6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 21.15

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Plovdiv_1926
Мнения: 1236
Регистриран на: 05 май 2013 12:05
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот Plovdiv_1926 » 13 авг 2023 13:26

TheSailor написа:
ShooterMan написа:Трябва да кажем, че до тук Левски се държи най-достойно от всички евро-участници. ЦСКА се напика от някакво си гостуване на Етър - и логично бяха смазани от Сепси. Лудогорец, при цялата им дълга пейка се напикаха от гостуване на Славия - и бяха елиминирани от Олимпия Любляна. Факт е, че отлагане на никой не е помогнало, защото цикъла мачове през 4 дена е всъщност нормалния за всеки евро-участник. Другото е, че ако има отлагане, то следва да се отлага преди втори мач, където може да играеш 120 мин., а не преди първи такъв. Лудогорец няма никакви нормални доводи да отлага мача с нас, освен ако не са се насрали нещо.


Нормално е да не си отложат 2-та мача с Локо СФ и Локо ПД. Локо София им легнаха, а с Локо ПД си разменят ръководни кадри постоянно, ръководствата им се имат и вероятно Левски са им дали мача. Миналият сезон беше същата история. Идва мач със Спартак, Левски отиват и вадят нож на умряло куче, идва мача с нас, наср*** се и отмениха веднага. Ако на мястото на Локо София и Локо ПД примерно бяха Цска, ние , Берое , веднага щяха да бъдат отменени. Изобщо не ми говорете за достойнство. Ако имаха достойнство, отдавна да са във В група и с платени дългове.

А може би просто ги бихме, представяш ли си, как даваш мач, в който имаш 5-6 положения за гол :lol: И съм почти сигурен, че ги бием в пъти повече от вас и Берое последните години особено на Лаута.
Не знам хората, които смятат всичко за дадено и легнало, как гледате футбол изобщо.
Един света, един света и черно-бяла е любовта...

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот TheSailor » 13 авг 2023 18:59

До горните 2 коментара:

Левски си отиват във В група, започват да дават по 500-1000лв за заплати на деца само, пълнят си стадиона всеки мач, купуват си виртуални билетчета, собствениците вадят пари( нали много милеят за футбола ) и докато не си платят дълговете, няма да мърдат от там. Ако не, да си стоят там или фалит. Има си правила, които трябва да се спазват, но за отбора на народа, очите са затворени.

До втория коментар. Това което казвам за даването на мачове, естествено, ние от простолюдието може само да гадаем. Нямаме никакви доказателства, което е в изгода на онези , които си правят далаверките. Но ще ти кажа, че съм си говорил със съдии от А група. Това което са ми казвали е, че ръководители на клубове се събират на една вечеря и започват да си разпределят порции, точки, мачове, играчи и така нататък. Всичко се знае предварително, останалото е ала-бала. И при въпрос от моя страна "-Как може да ми казвате нещо такова ? Няма ли да ви направят проблем, ако разберат ще говорите такива неща ? " са ми отговаряли, че това нищо не е в сравнение с нещата които се случват във футбола ни, които ако ги споделят, вече ще бъдат убити или безследно изчезнали. Така че , всеки сам си преценява, но аз съм гледал и гледал футбол и винаги съм виждал само схеми и нищо друго в бг футбола. И докато не стане една солидна чистка, тука ще си пишем по форумчетата, ще се обиждаме и сърдим едни на други, а онези ще си живеят в богатите имения, ще си нареждат всичко и ще ви хвърлят прах в очите.

И накрая да вметна, че надеждата умира последна. Все се надявам, че един ден ще гледам истински футбол, който се решава на момента на терена, а не в стаички и по телефони. Лека вечер и си обичайте отборите, въпреки всичката помия, която вършат ръководителите им, никой не може да ви отнеме любовта към отбора.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот ogrizko » 13 авг 2023 20:09

TheSailor написа:Левски си отиват във В група, започват да дават по 500-1000лв за заплати на деца само, пълнят си стадиона всеки мач, купуват си виртуални билетчета, собствениците вадят пари( нали много милеят за футбола ) и докато не си платят дълговете, няма да мърдат от там. Ако не, да си стоят там или фалит. Има си правила, които трябва да се спазват, но за отбора на народа, очите са затворени.

Мен пък ме кефи Левски, че се опитва да си плати дълговете и да се спасят от фалит и го правят честно за разлика от ЦСКА дето се припознаха и реално такъв отбор няма. Решиха хем да не плащат, хем да се припознаят, че и в А група да си играят :lol: :lol:

А това за В група са абсолютно глупости дето пишеш. Сега от евротурнири само ще вземат да речем 1 млн. лева, които във В група няма да ги вземат. Отделно - могат да продават играчи (особено ако играят и в Европа), което във В група няма как да стане. Отделно - така могат да дойдат повече рекламодатели докато са в А група, за сметка на В група. Отделно и хората ще пълнят повече Герена като има мачове в А група. Така че защо трябва да изказваш такива крайни мнения? Чест прави на Левски, че поне си плащат за разлика от червените дето погазиха всички закони и т.н. и пак минаха между капките задкулисно.....

Отделно дори мачове не са отлагали тоя сезон, което наистина е супер. Лудогорец не съм убеден, че няма да отложат срещу нас.....

И мен лично ми е по-интересно Левски да е в А група и да имаме дрязки и съревнование с тях, иначе ще е по-скучно. Принципно е вярно, че заради десетилетията подпиране заслужават нещо подобно ....но то и сега не им е леко - няма титли и купи каквито си мислят, че спечелят всяка година, така че и без друго страдат достатъчно :lol: :lol:
Изображение

TheSailor
Мнения: 138
Регистриран на: 05 мар 2023 22:04
Местоположение: Варна

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот TheSailor » 13 авг 2023 22:35

ogrizko написа:
TheSailor написа:Левски си отиват във В група, започват да дават по 500-1000лв за заплати на деца само, пълнят си стадиона всеки мач, купуват си виртуални билетчета, собствениците вадят пари( нали много милеят за футбола ) и докато не си платят дълговете, няма да мърдат от там. Ако не, да си стоят там или фалит. Има си правила, които трябва да се спазват, но за отбора на народа, очите са затворени.

Мен пък ме кефи Левски, че се опитва да си плати дълговете и да се спасят от фалит и го правят честно


Няма да си хабя времето, да отговарям на глупости. Само с това изречение ме изгуби. 30 милиона дълг и в А група..... повече няма да коментирам. Аз съм толкова заблуден, че си мисля, че имало някакви далавери, то всичко било честно и точно. Пишете за мача с Лудогорец, по тази подтема в темата приключих.
„Всичко, което е далече от морето, е провинция.“

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5163
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот ogrizko » 14 авг 2023 00:35

TheSailor написа:30 милиона дълг и в А група..... то всичко било честно и точно. Пишете за мача с Лудогорец, по тази подтема в темата приключих.

сигурно говориш за ЦСКА като казваш 30млн. дълг :) щото техния дълг остана неизплатен, а Левски поне честно си плащат както казах ;) друг е въпроса дали трябва да са в А група или не трябва, но щом си изплащат дълга и не се скатават като ЦСКА предпочитам тях в А група отколкото изкуственото червено... ония баш си извършиха измама

иначе Лудогорец днеска много добре играха, така че едва ли ще си отложат мача с нас ;) повече се притеснявах, че може да го отложат ако днеска играят слабо, но щом са във форма ще се надиграваме и дано да се възползваме от някаква умора при тях и да ги бием :)

повече обаче ме притеснява мача с ЦСКА след това.... дано да бият в следващия кръг, защото ако и там не бият (пък дори и да бият) то мача срещу нас на Армията ще бъде на живот и смърт съвсем буквално! и не ме притеснява толкова игрово как ще се представим.... притеснява ме, че може да контузят 4-5 човека от нашите само и само да вземат трите точки :roll: игрово е ясно, че са много зле .....ама кой ще е начина да компенсират? с много агресия, очаквам съдиите да си позатворят леко очите .....абе мн тегаво ще е и дано нямаме мн контузии след тоя мач ......дано прогнозата ми се окаже невярна все пак и да е коректен мача :oops:
Изображение

