Коментаторите?!?!?!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, rhaegar, slavia_forever, Madridist

stg333
Мнения: 2531
Регистриран на: 02 мар 2009 21:53
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот stg333 » 15 апр 2009 00:48

не бива фенове на единия отбор да коментират както беше днес. А Чех трябва да иде на очен лекар очевидно, всяко попадане на топката в наказателното поле на Челси беше луда паника

На линия
Потребителски аватар
rhaegar
Мнения: 44172
Регистриран на: 07 юни 2008 19:04
Skype: Имам.
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот rhaegar » 15 апр 2009 00:50

Въпроса е,че Сокачев е толкова болен фен на Ливърпул,че всичко което те правят е велико,а това което прави другия отбор(дори и да е по-добро) не е нищо особено.А като вземе да крещи и да разправя за магическите нощи на Анфийлд направо спирам звука.
Blue_Girl написа:Аз мисля, когато се налага


Изображение

Потребителски аватар
mursusaid
Мнения: 1199
Регистриран на: 06 апр 2009 17:37
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот mursusaid » 15 апр 2009 00:58

абе вие какви хора сте бе..кколко такива мача сте гледали изобщо..коментирайте мача и всичко в него..това си заслужава..ама не вие трябва все да плюете по нещо..кво ми приказвате за някакви си коментаторчета..като не ви се слуша мутето и ви е решен проблема..стига сте издребнявали..не и след такъв мач..ама като искате си слушайте само томето..там няма да чуете пристрастия и фенщина ;) вие не разбрахте ли че всеки журналист в БГ има пистрастия и те му ли1ат повече от професионализма му..но айде обърнете внимание на мача вече аа ;)
п.с. формата е временна,класата вечна
За вас моряци ний живеем...

CHELSEA LONDON!
Мнения: 135
Регистриран на: 15 апр 2009 01:02
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот CHELSEA LONDON! » 15 апр 2009 01:13

УЖАС! КАК МОЖЕ ДА СЕ КОМЕНТИРА ТАКА! "ИСТОРИЧЕСКИ МА4 ЗА ЛИВЪРПУЛ"!?!?!? АМИ ЗА ЧЕЛСИ??!?!!! ЗА ВСИЧКИ Е ЯСНО ЧЕ СМОКА4ЕВ Е ОТ ЛИВЪРУЛ НО ПОНЕ КАТО КОМЕНТИРА ДА Е ОБЕКТИВЕН!!! :evil: :evil: :evil: :twisted:


Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23290
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот W84me » 15 апр 2009 02:05

mursusaid написа:мач който не се нуждае от коментар,мач спиращ дъха..и точно тоя "тъп" Ливърпул го направи такъв..кажете ми колко отбора след 1:3 първия мач биха се хвърлила така и с равитието на мача 2:2,3:2 че даже и след 4:4 не спираха да гонят и да се хвърлят да гонят победата пък била тя и за престиж вече накрая при 4:4 и кво сте се захванали за коментаторите..да w85.. или там какъвто беше колкото и да ти е неприятно именно Ливерпул с цялата си история и битки и характер който винаги са показвали и на което се дължат всичките им обрати,именно те пишат историята..в случая това беше с участието на 4елси,естествено за такъв спектакъл трябват и двата отбора да участват..поздравления за 4елси 4е продължават,но Ливърпул отпада с високо вдигната глава и всеки може да завижда за духа и характера на тези момчета :shock:

С каква високо вдигната глава,първият мач да ти припомня ли как свърши? Тия бяха на светлинни години от отстраняването на Челси.Лондончани в този двубой,защото не се гледа само единият мач,бяха по-добрият отбор и това не може да се оспори от никой,не ми говори каква история били написали Л`пул.За 20 мин като ги обърнаха,бяха много велики тогава нали?Какво значение има колко гола са вкарали Ливърпул след това,като Челси бяха сигурни в класирането си?
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
DrAvalanche
Мнения: 2877
Регистриран на: 06 апр 2009 08:11
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот DrAvalanche » 15 апр 2009 11:10

Няма страшно, дори и сУкачев един ден ще излезе от пубертета и гласа му ще спре да му мутира
Ние сме Чък Норис на А група, разбираш ли. Ние сме лелката за водата... На който искаме пишем 4 кубика, на който искаме пишем 20 кубика. Ние сме закона! Ние сме конституцията! Левскарски режим!!!

ОВ 1948 ГГ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Потребителски аватар
АСМ1899
Мнения: 622
Регистриран на: 05 юни 2008 11:41
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот АСМ1899 » 15 апр 2009 11:29

Е Смукачев, като играят Ливърпул едва се удържа да не оцапа гащите сигурно! Снощи само гледах мача, без говор, но съм 100% сигурен, че е бил на пут д асе разплаче!
Вие сте млада и красива, имате 2 висши образования, владеете перфектно 3 езика, имате руса коса, дълги крака и чаровна усмивка и искате да вземате заплата между 5 и 10 хиляди лева? Вървете на майната си! На нас ни трябва арматурист!

bober
Мнения: 144
Регистриран на: 15 авг 2008 01:35
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот bober » 15 апр 2009 12:25

За коментаторите не знам, понеже не ги слушах, но това е един от най-големите мачове, които съм гледал.
Не знам дали се сещате за двата мача в групите през 1998 Барса и Юнайтед и финала за купата на УЕФА 2001, които също по нищо не отстъпват на този ;)
http://www.youtube.com/watch?v=nkp2fJx9ILA
http://www.youtube.com/watch?v=YfMterLzQq0

Потребителски аватар
YELLOW-BLACK
Мнения: 37
Регистриран на: 15 апр 2009 12:20
Контакти:

Re: Коментаторите?!?!?!

Мнениеот YELLOW-BLACK » 15 апр 2009 12:39

W84me написа:"Има двама победители!" WTF? Ал.Сокачев след края на мача "Ливърпул продължава да пише история"! :D Нищо не става от тия...


Може и да не пише история .. ама поне има .. Докато Челси и това нямат ..
Нали знаеш .. какво е 5 в ШЛ .. и колко отбора го имат .. ако иди при някой левскар .. да се чудите Двамата :) Той ще ти обеснява колко е велик Лефски с 1 гол в ШЛ .. ти ще му обесняваш колко са Велики Челси , че победиха Легендарният Ливерпул !
БЕЗ БОТЕВ НЯМА БЪЛГАРИЯ


Върни се в “Челси”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта