ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
KOPScousers
Мнения: 6153
Регистриран на: 16 дек 2013 22:24
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 22:00ч.

Мнениеот KOPScousers » 03 окт 2019 00:43

Soulen написа:Пулишич е добър на футбол мениджър. Аз лично не съм виждал нищо запомнящо се от него в Дортмунд. Взеха ни парите, както ние взехме на Курчо от Реал.

Глупавите статични, не знам колко гола ни вкараха вече. Дано бием някак си.

Тоя не ни ли побърка в Истанбул, че и гол вкара тогава, ама му го отмениха заради засада. Със сигурност ви беше най-добрият играч онази вечер, не знам защо Лампард го е закотвил толкова сериозно на пейката, че и понякога не го взема в групата... През лятото на 2018-та играхме една контрола с Дортмунд и тогава също ни разпра, вкара ни два гола и общо взето с това съм го запомнил, друго не съм му гледал, но изглеждаше като доста обещаващ футболист...
Los Che написа:Цар Поп може да си снима извлечението от банковата сметка, нали печели 1000 пъти повече от нас нисшите.
:mrgreen:
[center][wrapimg=]https://64.media.tumblr.com/a41d2b9b2ef5da9269e970939b73eb12/fba1847d5f32aa89-b3/s400x600/b801d85a34567902da1b9c5a80dc6f6c37c40ad8.gif[/wrapimg][/center]

zaqwsxd
Мнения: 1671
Регистриран на: 23 авг 2008 12:42
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот zaqwsxd » 03 окт 2019 01:20

Не пиша често от много време в този форум. Много хора от преди 10 години, когато се заформи този форум, също не пишат. Много сте критични и въобще не сте обективни. Това е един от най-добре играещите отбори на Челси в ерата Абрамович. На фона на ресурса, на фона на привлечени футболисти, на фона на липсата на опит на Лампард. Къде по-зле бяхме при Бенитес, АВБ, Сколари, Конте, за ментето Сари няма да говоря. Отбор от таланти от академията, сефте да имат реална възможност да покажат качества. Съвсем друго ще е когато Рудигер замени Зума и Лофтус Чийк любовника на Сари Жоржиньо.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 03 окт 2019 08:26

пхаха последното мнение много ме развесели.
Не може да се опалкваш от крайни мнения и да пунеш възможно най-крайното.
Часта за Жоржиньо е скандална! Особено РЛЧ за заместник на Жо :mrgreen:
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

yasen
Мнения: 2457
Регистриран на: 21 сеп 2008 23:24
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот yasen » 03 окт 2019 09:39

Не очаквам, че всички юноши от академията на Челси ще се наложат и ще станат световна класа.
Достатъчно е да са поне 5, като добавим външно качество, опитни футболисти и може да стане много сериозен отбор, който да не отстъпва на най-силния Челси в ерата Абрамович.
Но този сезон това няма как да се случи, тази година нито ще станем шампиони на Англия, нито ще спечелим ШЛ.
Мрънкачите да си мрънкат, но и те го знаят това много добре.

Интересно ми е да видя двойката центр защитници Рюдигер и Томори.
Вчера при гола на Лил основна вина носеха и Зума, и Томори. И на децата им е ясно, че защитата на Челси куца, това ще ни е слабото звено този сезон.
Все пак мисля, че топ 4 в ВЛ и осминафинал в ШЛ са реалистични цели + добро участие за някоя от купите, защо не и да спечелим някоя ?!

Потребителски аватар
JackPackage
Мнения: 33787
Регистриран на: 07 апр 2010 21:11
Skype: Тц...
Местоположение: Sofia
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот JackPackage » 03 окт 2019 12:57

Важна победа, която ни оставя в играта в групата!
Следващия кръг е редно песовете да бият прилепите, а ние да не загубим в Амстердам! :roll:

Хубавото вчера е че Уили вкара. Лошото е че Уили вкара в два поредни мача и следвайки формата му през годините следващия му гол ще е някъде м/у Коледа и Трифон Зарезан :oops: :lol:

Трябва да зарежем шибаното позиционно пазене при корнери че ни вкарват пореден гол след статично - или да сме човек с човек или смесено покритие - трябва много работа в този аспект! :x

Президента добре отпразнува рожденния си ден :twisted:

Да пребиваме светците и да се наместим в топ 4 от рано :!:
delqnski47 написа:Аз лично не искам да ви наказват без публика с нашия реванш,щот ще е тъпо за нас феновете на ЦСКА да сме сами на стадиона.
onegavon написа:На Гришата и свирки ще му правим....

[center][wrapimg=]http://i.imgur.com/G65A5Mg.png[/wrapimg][/center]
[center][wrapimg=]http://atleticofans.com/wp-content/themes/af/images/adlogo.png[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 03 окт 2019 16:02

Не бъркайте Критиката с мрънкане!
Критиката е градивна за всички умни и успяли хора,макар че едва ли Франки би ни чул.
Някой спомена във форума,че разликата с миналогодишния отбор на практика е само липсата на Азар,Пулишич така или иначе е закотвен,така че наред с позитивите има и много работа,а разликата във футболистите е малка.Дразнещо е един треньор да допуска едни и същи грешки всеки мач.Животните,за които се смята ,че са водени само и единствено от инстинкт,не допускат една и съща грешка втори път,а ние които сме разумни,какво правим?!
Подкрепям Франки,но това не означава,че ще си сложа розовите очила и ще му се кланям до земята,когато се спъва всеки път в един и същи камък.Не е редно едни фенове постоянно да обвинявят други,защото критикуват и виждат грешки в играта,както и обратното,а истината е някъде по средата.Категоризацията"типично по български"е меко казана смешна и неуместна,защото всички критикуваме,едни повече,едни по малко,но в крайна сметка ние всички искаме отборът да побеждава!
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
Тони
Мнения: 1868
Регистриран на: 23 юни 2012 17:28
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот Тони » 03 окт 2019 17:48

.Тук стигаме и до Зума и Алонсо,за кой ли път,ах Франки,Франки бавноразвиващ да беше щеше да разбереш,че от тия двамата нищо не става,да не забравим и Азпи и неговата зона е ,като разграден двор.


Toчно ти си страшен критик. Тук например така си се разпалил за хора, които в момента нямат алтернартива, че чак трябваше да го препрочета, да не би да не съм разбрал нещо.

Потребителски аватар
Sardukar
Мнения: 19988
Регистриран на: 21 юни 2008 06:55
Местоположение: Карлово
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот Sardukar » 03 окт 2019 18:44

Не е за вярване :mrgreen: :o :(
ЧЕЛСИ никога не е играл с толкова юноши (или поне през последните 25 години)
Залага се на млади футболисти, от които не може да очакваме някакво феноменално постоянство на този етап. Въпреки това, повечето показват защо им се дава шанс.
Атмосферата в клуба е много позитивна, макар резултатите да са средни. Нещо, което не беше така през последните няколко години.
Всички млади играчи вярват, че сега имат шанс да играят в първия тим. Нещо, което се дължи на треньора и неговия щаб. За това и КХО преподписа.
От началото на сезона ЧЕЛСИ няма мач, в който по едно и също време да са играли двамата му най-добри играчи в дефанзивен план.
Ролята на Жоржиньо като ЛИДЕР на този отбор е БЕЗСПОРНА!
Играта в отбрана ни коства много на този етап, което е нещо нормално, когато изграждаш един нов отбор и акцентираш върху атаката. Има ли подобрение във фаза отбрана? Да! Има ли много работа там? Да!
Ще ни вкарват ли още много голове от статични положения? Почти сигурно е, че през този сезон това ще е едно от уязвимите ни места. Средният ни ръст като отбор не е много впечатляващ и за това се играе зонова защита, най-високите стоят по зони, но на този етап не се справят добре. Това е нещо, за което се иска време докато проработи или се намери по-добро решение. Не звучи много секси, но това е реалността.
Отвратен съм как се пише за Алонсо. Да, играта му има много слабости, но подобно отношение към шампион с ЧЕЛСИ е НЕПРИЕМЛИВО! Да, конкурента му е по-добър за нашата игра, но със сигурност АЛОНСО е най-добрия "резервен" бек в лигата! Наистина не мога да повярвам нападките към такава личност, който се явява втора опция за нас! Ние да не сме Сити, че Кансело да чака игрово време?!?
Има много неща, за които Лампс може да бъде критикуван градивно, но вчера ЧЕЛСИ изигра много солиден двубой като гост на един отбор, който може да не плаши като име, но има футболисти и фенове, които да затруднят много отбори в Европа.
Ние не сме в позиция да гледаме никой от високо и всеки мач през този сезон ще е борба за доказване!
Ситуацията в клуба+наличните футблисти+идеите на Лампард за играта + ЛАМПАРД са комбо, което на практика не може да бъде бито!
Всеки си има мнение, но предвид работата на Лампс до този момент...мамка му, вярата ми нараства с всеки двубой!
[rimg]https://media.giphy.com/media/9vIL25IitVIoU/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media.giphy.com/media/UuWYtmkzvT68w/giphy.gif[/rimg]
[rimg]https://media4.giphy.com/media/GCp2YAIRzqV9K/200.gif#19[/rimg]

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 03 окт 2019 18:45

Тони написа:
.Тук стигаме и до Зума и Алонсо,за кой ли път,ах Франки,Франки бавноразвиващ да беше щеше да разбереш,че от тия двамата нищо не става,да не забравим и Азпи и неговата зона е ,като разграден двор.


Toчно ти си страшен критик. Тук например така си се разпалил за хора, които в момента нямат алтернартива, че чак трябваше да го препрочета, да не би да не съм разбрал нещо.


Разбира се ,че визирам себе си,тук таме и някои други фенове.Явно наистина не си разбрал.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН

Потребителски аватар
E_pluribus_unum
Мнения: 480
Регистриран на: 11 дек 2016 23:46
Местоположение: Сандански
Контакти:

Re: ШЛ: Лил - Челси /02.10.2019г./ 1:2 FT

Мнениеот E_pluribus_unum » 03 окт 2019 19:10

Sardukar написа:Не е за вярване :mrgreen: :o :(
ЧЕЛСИ никога не е играл с толкова юноши (или поне през последните 25 години)
Залага се на млади футболисти, от които не може да очакваме някакво феноменално постоянство на този етап. Въпреки това, повечето показват защо им се дава шанс.
Атмосферата в клуба е много позитивна, макар резултатите да са средни. Нещо, което не беше така през последните няколко години.
Всички млади играчи вярват, че сега имат шанс да играят в първия тим. Нещо, което се дължи на треньора и неговия щаб. За това и КХО преподписа.
От началото на сезона ЧЕЛСИ няма мач, в който по едно и също време да са играли двамата му най-добри играчи в дефанзивен план.
Ролята на Жоржиньо като ЛИДЕР на този отбор е БЕЗСПОРНА!
Играта в отбрана ни коства много на този етап, което е нещо нормално, когато изграждаш един нов отбор и акцентираш върху атаката. Има ли подобрение във фаза отбрана? Да! Има ли много работа там? Да!
Ще ни вкарват ли още много голове от статични положения? Почти сигурно е, че през този сезон това ще е едно от уязвимите ни места. Средният ни ръст като отбор не е много впечатляващ и за това се играе зонова защита, най-високите стоят по зони, но на този етап не се справят добре. Това е нещо, за което се иска време докато проработи или се намери по-добро решение. Не звучи много секси, но това е реалността.
Отвратен съм как се пише за Алонсо. Да, играта му има много слабости, но подобно отношение към шампион с ЧЕЛСИ е НЕПРИЕМЛИВО! Да, конкурента му е по-добър за нашата игра, но със сигурност АЛОНСО е най-добрия "резервен" бек в лигата! Наистина не мога да повярвам нападките към такава личност, който се явява втора опция за нас! Ние да не сме Сити, че Кансело да чака игрово време?!?
Има много неща, за които Лампс може да бъде критикуван градивно, но вчера ЧЕЛСИ изигра много солиден двубой като гост на един отбор, който може да не плаши като име, но има футболисти и фенове, които да затруднят много отбори в Европа.
Ние не сме в позиция да гледаме никой от високо и всеки мач през този сезон ще е борба за доказване!
Ситуацията в клуба+наличните футблисти+идеите на Лампард за играта + ЛАМПАРД са комбо, което на практика не може да бъде бито!
Всеки си има мнение, но предвид работата на Лампс до този момент...мамка му, вярата ми нараства с всеки двубой!


Ето ти крайност,ти виждаш в грешките в момента(Алонсо,Азпи)нещо позитивно,а пък аз не.Не искам най-добрата Резерва,искам стабилен титуляр,а пък Азпи отдавна си е изпял песента за мен.От идеи до реализация има много дълъг път и трябват точните хора,за да се случи това.Аз съм зад Лампард,но ме дразнят грешките,които се превръщат в рецидив и не е вярно,че виждаш ли нямало кой да играе.Уважавам мнението на всеки,и не казвам,че щом е различно от моето е грешно,както някои други хора.Изрази от сорта"Не мога да повярвам"или други подобни го доказват.Не се толерира мнение различно от това на масата хора,но това за мен няма значение и никога не е имало.Опитвам се да не нападам други фенове,а искам да дискутирам с тях,защото ако и това не можем да правим цивилизовано,при това,като хора обединени от една идея,то какъв е смисълът от този форум и въобще от общуването.
Силният пълководец няма слаби войници.-Китайска мъдрост

Две неща са безгранични: Вселената и човешката глупост. За първото не съм толкова сигурен.
АЙНЩАЙН


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 7 госта