Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот favaca8888 » 15 дек 2021 14:23

Ние сме в Лига С(демек В група ) и лидер в Първа урна !


Урна 1: Турция, Словакия, БЪЛГАРИЯ, Северна Ирландия

Урна 2: Гърция, Беларус, Люксембург, Северна Македония

Урна 3: Литва, Грузия, Азербайджан, Косово

Урна 4: Казахстан/Молдова, Кипър/Естония, Гибралтар, Фарьорски острови

Мисля,че паднеме ли се в група с Люксембург,Литва и Гибралтар имаме реален шанс да излезем :)
Паднем ли се със страшилища като С.Македония,Косово или Фарьорите ни е спукана работата !


Браво, Боби ! Отличник ! Водачи сме ! Фаворити ! Българи юнаци !
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот doktora25 » 15 дек 2021 20:07

Лига Це е подходящо място за атакуване на квота за европейско първенство през турнира, много по-добро от Лига Бе. Даже ако повтаряме същото упражнение - преди евроквалификациите да сме в Це, а преди световните, при които шансът за промоция е значително по-малък - в Бе би било най-добрият вариант. И затова всеки път задължително трябва да отпадаме от Бе. Няма да е лошо да се разминем с Македония и Косово. И с Гърция може би, макар че по едно време бяха по-зле и от нас. Трябва много да стискаме палци на турците за лек жребий и директна квота за европейското през редовните квалификации, защото изправим ли се срещу тях на плейофите между победителите от групите голям бой имат да ни бият и няма да е приятно да падаме точно от тях. Срещу ирландци и словаци мисията е по-възможна.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
Pichichi
Мнения: 13810
Регистриран на: 28 окт 2010 11:43
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот Pichichi » 16 дек 2021 16:24

Епична група ще е Люксембург,Литва и Гибралтар!
Мисля че имаме сили да се спънем :-) в Люксембург или Литва и да не спечелим такава група!

favaca8888
Мнения: 4129
Регистриран на: 12 апр 2011 18:33
Skype: gvftfdfuj
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот favaca8888 » 16 дек 2021 19:31

Айдеее

1/България
2/Сев.Македония
3/Грузия
4Гибралтар
Никола Котков : "Локомотив" е моята вечна майка и аз ще я помня и обичам до края на живота си. Нека знаят всички - кръвта вода не става!

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот Вълчан » 16 дек 2021 19:54

Тези Македонци ще ни посрещнат с камъни. Както се развиват отношенията нищо чудно да стане международен скандал. Но пък си го заслужават копелетата гадни,имащи се за много над нашата нация.

На линия
Потребителски аватар
TristaNNN
Мнения: 12306
Регистриран на: 16 фев 2010 01:35
Skype: ...
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот TristaNNN » 16 дек 2021 20:39

Вълчан написа:Тези Македонци ще ни посрещнат с камъни. Както се развиват отношенията нищо чудно да стане международен скандал. Но пък си го заслужават копелетата гадни,имащи се за много над нашата нация.

Изпреварил си ме, щях да напиша абсолютно същото. :)))
Интересното може би е, къде ще се играе първата среща и цирковете там, щото от нея ще зависи и реципрочното поведение, затова се надявам се да сме гости в първия мач. При всяко положение, очаквам доста висока посещаемост на домакинството ни със Северна-Македония (Македония) и екзалтирани агитки от всички краища на България. :)))
[offtopic]
ludnicaaa написа:Тоя ми скапа деня закво ми беше да чета тва интервю тъкмо свикнах с мисълта че сме ЦСКА тоя ся да ми каже че сме Литекс
:mrgreen:[/offtopic]

Потребителски аватар
LoveAndPeace
Мнения: 4236
Регистриран на: 07 фев 2009 09:50
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот LoveAndPeace » 16 дек 2021 21:16

Ей сега е момента Кирил Петков да ни осигури две победи срещу тях :)

CSKArforever
Мнения: 241
Регистриран на: 03 фев 2020 21:16
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот CSKArforever » 16 дек 2021 21:18

Четох коментарите на индианците от Северен Титостан, 99% от тях са обиди към нас, няма такова плюене и злоба. Нищо друго не искам от клетниците на Яшар, само някак си да бият шиптърската команда, било то и с някъв огромен късмет.
Колкото до публиката... Имаше един мач между Сърбия и Албания преди години, интелектулното ниво на племето от Титостан е по-ниско дори от това на шумадийските им господари и нищо чудно да се стигне до сцени подобни на тези в Белград.
Само се надявам първия мач да е в Дисниленд (тъй де Скопие), че ако тръгнат да се правят на мъже, да им отговорим подобаващо като дойдат в София :)).

Вълчан
Мнения: 4276
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот Вълчан » 17 дек 2021 19:08

Първият мач е в България. Както винаги ние ще ги посрещнем както подобава тоест като една Европейска страна. Не ми се мисли обаче тези аборигени как ще ни посрещнат и какво трябва да преживеят и чуят футболистите. Трябва много внимателно да се подходи и наи малката провокация да бъде забита в зародиш. Изключително рисковано ще е за феновете ни които ще пътуват за гостуването. Със сигурност полицаите там ще си затворят очите за някои случки. Англичаните бяха готови да напуснат стадиона ако обидите надхвърлят границите на допустимото.. Нашите също трябва да напуснат терена ако има псувни към националният ни химн. Компромиси никакви. Никои не си е позволявал такова просташко и идиотско поведение спрямо нас. Ние пък няма и не трябва да го търпим. Така мисля аз.

Потребителски аватар
paceto
Мнения: 23687
Регистриран на: 19 фев 2009 20:36
Местоположение: Los Angeles, California, USA
Контакти:

Re: Жребий за Лига на Нациите/16.12.21

Мнениеот paceto » 18 дек 2021 18:23

Тези ако ни бият и се класират преди нас ще го направят национален празник. Изображение


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта