ВЛ: Челси - Кристъл Палас /09.11.2019г/ 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Soulen
Мнения: 9203
Регистриран на: 24 мар 2011 21:12
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Кристъл Палас /09.11.2019г/ 2:0 FT

Мнениеот Soulen » 09 ное 2019 22:06

yasen написа:Суперлативи за Лампард ли ?
Та аз не съм виждал никога досега толкова смел млад мениджър ?!
Това му е едва втори сезон в кариерата и първи сезон да ръководи първодивизионен отбор и въобще не се страхува да налага 18 годишни с лица на деца .
Дано Лампард стане по-добър мениджър, отколкото играч !

Аз бях даже още по-голям оптимист при назначаването му отколкото постигнатите резултати до момента. За мен това е освен най-добрия играч, който съм гледал на позицията си, е и най-интелигентния такъв. Харесва ми много, че ако някой се издъни, го сменя, ако някоя резерва покаже силна форма, не се заменя, само защото е резерва. Никой няма гарантирано място. Най-голямото му постижение за мен е уникалната халфова линия, която той изгради. Жоржиньо и Ковачич бяха обект на присмех при Сари, но сега виждам защо Гуардиола е искал Жоржиньо. Абсолютен звяр и бъдещ капитан на отбора за мен. Нападението в лицето на Маунт и Тами също е много добро. За мен Мейсън ще стане голям играч, дори и все още да не блести много е адски постоянен. Крилата ни са супер и вече забравих Азар. Защитата е нормално да издиша при този атакуващ стил, все пак и там липсва класа.
Sisi 1914 написа:Иначе Ливърпул показа с играта си как се побеждава лидера във Вл.
Честито на всички, които подкрепят отбора от Бирмингам!
:P

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ВЛ: Челси - Кристъл Палас /09.11.2019г/ 2:0 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 09 ное 2019 22:58

Изключителен мач,много добре изигран.Показахме стабилност в защита и запазихме суха мрежа,дано това да е началото на едно прогресивно надграждане и затвърждаване в тактическо и индивидуално отношение.
След паузата ни чакат 2 сериозни двубоя и там ще се види как отборът играе под напрежение.
Пп.Иначе за сега се очертава едно сериозно откъсване на отборите в топ 4,спрямо останалите тимове.Утрешният двубой може да завърже сериозно интригата.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

THE G.A.M.E
Мнения: 50046
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: ВЛ: Челси - Кристъл Палас /09.11.2019г/ 2:0 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 09 ное 2019 23:06

Издънките на Тотнъм и Арсенал са повече от добре дошли. :mrgreen:
Лестър играят много добре, но аз продължавам да смятам, че лондонските ни съперници са ни основите конкуренти за топ 4. :roll:
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 6 госта