
Нямам нищо против феновете на Черно море, имам и удоволствието да познавам такива и ги определям като мъжкари и хора, които знаят истинската част на родното ни първенство и какво за тях е Черно море, уви ти не си от тази част, а и от това което пишеш не виждам как може да бъдеш!

Нека по-добрият в днешният мач победи, (написано без грам злоба и страх ;) )


Откъде следва, че си имал предвид ръководство или каквото си мислил, след като наричаш ЧМ "тези"? Ръководството на ЧМ ли е пяло нещо? Логика никаква. А мъжеството ми защо го зачекна, сигурно сам не знаеш. Навярно обаче, Фройд знае. :)
Бъди здрав!
Нека има честна игра и по-добрият да победи!

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2591
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Iceberg » 23 май 2024 20:37

Сто процентово положение изтърваме, на Калкан!!! Да не съжаляваме после.. :( Искаме ли среброто, такива не трябва да пропускаме! :roll:
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2591
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 30+4 кръг /ЦСКА-София - Черно море/ 23.05 четвъртък 20.15

Мнениеот Iceberg » 23 май 2024 22:19

97-ма минута, Наско просто.. много несериозно отиграване?!?! Правиш 2:0 и мача приключва! Не, не трябва така, класата към която имаме претенции, не позволява такива изпълнения! Добре, че края дойде.. Честита победа, честити СРЕБЪРНИ МЕДАЛИ, ВТОРО МЯСТО И КЛАСИРАНЕ ДИРЕКТНО ЗА ЕВРОПА!!!
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта