До три години затвор за феновете на Челси

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 18:53

CTAHKO написа:
diplomat написа:Ето, ти пак искаш да се приравниш до нивото на тези по-нисши същества от теб негрите! :lol: Защо, бе, Станко? Защо си такъв мазохист и искаш да се самоунижаваш? :lol: Защо мислиш и действаш като тези уж подчовеци, та ти си същия! :lol: Щеше да ми е през хуя, ако този черен господин беше направил нещо лошо или пък ти и твоите съмишленици сте духовно, морално и ценностно над тези, които презирате, ама като ги гледам тия "скинари", те са по-големи маймуни и от най-пропадналите негри. :lol:

Само ми кажи, колко негри са осъдени за расизъм, дискриминация и престъпления на расистка основа 8-)

Това няма нищо общо с казаното ми към теб, но съм убеден, че са много малко и недостатъчно! :!: Само че не може да характеризираш всички негри по такъв начин, защото една шепи БЕЛИ по високите управленски места се чувстват виновни и всъщност прилагат дискриминация към останалите раси! ;) Трябва да мразиш костюмарите, които докараха положението до тук, а не един черен човек, живеещ съвсем нормално във Франция и просто опитващ се да си хване влака са дома. :|

Потребителски аватар
CTAHKO
Мнения: 25662
Регистриран на: 29 апр 2010 00:45
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот CTAHKO » 18 фев 2015 19:03

diplomat написа:
CTAHKO написа:
diplomat написа:Ето, ти пак искаш да се приравниш до нивото на тези по-нисши същества от теб негрите! :lol: Защо, бе, Станко? Защо си такъв мазохист и искаш да се самоунижаваш? :lol: Защо мислиш и действаш като тези уж подчовеци, та ти си същия! :lol: Щеше да ми е през хуя, ако този черен господин беше направил нещо лошо или пък ти и твоите съмишленици сте духовно, морално и ценностно над тези, които презирате, ама като ги гледам тия "скинари", те са по-големи маймуни и от най-пропадналите негри. :lol:

Само ми кажи, колко негри са осъдени за расизъм, дискриминация и престъпления на расистка основа 8-)

Това няма нищо общо с казаното ми към теб, но съм убеден, че са много малко и недостатъчно! :!: Само че не може да характеризираш всички негри по такъв начин, защото една шепи БЕЛИ по високите управленски места се чувстват виновни и всъщност прилагат дискриминация към останалите раси! ;) Трябва да мразиш костюмарите, които докараха положението до тук, а не един черен човек, живеещ съвсем нормално във Франция и просто опитващ се да си хване влака са дома. :|

Ми да съдят костюмарите, що съдят феновете на Челси!? Хем насаждат расизъм, хем се правят на принципни и че се борят срещу него ;)
delqnski47 написа:Трябва да има бой до посиняване

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 19:22

CTAHKO написа:Ми да съдят костюмарите, що съдят феновете на Челси!? Хем насаждат расизъм, хем се правят на принципни и че се борят срещу него ;)

Пичът нищо не им е направил на тия "фенове". ;) Да ходят и да раздават справедливост в гетата или в Африка. ;) Заслужават си най-тежкото наказание, пък после в затвора пак могат да раздават справедливост... както ще им раздават на тях вазелин, ако слушкат. :lol: :lol:

Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот viali69 » 18 фев 2015 19:24

Браво на феновете на Челси !
Европа - за белите хора !!!
Да живее Русия - спасителката на бялата раса !
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
Stahlgewitter
Мнения: 4332
Регистриран на: 16 сеп 2013 19:46
Местоположение: Sofia Bulgaria
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот Stahlgewitter » 18 фев 2015 19:24

diplomat написа:Такива тарикатчета ги има и тук в България, разни "Малките свине" и "София запад", които знаят да бият когато са много на малко и са с разни тръби или боксове. :lol: Путки на квадрат. :lol: 8-)

Как можа да сложиш под общ знаменател СЗ и МС ти акъл имаш ли?
Изображение

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 19:27

viali69 написа:Браво на феновете на Челси !
Европа - за белите хора !!!
Да живее Русия - спасителката на бялата раса !

