Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
9lives
Мнения: 4319
Регистриран на: 02 авг 2012 22:36
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот 9lives » 03 яну 2018 23:35

Мората направи хет-трик от пропуски. :mrgreen:
You cannot transfer the heart and soul of Liverpool Football Club, although I am sure there are many clubs who would like to buy it.

- Jurgen Klopp


На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 43773
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот rhaegar » 03 яну 2018 23:40

Кой да пусне? Мишока е анонимен, когато е на терена. Не знам кое е по-дразнещо, пропуските на Мората, или правенето на нищо от Миши.

Заслужен хикс, стана хубав мач. Можеше да спечелим, можеше да загубим. То титлата е ясна вече, така че все тая къде между 2 и 4 ще завършим. Трябват промени в състава и трансфери, а и да разкараме тая тъпа, очевадно неработеща схема.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот E_pluribus_unum » 03 яну 2018 23:43

2-a гола за Челси и две асистенции на Челси,за головете на Арсенал.При това едната на Мората :) .Велик е тоя некадърник!Срам ме е да го гледам тоя да носи фланелката на Челси,а и не само той,а половината отбор.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24506
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот boabbb » 03 яну 2018 23:45

Е, те така се купува класа за 75 млн. :lol: :lol: :lol: Чичо Флорентино е голям бизнесмен, признавам го :lol: Това ако беше циганина, с тая палава защита отивахме на резултат :mrgreen:
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
kingofpop
Мнения: 18010
Регистриран на: 01 авг 2010 23:31
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот kingofpop » 03 яну 2018 23:50

boabbb написа:Е, те така се купува класа за 75 млн. :lol: :lol: :lol: Чичо Флорентино е голям бизнесмен, признавам го :lol: Това ако беше циганина, с тая палава защита отивахме на резултат :mrgreen:


Най-мразения ако играеше днеска поне 5-6 гола ви вкарваха :oops: :oops:
ralka_levskarka написа:Голяма радост. Човек ще си помисли, че вкарват на Тер Щеген заеби.. След няколко месеца Вила да не се чудят откъде им е дошло :mrgreen: Иначе малките не цъкат лошо. Елиът изпъква и всичко хубаво идва от него.



:lol:

Потребителски аватар
Santiago Munezz
Мнения: 7990
Регистриран на: 25 окт 2010 22:02
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот Santiago Munezz » 03 яну 2018 23:51

Заслужен хикс като цяло с много положения пред двете врати.Но мястото ни в топ 4 съвсем не е сигурно ,така че не е без значение ,че изпуснахме трите точки тук.А нещото което прави Мората е да пропуска ,Миши може да е незабележим, но избухва с някой гол ей така от нищото.Трябва да имаш адски здрави нерви да гледаш тоя как се размотава по терена и го газят,как го мързи да тича даже и пропуска непрестанно ,то даже след втория му пропуск и Конте се превиваше на земята,а и отделно и асистенция за гола на Уилшър даде...нямам думи,като го гледам ми иде и аз да стана футболист.Иначе днес Арсенал бяха толкова пропукливи отзад,че ако Азар не беше обграден с дърводелци можеше и да им напълним кошницата.Сега беше момента да ги бием,доста контузени,слаба форма,повече време за почивка имахме,че даже и титуляри запазихме онзи ден срещу Стоук.Не му върви на Конте срещу Мосюто и това си е.
[center][wrapimg=]http://media3.acmilan.com/uploads/dwh/multimedia/654-6.jpg[/wrapimg][wrapimg=]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcScaR27gCBKUGF931MqeFZLUIPsQ2DeXwEYHZQTrYrlfS4FIrTI6IXvl7ZGeQ[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот SgtLiberty » 03 яну 2018 23:53

Страшен Мората,аз как да получа ъпгреид на картата му във фифата като се излага така...... :evil:
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот zaqwsxd » 04 яну 2018 00:03

SgtLiberty написа:Страшен Мората,аз как да получа ъпгреид на картата му във фифата като се излага така...... :evil:
Батко, ти поне на фифата можеш да го продадеш... Ние си го набихме здравата с това менте.. П.С чудя се едно време Торес аджеба по-зле или по-добре беше? :o :o Не си спомням нападател да порти такива ситуации с такава лекота. Срещу Стоук поне 2 имаше 100 процентови, днес поне 3... ужас ужас..

Потребителски аватар
SgtLiberty
Мнения: 2455
Регистриран на: 30 мар 2014 18:36
Skype: Eva Carneiro
Местоположение: София
Контакти:

Re: Всекидневна около Челси (Новини, Слухове и т.н) vol.2

Мнениеот SgtLiberty » 04 яну 2018 00:17

zaqwsxd написа:
SgtLiberty написа:Страшен Мората,аз как да получа ъпгреид на картата му във фифата като се излага така...... :evil:
Батко, ти поне на фифата можеш да го продадеш... Ние си го набихме здравата с това менте.. П.С чудя се едно време Торес аджеба по-зле или по-добре беше? :o :o Не си спомням нападател да порти такива ситуации с такава лекота. Срещу Стоук поне 2 имаше 100 процентови, днес поне 3... ужас ужас..


Като оставя базика,това първото как него вкара не знам бях шокиран. Май Миши заслужава шанс сега.
Изображение[wrapimg=]http://media.giphy.com/media/ToMjGpCfw8Z8BjKfAxG/giphy.gif[/wrapimg] Изображение


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 10 госта