Nobody007
Мнения: 374
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот Nobody007 » 14 авг 2023 10:01

Аз лично предлагам да се фокусираме върху нашия си мач...
Нека първо премине мача в на Лудогорец в четвъртък и по-ясно можем да видим реалното им състояние срещу един по-стойнстен противник, какъвто е Астана. От мача снощи на Лудогорец срещу смешната и разпасана сбирщина на Ел Маестро аз лично не добих реална представа за силата на шампионите. Нека мине мача им с Астана. Това си мисля...
И второ... все още не сме сигурни на 100%, че мача в неделя няма да бъде отложен по резонно искане на Лудогорец.
Много е рано да даваме мнения...

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4413
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот greenpeak » 14 авг 2023 10:45

Не мисля, че ще е изненада ако Лудогорец отложат мача с нас. Този сценарии трябва да го имаме в предвид! Нас тази работа, подобно отлагане, не ни устройва въобще с оглед развитието на сезона!

17 август 2023, четвъртък - 21:00 Лудогорец 1945 - Астана
20 август 2023, неделя - 19:00 Черно море - Лудогорец 1945

Радо
Мнения: 627
Регистриран на: 23 мар 2014 20:35
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот Радо » 14 авг 2023 17:06

ShooterMan написа:Трябва да кажем, че до тук Левски се държи най-достойно от всички евро-участници. ЦСКА се напика от някакво си гостуване на Етър - и логично бяха смазани от Сепси. Лудогорец, при цялата им дълга пейка се напикаха от гостуване на Славия - и бяха елиминирани от Олимпия Любляна. Факт е, че отлагане на никой не е помогнало, защото цикъла мачове през 4 дена е всъщност нормалния за всеки евро-участник. Другото е, че ако има отлагане, то следва да се отлага преди втори мач, където може да играеш 120 мин., а не преди първи такъв. Лудогорец няма никакви нормални доводи да отлага мача с нас, освен ако не са се насрали нещо.


" Трябва да кажем, че до тук Левски се държи най - достойно от всички евроучастници ".

Браво на Вас. Ако има повече такива участници всички форуми ще има уважение между запалянковците и конструктивни дискусии :).


ShooterMan
Мнения: 7830
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 6 кръг /Черно море - Лудогорец/ 20.08 неделя 19.00

Мнениеот ShooterMan » 14 авг 2023 18:41

Аз съм един от най-мразените във вашия форум - поради това, че говоря истината и нищо не спестявам на Левски. Но както казах - истината си е истина и няма 2 лица. До тук се държите достойно, за разлика от ЦСКА и Лудогорец, които по веднъж одрискаха гащите. Нещата с отлаганията са позор, признание за липса на физическа подготовка и неумение да се играе в цикъл включващ ЕКТ. В крайна сметка, когато не си готов за такъв цикъл е може би по-добре изобщо да не участваш в ЕКТ и резултатите на ЦСКА и Лудогорец ясно го показаха. ЕКТ са място за ПОДГОТВЕНИ отбори - физически, психически, игрово, всякак. Категорично не приемам никакви доводи на Лудогорец, при мач в Разград с Астана и после във Варна след цели 3 дена. Междудругото - ако се стигне до второ одрискване на гащи в Делиормана - аз съм на мнение, че може би няма да ни срине формата. Усещам еуфория у много наши фенове, а обикновено в такива еуфорични моменти ни свалят на земята. Да видим как ще се развие мача им с Астана и дали изобщо ще се насерат. Пак казвам, важно е да се играе спортен феърплей, има назначени дати преди сезона и всеки е наясно с тях, това не е концерт пожелание и цирк (или поне не трябва да бъде).
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 8 госта