20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Модератори: paceto, kartago, Iceberg, SkArY_9, гарфилд, slavia_forever, Madridist

sandi74
Мнения: 18927
Регистриран на: 20 авг 2011 19:04

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот sandi74 » 03 дек 2017 19:37

sicilianecat написа:
sandi74 написа:
sicilianecat написа:
sandi74 написа:Показахме ви как се громят тези рогачи и ръгачи.С убийствена лекота им вкарахме само 5 а можеше минимум още толкова да им вкараме :!: :idea: ФАКТ.Гола вода са и те като вас и ще е абсолютен смях ако отново ви разбият с разлика :oops: :? :shock: :o

На победа над микренския сателит ли се радваш, при положение, че мача е разбран, за да легнете другия кръг на Тирето

Същите тези ви гавриха насред Варна и си оправяха головата разлика срещу вас.ФАКТ :!: :idea: :shock: :?

Единствената гавра тогава беше от съдиите, след като ни отмениха няколко стотин гола и подкрепяха във всяка спорна ситуация микренския сателит, аргументиран факт.

Това 1:4 с което ви изпраскаха беше минимума.Да видим сега дали отново ще извадят нож на умряло куче?

Потребителски аватар
Кролик
Мнения: 1996
Регистриран на: 26 сеп 2010 18:44
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Кролик » 03 дек 2017 19:58

3:0
Никакви проблеми за домакините
Майката: Защо вчера си подарил на баба си за рождения ден футболна топка ?
Момчето: А тя защо все книги ми подарява ?

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Marlboro » 04 дек 2017 07:01

Съвсем сериозно мисля че през декември,ще победим септември.То туй да не им е август.От тогава изтекоха септември,октомври и ноември.Започва нашето време. :twisted:

Потребителски аватар
Iceberg
Мнения: 2584
Регистриран на: 10 ное 2010 13:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Iceberg » 04 дек 2017 12:49

Черно море вдига Старокин и Зехиров на крака за мача със Септември
04 декември 2017 | 11:04
https://www.sportal.bg/news.php?news=697358

По индивидуална програма в тима на Черно море тренират Орлин Старокин и Атанас Зехиров. Двамата пропуснаха срещата с Ботев (Пловдив) заради травми, но очакванията са да са готови за последния двубой за 2017 година срещу Септември в София. Мачът е на 8 декември, петък, от 17:30 часа на Националния стадион “Васил Левски”. От вчера Мартин Костадинов започна по-сериозни натоварвания. Младежкият национал в състава на “моряците”, който получи контузия в коляното в мача с Витоша (Бистрица), на този етап се готви единствено във фитнеса.
"Колкото повече ядеш, толкова по-самотен ставаш!" - Стара канибалска поговорка.
--------------------------------------------------------------------------------------------------

Потребителски аватар
rodman
Мнения: 370
Регистриран на: 26 сеп 2008 18:55
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот rodman » 04 дек 2017 20:37

Marlboro написа:Съвсем сериозно мисля че през декември,ще победим септември.То туй да не им е август.От тогава изтекоха септември,октомври и ноември.Започва нашето време. :twisted:

:) :) Това ще е No.1 дълго време! :) Сериозно, и аз съм на мнение, че завършим годината с победа. Ей така, за самочувствие.
Eлате на стадиона и се забавлявайте, отърсете се от тежкото ежедневие и си подкрепете отбора за 90 минути!! И-и-и..., намерете си друго място за избиване на комплексите :)

sicilianecat
Мнения: 748
Регистриран на: 23 май 2016 21:22
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот sicilianecat » 04 дек 2017 21:36

От Септември ни тръгна паданието заради поръчкото съдийство на Микренския, ако си бяхме взели онзи мач, може би сега щяхме да говорим за титли, медали, за съвсем друго класиране, сега не знам дали Микренския ще прати съдии, въртят се някакви схеми, Септември легна на Берое, за да легне Берое на Тирето и най-вероятно сателитът им Септмври трябва да взима от някъде точки, така че по отношение на съдийство може да очакваме ВСИЧКО срещу нас. Ние си знаем какви гъби сме, но Септември са два пъти по-големи гъби, при нормално съдийство най-много ще подхождат двете нули като краен резултат или минимална наша победа с щастлив гол.

Потребителски аватар
Clarion
Мнения: 951
Регистриран на: 16 юли 2010 17:37
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Clarion » 05 дек 2017 11:08

rodman написа:
Marlboro написа:Съвсем сериозно мисля че през декември,ще победим септември.То туй да не им е август.От тогава изтекоха септември,октомври и ноември.Започва нашето време. :twisted:

:) :) Това ще е No.1 дълго време! :) Сериозно, и аз съм на мнение, че завършим годината с победа. Ей така, за самочувствие.

вие гледайте през Май да не играем със Септември ... :-)
"Наш'те го вкараха! За останалите - DU HAST!"

Marlboro
Мнения: 314
Регистриран на: 08 апр 2009 20:50
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Marlboro » 06 дек 2017 06:46

Clarion написа:
rodman написа:
Marlboro написа:Съвсем сериозно мисля че през декември,ще победим септември.То туй да не им е август.От тогава изтекоха септември,октомври и ноември.Започва нашето време. :twisted:

:) :) Това ще е No.1 дълго време! :) Сериозно, и аз съм на мнение, че завършим годината с победа. Ей така, за самочувствие.

вие гледайте през Май да не играем със Септември ... :-)
Много ги объркаха тия месеци,едно време какви месеци имаше :) Ще видим,Бойко още не е одобрил календара за 2018

Потребителски аватар
KIL
Мнения: 968
Регистриран на: 27 дек 2009 20:58
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот KIL » 08 дек 2017 18:15

Жоро Илиев и М. Огнянов са много разсеяни днес,меко казано... И не само те,де... АЙ' ,МОРЯЦИ!!! :mrgreen:
МОРЕТО... НЕ Е ДО КОЛЕНЕ!

Skywalker
Мнения: 988
Регистриран на: 02 юли 2016 16:13
Контакти:

Re: 20 кръг /Септември - Черно море/ 8.12 петък 17.30

Мнениеот Skywalker » 08 дек 2017 18:25

sicilianecat написа:От Септември ни тръгна паданието заради поръчкото съдийство на Микренския, ако си бяхме взели онзи мач, може би сега щяхме да говорим за титли, медали, за съвсем друго класиране, сега не знам дали Микренския ще прати съдии, въртят се някакви схеми, Септември легна на Берое, за да легне Берое на Тирето и най-вероятно сателитът им Септмври трябва да взима от някъде точки, така че по отношение на съдийство може да очакваме ВСИЧКО срещу нас. Ние си знаем какви гъби сме, но Септември са два пъти по-големи гъби, при нормално съдийство най-много ще подхождат двете нули като краен резултат или минимална наша победа с щастлив гол.

Забрави да напишеш, че си в Русия :mrgreen:


Върни се в “Черно море”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 9 госта