Те такива мангали като теб във Франция и Англия ще ги бият още повече. :lol: Като те видят какъв си прошляк, направо ще ти бият шута. :lol:
Stahlgewitter написа:
diplomat написа:Такива тарикатчета ги има и тук в България, разни "Малките свине" и "София запад", които знаят да бият когато са много на малко и са с разни тръби или боксове. :lol: Путки на квадрат. :lol: 8-)

Как можа да сложиш под общ знаменател СЗ и МС ти акъл имаш ли?

Окей, вашата младежка "организация" не съм сигурен коя е, но посланието е същото. ;) Забравих, че "Запад" са "организирана хулиганска групировка", по думите на оня с чисто новия джип. :mrgreen:
Последна промяна от diplomat на 18 фев 2015 19:29, променено общо 1 път.


Потребителски аватар
viali69
Мнения: 2677
Регистриран на: 22 фев 2013 20:59

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот viali69 » 18 фев 2015 19:31

diplomat написа:
viali69 написа:Браво на феновете на Челси !
Европа - за белите хора !!!
Да живее Русия - спасителката на бялата раса !

Те такива мангали като теб във Франция и Англия ще ги бият още повече. :lol: Като те видят какъв си прошляк, направо ще ти бият шута. :lol:


Ти, кога си ходил във Франция и Англия бе, промит мозък ?!
Знаеш ли черните маймуни там какви са расисти ?!
Имаш ли представа, че през 90-те като видеха бял човек от Източна Европа нарочно се заяждаха ?
Предполагам, че и сега не е по-различно. Има квартали, където да си бял е направо опасно.
Аман от промити мозъци на Новия световен ред като теб !
Вашето тъпо и промито поколение заслужава да го мачкат черните, арабеските и циганите !
Друга съдба не заслужавате !
[center]Изображение[/center][center]Изображение...Изображение...Изображение[/center]

Потребителски аватар
fcb_bg
Мнения: 15583
Регистриран на: 10 окт 2008 08:57
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот fcb_bg » 18 фев 2015 19:33

Лично на мен ми направи впечатление как всички в мотрисата седяха кат насрани и се правеха, че все едно нищо не става. Потки. Изнежени потки. При нас е същата работа обществото - всеки си трае, ако 3-4 гамена или мангала си правят какво си искат в рейса.
Преди 89-та тъй ли беше?
- Г-н Петков, чий е Крим?
- А изчегъртахте ли Борисов и Пеевски?

Потребителски аватар
diplomat
Мнения: 9418
Регистриран на: 27 яну 2014 18:22
Контакти:

Re: До три години затвор за феновете на Челси

Мнениеот diplomat » 18 фев 2015 19:35

viali69 написа:
diplomat написа:
viali69 написа:Браво на феновете на Челси !
Европа - за белите хора !!!
Да живее Русия - спасителката на бялата раса !

Те такива мангали като теб във Франция и Англия ще ги бият още повече. :lol: Като те видят какъв си прошляк, направо ще ти бият шута. :lol:


Ти, кога си ходил във Франция и Англия бе, промит мозък ?!
Знаеш ли черните маймуни там какви са расисти ?!
Имаш ли представа, че през 90-те като видеха бял човек от Източна Европа нарочно се заяждаха ?
Предполагам, че и сега не е по-различно. Има квартали, където да си бял е направо опасно.
Аман от промити мозъци на Новия световен ред като теб !
Вашето тъпо и промито поколение заслужава да го мачкат черните, арабеските и циганите !
Друга съдба не заслужавате !

Бил съм навсякъде из Европа, п******. :mrgreen: Вие си нямате и представа как се развиват черните духовно, все повече и повече от тях стават християни, а не мюсюлмани както е било през миналия век. ;) Отиди в Англия и ще видиш какъв прошляк си всъщност, сравнен дори и с най-долнопробния негър. :lol:


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 4 госта