Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Delija
Мнения: 342
Регистриран на: 03 юли 2016 16:28
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Delija » 03 дек 2022 17:36

Трудно ми е да пиша след такъв мач ...

БЛАГОДАРИМ ТИ КУРЬОР !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Винаги мога да се похваля, че съм играл за три великолепни клуба: Цървена Звезда, Реал Мадрид и Барселона - Роберт Просинечки

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2022 18:06

Един СТРАХОТЕН мач беше изигран от нашия отбор, като особено второто полувреме беше лекция по футбол, не е пресилено да кажа, че прегазихме Локо ПД категорично с резерви и младоци водени от великия Матиас! Резултата лъже, за мен трябваше да е 6-7:1, такова тотално превъзходство имахме. Мимито направи чудесен мач, както и Алекс в средата, там беше притеснението без титулярите Клементе и Васката. Много силен мач на Ники Златев и Велислав, изобщо на всички юноши - Дюлгера, Попа, но по крилата ги съсипахме. И страхотно включване на друг младок - Ангел Ангелов! Още в София със Славия показа, че има качества, но Мъдята все титуляр...Ангелов е 5 пъти повече футболист, изработи сам и заби страхотен гол, докато Модата може само да пречи на отбора. Браво на Илиан, че разкара някои некъдърници преди този мач, а не след него. Успех на Матиас, но за мен показа, че изобщо не е за пенсия, даже хич хаха, дано размисли.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

deadlock
Мнения: 135
Регистриран на: 21 апр 2021 12:15
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот deadlock » 03 дек 2022 18:18

Ето така трябва да играем всеки мач! Второто полувреме тотално надиграхме Локо Пловдив и се забавлявахме на терена! Курьор направи един от мачовете на живота си и показа защо е легенда на този клуб! Незабравим бенефис за него!

Наистина не мога да кажа, че някой е играл слабо. При голът за Локо Пловдив всичко тръгна от една грешка на Мимито, но истината е, че първия гол го изработи той , отделно пускаше доста извеждащи пасове. Мога само да похваля абсолютно всички, които играха днес, за своето себераздаване и за показания хъс. Много се радвам за Ангелов, загатна предишните мачове, че има много хляб в него и ето днес показа класа. Това него Кета щеше да го изкара в тъч.

Тези втори 45 минути трябва да са нивото, което да гоним през пролетта в абсолютно всеки мач! Видя се, че има футбол и идея в този отбор, но стига да се търси този тип игра, а не кюскане и пазене на 1-0 от 60-тата минута. Надявам се ако е имало скаути да са видяли перфектия Виктор, стабилния днес Дюлгеров и неуморимите Златев и Василев.

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1247
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 03 дек 2022 19:28

deadlock написа:Ето така трябва да играем всеки мач! Второто полувреме тотално надиграхме Локо Пловдив и се забавлявахме на терена! Курьор направи един от мачовете на живота си и показа защо е легенда на този клуб! Незабравим бенефис за него!

Наистина не мога да кажа, че някой е играл слабо. При голът за Локо Пловдив всичко тръгна от една грешка на Мимито, но истината е, че първия гол го изработи той , отделно пускаше доста извеждащи пасове. Мога само да похваля абсолютно всички, които играха днес, за своето себераздаване и за показания хъс. Много се радвам за Ангелов, загатна предишните мачове, че има много хляб в него и ето днес показа класа. Това него Кета щеше да го изкара в тъч.

Тези втори 45 минути трябва да са нивото, което да гоним през пролетта в абсолютно всеки мач! Видя се, че има футбол и идея в този отбор, но стига да се търси този тип игра, а не кюскане и пазене на 1-0 от 60-тата минута. Надявам се ако е имало скаути да са видяли перфектия Виктор, стабилния днес Дюлгеров и неуморимите Златев и Василев.

А аз се надяавам да са гледали на една стртана и да са пропуснали страхотното ниво което показаха.
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

Потребителски аватар
Veso1913
Мнения: 1247
Регистриран на: 04 дек 2008 14:56
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Veso1913 » 03 дек 2022 19:29

ShooterMan написа:Един СТРАХОТЕН мач беше изигран от нашия отбор, като особено второто полувреме беше лекция по футбол, не е пресилено да кажа, че прегазихме Локо ПД категорично с резерви и младоци водени от великия Матиас! Резултата лъже, за мен трябваше да е 6-7:1, такова тотално превъзходство имахме. Мимито направи чудесен мач, както и Алекс в средата, там беше притеснението без титулярите Клементе и Васката. Много силен мач на Ники Златев и Велислав, изобщо на всички юноши - Дюлгера, Попа, но по крилата ги съсипахме. И страхотно включване на друг младок - Ангел Ангелов! Още в София със Славия показа, че има качества, но Мъдята все титуляр...Ангелов е 5 пъти повече футболист, изработи сам и заби страхотен гол, докато Модата може само да пречи на отбора. Браво на Илиан, че разкара някои некъдърници преди този мач, а не след него. Успех на Матиас, но за мен показа, че изобщо не е за пенсия, даже хич хаха, дано размисли.

Що не кажеш че Велев беше навсякъде?
,,Не ме вади без повод,не ме прибирай без слава"!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2022 20:05

Защото не ми хареса Велев. Но щом настояваш - беше навсякъде и пречеше колкото можа, няколко пъти провали голови скоростни атака, а върхът беше, когато вместо напред я ритна в тъч, в публиката. Най- слабия от нашите на терена. Исках да спестя критиката, но щом настояваш - ето това за представянето на Велев.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот rodman » 03 дек 2022 20:19

ShooterMan написа:Защото не ми хареса Велев. Но щом настояваш - беше навсякъде и пречеше колкото можа, няколко пъти провали голови скоростни атака, а върхът беше, когато вместо напред я ритна в тъч, в публиката. Най- слабия от нашите на терена. Исках да спестя критиката, но щом настояваш - ето това за представянето на Велев.

На мен и не само, Велев много ми хареса! Много ми се искаше след такъв мач да не плюем по наши футболисти, нооо Шутъра явно си иска да е под прожекторите. Отново те призовавам, неуважаеми, застреляй се и не ни мъчи повече! И себе си също
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 579
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот Eastern » 03 дек 2022 20:29

Честита победа моряци. За пореден път се убеждавам че когато няма много опции на пейката, Илиан не може да експериментира със позициите на играчите и отбора играе добре. Точно заради тези експерименти понякога му се ядосвам МНОГО!
Днес имахме и късмет във някои ситуации но напълно заслужено прегазихме Локото през втората част. Много добро впечатление във центъра на терена направи Мимито, страхотни извеждащи пасове. Може би това е точната му позиция. Не мога да кажа същото за Велев. Отново бавен, 90% грешни пасове ...... Ясно е че Илиан държи на такъв тип разбивач но един такъв на терена е достатъчен и се надявам вторият сезон на тази позиция да се сменят Панайотов и Димов и във никакъв случай заедно на терена. Алекс и Сула във конкуренция за разиграващ халф също изглежда достатъчно стабилно звено.
Днес по крилата видяхме трима младоци които показаха във пъти по добра игра от тази на Кета и Беншаа за цял полусезон.
Във нападение Иса се включи добре, аз не крия че го харесвам и смятам че при повече игрово време ще е полезен на отбора защото дори и да не бележи умее да отваря позиции за хората от втора линия.
И накрая едно огромно БЛАГОДАРЯ ЗА ВСИЧКО МАТИАС!!! Този човек доказа колко е голям и тайничко се надявам да размисли защото има още какво да даде. Илиан също загатна че ще има разговори за оставането му.
Само Черно Море!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот ShooterMan » 03 дек 2022 21:00

Еми не е плюене по Велев. Нарочно не го споменах, защото не ми хареса как игра, прескочих го. Но нарочно колегата ме пита и казвам - абсолютно нито един точен пас (както винаги), в нито една наша голова ситуация не е замесен (а те бяха доста), нито една топка не отне - това правеше Мимито (както и головите пасове) и аз Велев го видях само да се шматка по терена без да играе с топката изобщо, като помня само едно негово отиграване - вместо напред я подаде в тъч, това е. Това съм запомнил. Ако това неучастие в играта на отбора с пасове или в отнемане на топката от противника е добра игра - добре, значи е играл перфектно. Мога и за съдията да говоря - това ла*но на БФС днес съвсем тенденциозно свири срещу нас всяко положение, ама наистина - всяко, без изключение. Ако мача беше на кантар това бутане можеше и да ни резне главата, отдавна съдия не е бил псуван от целия стадион така, както този - не му знам името даже. А ти родман, неуважаеми, виж, че и други споделят мнението ми, то е всеобщо. Така, че се застреляй ти и недей обяснява как това, че не е пипнал топката цял мач изобщо било добра игра. Добре игра Мимито, даже страхотно игра, и в двете фази, в малкото си джобче сложи Велев, който само подтичваше около него като първолак и се чудеше как да застане....за да не пречи просто на играта на отбора.
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: Купа на Бг /Черно море - Локо Пд/ 03.12 събота 15.00

Мнениеот 'enki' » 03 дек 2022 21:26

Aми какво да кажа - завършек в стил Курьор. Леко, елегантно, с финес и широка усмивка. Матиас - Ел Магнифико :)))

Абе може да изчака и до другото лято или пък до по-другото. Както каза Илиан имат още поне месец да го мислят и умуват.


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Google [Bot] и 10 госта