ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 21:45

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
0007
Мнения: 5257
Регистриран на: 18 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот 0007 » 14 мар 2017 16:17

Проблемът е,че уважението е two-way street,както казват англичаните.Не даваш ли такова,в един момент го губиш отсреща.Жалко е,защото доста често през сезона се изказваше язвително точно по наш адрес,без въобще да се конкурираме с Юнайтед в първенството.Песните против него също са жалки,но пък прагът на търпение на някои хора е по-малък от на други.

Моуриньо не само изгради големия отбор на Челси,но и направи онези играчи воини и им втълпи шампионския си манталитет.Неслучайно и в годините след него успехите не спряха.Но за мен треньорската му философия се оказа нож с две остриета и му коства и спечелването на ШЛ с Челси - състав на Ливърпул,който отстъпваше чувствително по класа на нашия,успя 2 пъти да ни отстрани.
Иначе съм съгласен за Хидинг и за шанса в ШЛ,но в шампионата бяхме плачевни и очевидно отношенията треньор-играчи бяха ударили дъното.Цялата атмосфера беше токсична и Жозе не помагаше за успокояването и с постоянните си излияния по медиите.

ПП Нормално неутралните фенове да харесват повече онзи отбор - симпатично играещ и печелещ по нещо от време на врем0е. :lol: И на мен Лестър ми бяха симпатични миналата година,но засилят ли се всяка година да печелят ВЛ,бързо-бързо ще минат в графата "неприятни" :lol:
Изображение
Groucho написа:Славиша требе а позиционира един нападател у кабинката на крана, който изгражда сектор А. Поне половината центрирания на колегите си в атака ще може да засече.

THE G.A.M.E
Мнения: 49958
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 мар 2017 18:49

В мач, чиито замисъл беше да се надхитри другият, играчите в синьо излязоха малко по умни.
Използвахме агресията на гостите, за да накараме играчите им да изглеждат като грубяни.
Инак тактиката на Жозе бе перфектна.
Бях сигурен, че ще ни бият в центъра с преса и плътно ( с много движение ) покритие, като ще се опитат да извадят Азар и Уили от баланс.
Успяваха до изгонването на Ерера.
Заслужен втори ж.к. но аз не бих го дал.
Наистина беше рано да се накланят везните в нечия полза.
Исках Челси сами да намерят път от неприятната тактика на М.Ю.
Но тая агресия нямаше как да не избие в чести нарушения, особено, че играта на Еден вървеше.

Инак двубоят като цяло не ми хареса.
Но на такъв етап от елиминационен Турнир, няма смисъл да гледаме продукцията.
Междудругото, "Шпорите" ще играят подобен футбол ( те така и ни биха за Първенството ) ... Така че, очаквам реакция от Конте.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот yasen » 15 мар 2017 00:30

Аз съм от тези, които не могат да приемат поведението на Моуриньо спрямо бившия си отбор.
Та вие казвате Моуриньо е в основата на най-големите успехи на клуба на домашна сцена, това е 100% факт.
На европейска сцена, Моуриньо няма трофей.
Но именно той изгради шампионския манталитет на Челси, той ни превърна в колос. Едва ли има човек, който да отрича това, и затова той остава в историята на клуба, ЗАВИНАГИ.
Според мен, ще е доста трудно някой треньор да успее да спечели 4 титли с Челси.

Поведението му не подхожда за легендарен треньор на Челси.

Обаче, Моуриньо пък постигна най-големите си успехи именно в Челси, ако изключим ШЛ с Порто и Интер.
Моуриньо няма да спечели значими трофеи в Юнайтед, Лига Европа, не можем да броим за голям трофей.
2-3 години му давам в Юнайтед, и си мисля, че това ще бъде последния му голям отбор в кариерата.

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот Тони » 15 мар 2017 17:33

Аз съм от тези, които не могат да приемат поведението на Моуриньо спрямо бившия си отбор.


Ти като цяло не можеш да приемеш и дишането на Моуриньо, ама това е друга работа.

Изобщо не ми дреме за поведението му, а ме ядоса как е подготвил отбора си. Бяха дошли очевидно да се ритат, понеже са по-слаби. Тая тактика им изяде главата. Няма какво да ни се сърди и да жестикулира. Всеки продължава напред. Той работи за МЮ, а ние си имаме Конте.

2-3 години му давам в Юнайтед, и си мисля, че това ще бъде последния му голям отбор в кариерата.


В бъдеще очаквам да се появят ГМО пържоли в България и да се появи първата говореща крава.

Потребителски аватар
язе
Мнения: 3345
Регистриран на: 26 дек 2014 23:42
Skype: noskype
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот язе » 17 мар 2017 00:08

Ей ама и вие, все едно за първи път виждате и чувате Жозе Моуриньо. Ми то поведението му винаги си е било, къде на ръба,къде отвъд... скандала. Аз даже съм леко изненадан,как така още не е заявил, че това всъщност е неговият Челси и едва ли не той ги е научил да ходят. Може би го пази за края на сезона, като поздрав за титлата. :mrgreen:
... и после внезапно си направих секуро.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ФА Къп 1/4 финал: Челси - Манчестър Юнайтед /13.03.17/ 2

Мнениеот Sardukar » 17 мар 2017 00:15

това с 2-3 години в МанЮ и повече да не води топ отбор е....
Дори да стане това, а то е много малко вероятно... кво от това?
Постиженията на Моуриньо няма да изчезнат и те са достатъчно красноречиви!
Image
Image
Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта