България - Унгария 16.11 (големия БФС РЕЗИЛ!!!)

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
NOMER14
Мнения: 22817
Регистриран на: 21 сеп 2009 19:22
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот NOMER14 » 01 ное 2023 02:39

Забравих.
Откак се помня вкарваме голове след статични положения - дузпи, пряк свободни удари и ъглови. Мога да дам за пример много такива запомнящи се мачове. За целта точно такива изпълнители трябва да се търсят.

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 457
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот Аврамов » 01 ное 2023 10:29

Илиан Илиев е добър треньор, но не мисля, че е най-добрият вариант за национален селекционер, с оглед липсата на постигнати значими успехи към момента. Ясно е, че докато некадърното ръководство на БФС не бъде изметено, нищо добро не очаква българския футбол. Въпреки това пожелавам от все сърце успех на Илиев и националния отбор.
Считам, че предвид формата, в която се намират в момента, тези трябва да бъдат повиканите футболисти за мачовете с Унгария и Сърбия:

Вратари
1. Димитър Митов - Сейнт Джонстън /Шотландия/
2. Даниел Наумов - ЦСКА 1948
3. Иван Дюлгеров - Черно море

Защитници
1. Едисон Йорданов - Вестерло /Белгия/
2. Петко Христов - Специя /Италия/
3. Валентин Антов - Кремонезе /Италия/
4. Антон Недялков - Лудогорец
5. Виктор Попов - Черно море
6. Алекс Петков - Шльоск Вроцлав /Полша/
7. Кристиян Димитров - Левски
8. Матео Стаматов - Пари Нижни Новгород /Русия/

Полузащитници
1. Илия Груев - Лийдс /Англия/
2. Кристиян Малинов - Кортрайк /Белгия/
3. Георги Костадинов - АПОЕЛ /Кипър/
4. Ивайло Чочев - ЦСКА 1948
5. Андриан Краев - Левски
6. Лукас Петков - Гройтер Фюрт /Германия/
7. Филип Кръстев - ФК Лос Анджелис /САЩ/
8. Светослав Ковачев - Ахмат Грозни /Русия/
9. Илиан Илиев - Кифисия /Гърция/
10. Доминик Янков - Лудогорец

Нападатели
1. Кирил Десподов - ПАОК /Гърция/
2. Силвестър Джаспър - Портимонензе /Португалия/
3. Мартин Минчев - Ризеспор /Турция/
4. Божидар Краев - Уелингтън Финикс /Нова Зеландия/
5. Спас Делев - Лудогорец
6. Атанас Илиев - Черно море

Вълчан
Мнения: 4292
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот Вълчан » 01 ное 2023 17:05

Ще се пада то е ясно. Прогнозирам 2-0 за домакините. След квалификациите ще се мисли кои да се вика и кои не. Поне половината-не. Всички забравиха Тодор Неделев заради авантюрата му в Разград. Трябва някои да го извади от тази дупка.

Потребителски аватар
1914.1902
Мнения: 32865
Регистриран на: 27 мар 2014 21:04
Skype: Нямам
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот 1914.1902 » 02 ное 2023 12:59

Новият селекционер на мъжкия национален отбор на България Илиан Илиев обяви група от 27 футболисти за предстоящите двубои от група G на квалификациите за Евро 2024. На 16 ноември „лъвовете“ посрещат Унгария, а 3 дни по-късно гостуват на Сърбия.

Ето и разширения състав на българския тим:

Вратари: Даниел Наумов (ЦСКА 1948), Иван Дюлгеров (Черно море), Димитър Митов (Сейнт Джонстън).

Защитници: Виктор Попов (Черно море), Иван Турицов (ЦСКА-София), Валентин Антов (Кремонезе), Алекс Петков (Шльонск), Симеон Петров (ЦСКА 1948), Кристиан Димитров (Левски), Живко Атанасов (Черно море), Антон Недялков (Лудогорец), Ангел Лясков (Локомотив Пд).

Полузащитници: Илия Груев (Лийдс), Ивайло Чочев (ЦСКА 1948), Андриан Краев (Левски), Филип Кръстев (Лос Анджелис ФК), Христо Иванов (Локомотив Пд), Светослав Ковачев (Ахмат Грозни), Станислав Иванов (Арда), Доминик Янков (Лудогорец), Илиан Илиев (Кифисия).

Нападатели: Кирил Десподов (ПАОК), Георги Русев (ЦСКА 1948), Мартин Минчев (Ризеспор), Преслав Боруков (Арда), Спас Делев (Лудогорец), Александър Колев (Крумовград).

Потребителски аватар
Аврамов
Мнения: 457
Регистриран на: 31 юли 2014 15:52
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот Аврамов » 02 ное 2023 13:26

Похвално е, че са повикани Филип Кръстев и Светослав Ковачев, но за мен е необяснимо защо отново не се викат Кристиян Малинов, Георги Костадинов и Силвестър Джаспър, които са титуляри в отборите си в Белгия, Кипър и Португалия. Лично аз бих повикал и Едисон Йорданов от белгийския Вестерло, както и Петко Христов, който беше контузен, но вече е възстановен, влиза в групата на Специя и ще се върне в игра /все пак до мачовете има още две седмици/. Божидар Краев също според мен има място в отбора, явно е в добра форма и би могъл да помогне.

favaca8888
Мнения: 4139
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот favaca8888 » 02 ное 2023 14:02

Така като гледам групата, треньорът ни явно е решил да се окопаем последните два мача и да не сме последни.
Което ще е изключително трудно.
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот ogrizko » 02 ное 2023 20:33

--------------------- Дюлгеров -----------------------
В. Попов --- Живко Атанасов --- Кр. Димитров ---- А. Недялков
--------------------- Краев ---------- Груев ----------------
--------------------------- Ф. Кръстев -------------------------
Десподов ------------------ Боруков --------------------- Делев

....на нещо такова залагам и ми изглежда оптимално в момента :roll: Според мен като гледам повиквателните, идеята е в момента да се заздрави защитата и да се вкара малко опитност, от там да се гради вече напред... и също така оформянето наистина на някакво ядро от играчи ама ще видим как ще се случи.....

успех на Илиан!!! оставка на Перукан и БФС!!!
Изображение

Потребителски аватар
Blagoy
Мнения: 1699
Регистриран на: 07 сеп 2008 17:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот Blagoy » 03 ное 2023 10:25

Има нови футболисти (под нови имам предвид невикани от Кръстаич), което е похвално. Светослав Ковачев е в добра форма и беше логично да е извикан. Филип Кръстев не играе много, но аз все още съм на мнение, че ни е един от тримата най-добри футболисти - Десподов, Груев и той, и определено е най-талантливия от тримата.
Не ми харесва, че пак са налице редовните дървета като Делев. Той е вечен в националния, а реално е резерва в Лудогорец и има 2 гола за 14 мача. Алекс Колев също не е с кой знае колко впечатляваща статистика за нападател.
В същото време има "забравени" играчи като тези от Белгия - Малинов и Едисон Йорданов, които играят редовно в отборите си. Георги Костадинов в Апоел - също. Борислав Цонев и Петър Витанов в Китай също играят редовно, а Цонев вкарва и голове и прави асистенции редовно. Божидар Краев и той е в добра форма май. При защитниците вместо Симеон Петров, който за мен е дърводелец може да се викне Стефан Велков - титуляр е в датското първенство, което хич не е слабо - видяхме Нордселанд какво направиха с Лудогорец.
[center]Изображение[/center]

Потребителски аватар
ogrizko
Мнения: 5155
Регистриран на: 30 ное 2008 13:30
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот ogrizko » 03 ное 2023 14:37

Blagoy написа:.... редовните дървета като Делев...
В същото време има "забравени" играчи като тези.....

Делев в предни позиции ни е най-острия играч, има достатъчно бързина, хъс и борбеност. Лично за мен е задължително да бъде в националния, все ми е тая какви клишета се говорят за него, поне създава опасност и суматоха пред противниковата врата, другите ни играчи и това не правят :roll:

Относно пропуснатите - все пак вероятно и пътуванията уморяват освен другото - ти като събереш само играчи от САЩ, Китай и някакви такива далечни дестинации, може да не са много свежи понеже сменят часови зони, полети, пътувания и работи. Освен това вероятно се държи в някаква степен и в посоката на подмладяване и затова да речем Малинов не е викнат. А пък и от преди го помня, че много червени картони си вадеше ;)

Нека да видим как ще тръгнат нещата и после ще може да коментираме повече според мен :) Иначе разбира се - според всеки виждането ще има играчи дето трябва да са там, но да не забравяме, че и селекционера има някакво виждане все пак :lol: :lol:
Изображение

CSKArforever
Мнения: 242
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: България - Унгария 16.11 четвъртък 21.45

Мнениеот CSKArforever » 06 ное 2023 13:23

Хахахаха мишоците ще се скрият в Пловдив. Изобщо не ми пука за мача, единственият начин тези п*тьовци и треньора да бъдат запомнени с добро е да откажат да участват в този цирк, но едва ли имат мУда за това.
Изобщо не ме интересуват повиквателни и дали некадърници 2 и 3 ще са повикани за сметка на некадърници 4 и 5. Шанс за каквото и да е с тези играчи нямаме.
Единствено ми пука Перуката и останалите НАГЛИ отрепки да бъдат разкарани от БФС.


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта