9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

Nobody007
Мнения: 376
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Nobody007 » 31 авг 2022 11:32

Напускането на Жека не е нещо неочаквано… От много време се говореше за посока към Ботев Пд… а сега реалността е че отива в числото.
Няма да драматизираме, нито ще правим трагедии. Отбор без фенове е числото. Така е… но очевидно той няма такива ценности. Няма скрупули… Парите са повече… и това очевидно е негов основен приоритет в решението. “Уважение” и “Любов на публиката” … за него са незначителни детайли. Просто характер… Предполагам, че се надява на класиране в четворката с числото и през ЕКТ да пробие в по-голям клуб… Доколко би се случило - ще видим… Съгласил се е на този трансфер и след гръмките обещания на Цеката предполагам… а и много е видял и от реалностите в нашия клуб. Знаем си нещата…
Нека не драматизираме. През 2020 ни напуснаха много повече основни футболисти но въпреки това - имаме боеспособен отбор, който ни радва с победите си…

П.С. Не съм проверявал кога е мача ни на Тича с числото, но Жека ще бъде бурно освиркван…. по една единствена причина, че избра да продължи кариерата си в клуб без фенове, което от своя страна е ясен показател и за неговото уважение към нас самите… Да бе отишъл в чужбина, в Ботев Пд… и дори Арда Кърджали ако щете (без да обиждам никого)… аз лично бих приел различно…
Толкова по темата…

Само Черно Море !!!

ShooterMan
Мнения: 7831
Регистриран на: 23 окт 2010 16:56
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ShooterMan » 31 авг 2022 12:15

Мисля, че им гостуваме. Според мен трябва яко да товарим подлогата на ГЕРБ - Цеката. Ясно е, че Борисов смени Божков и просто даде бизнеса на Божков на онзи никаквец, който сега се подиграва с футбола в България и си избива комплексите. След като го псуваха на Армията е време да прибавим май и Тича, като една от знаковите дестинации, където неговите подлоги и слуги (не служители и играчи) НЕ искат да посещават. На този комплексарски отбор и това комплексарско президентче Цеко трябва да се отговори, както отговориха на Армията. Числата нямат нищо общо с футбола и спорта, проект създаден и роден от злоба и комплекси с цел подкопаване на друг футболен клуб и нищо повече от това. Самата идеология на Числата е някак мизерна, мерзска. Заслужават да бъдат плюти и псувани нон стоп. И ще бъдат....
"Ако ние сме като ПСВ, то Черно море е като Байерн (Мюнхен)" - Славиша Йоканович,наставник на Левски.

Nobody007
Мнения: 376
Регистриран на: 19 апр 2015 21:41
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Nobody007 » 31 авг 2022 13:24

ShooterMan написа:Мисля, че им гостуваме. Според мен трябва яко да товарим подлогата на ГЕРБ - Цеката. Ясно е, че Борисов смени Божков и просто даде бизнеса на Божков на онзи никаквец, който сега се подиграва с футбола в България и си избива комплексите. След като го псуваха на Армията е време да прибавим май и Тича, като една от знаковите дестинации, където неговите подлоги и слуги (не служители и играчи) НЕ искат да посещават. На този комплексарски отбор и това комплексарско президентче Цеко трябва да се отговори, както отговориха на Армията. Числата нямат нищо общо с футбола и спорта, проект създаден и роден от злоба и комплекси с цел подкопаване на друг футболен клуб и нищо повече от това. Самата идеология на Числата е някак мизерна, мерзска. Заслужават да бъдат плюти и псувани нон стоп. И ще бъдат....


+1

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5179
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот ogrizko » 31 авг 2022 13:46

тая тема е повече за мача със Септември само да обърна внимание :))) последните 2-3 мнения бяха повече за темата с трансферите... това го казвам, щото не смея да коментирам нещата дето сте писали в тая тема понеже съвсем ще се размият нещата за мача със Септември.... Септември не заслужават да им омърсяваме темата с числото честно казано :))) даже са ми симпатични залагат на млади български играчи и не крадат като невидяли от другите отбори.... 1948 почнаха по подобен начин въпреки че крадяха младите перспективи бг играчи, като не се получи взеха по-ценните играчи да крадат...... но от самото си начало 1948 са твърде мизерен отбор, за да цапаме темата на Септември с тях :Р
Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот mursusaid » 31 авг 2022 14:37

Съгласен съм с последните няколко мнения и относно числата и Жека и относно септември.Симпатичен отбор,който винаги е имал силна школа и винаги се е залагало на млади български футболисти.Влизат ,излизат от А група през годините,но никога не е имало някакви скандали или съмнения около тях,около някое тяхно влизане от Б в А група и т.н. Или влизайки в А група ,целейки спасяването си да докарват в отбора застаряващи български "звезди" или разни чужденци на килограм,загърбвайки собствените си млади футболисти.Както много други,пример сега и Спартак,Хебър,преди това ц.село,Пирин,Етър преди време...
Не ,и затова ги уважавам ,че играят колкото могат и докъдето им стигнат силите без да правят драми,ако изпаднат или нещо подобно.Именно този страх го няма и не разчитат на грозния футбол само и само да докопат някоя точица,че белким оцелеят в А група.
За нас този мач може както да стане лесен,така и да си го направим труден.Но всичко си зависи от самите нас,от нагласата за двубоя,от играта която покажем и мисля ,че ако успеем първи да поведем още в началото мача ни ще се улесни,иначе закучи ли се второто полувреме,всичко е възможно.
Много се надявам на Закария да е отпред и Златев на крилото,където на големия терен на В.Левски може да разгърне скоростта си.
За вас моряци ний живеем...

Потребителски аватар
Eastern
Мнения: 581
Регистриран на: 24 мар 2015 09:31
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Eastern » 03 сеп 2022 16:15

Групата на "моряците": Георги Георгиев, Иван Дюлгеров, Виктор Попов, Мартин Дичев, Росен Стефанов, Петар Босанчич, Васил Панайотов, Стефан Велев, Мимито Биаи, Велислав Василев, Мазир Сула, Матеус Клементе, Алекс Фернендес, Матиас Курьор, Николай Златев, Исмаил Иса, Закария Беншаа, Ангел Ангелов, Мади Кета

Без Живко и Панов може да имаме големи ядове със младите и бързи нападатели на Септември.
Да се надяваме да вкараме повече голове от домакините защото ми се струва че със сигурност ще допуснем поне едно попадение.

Потребителски аватар
bobo03
Мнения: 398
Регистриран на: 30 авг 2009 08:49
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот bobo03 » 05 сеп 2022 13:14

https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/ ... iuk-697001

Явно това е положението. Пак ще се борим за шестото място.

Vladislav
Мнения: 1612
Регистриран на: 28 сеп 2010 08:14
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот Vladislav » 05 сеп 2022 14:00

bobo03 написа:https://gong.bg/bg-football/efbet-liga/multimedia/video/cherno-more-niama-da-poharchi-nito-lev-vypreki-transfera-na-serdiuk-697001

Явно това е положението. Пак ще се борим за шестото място.

На мен нищо не ми става ясно от положението. За какво точно трябва да ги похарчи клуба при положение че трансферния прозорец в България затваря утре. Свободни агенти така или иначе по всяко време можеш да вземеш, но и там не се плащат пари. Някой просто се е чудил с каква топ новина да си запълни вестника.

Потребителски аватар
'enki'
Мнения: 541
Регистриран на: 20 апр 2010 12:33
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот 'enki' » 05 сеп 2022 14:31

Идеално би било, ако използваме част от сумата за подобрения на Тича и игрищата под мостта. Илиан върши перфектна работа със свободни трансфери и не виждам причина да даваме пари за трансфери на играчи, които релно ние не можем да задържим повече от година. За официално поставената ни цел - шесто място, имаме достатъчно добри играчи. Виж по стадиона и базите ни има още много, какво да се желае.

Потребителски аватар
greenpeak
Мнения: 4414
Регистриран на: 08 мар 2009 19:53
Местоположение: greenpeak@abv.bg
Контакти:

Re: 9 кръг /Септември - Черно море/ 05.09 понеделник 17.30

Мнениеот greenpeak » 05 сеп 2022 16:28

Към 16:30 часа:

ПФК Черно море
25 Иван Василев Дюлгеров - ВРАТАР

15 Петар Босанчич
4 Росен Светлинов Стефанов
77 Стефан Димитров Велев
6 Виктор Николаев Попов

88 Атаир Мимито Роша Биаи
7 Матеус Дос Сантос Клементе

20 Мади Кета
31 Закария Беншаа
71 Васил Костадинов Панайотов - КАПИТАН

19 Матиас Курьор

Резерви
22 Георги Николаев Георгиев - ВРАТАР
8 Мазир Сула
32 Мартин Данаилов Дичев
39 Николай Светославов Златев
10 Велислав Красимиров Василев
11 Алекс Насименто Фернандес
37 Исмаил Иса Мустафа


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта