Сега доволни ли сте?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

tornadooo
Мнения: 351
Регистриран на: 02 май 2015 16:30

Сега доволни ли сте?

Мнениеот tornadooo » 11 окт 2017 19:08

Изминаха и тези квалификации, знаем си чакаме следващите и градим. Искам да помоля тези които коментират да оспорват или подкрепят моята теза, от обиди няма смисъл. Чета много мнения да се ползвали в нашето първенство повече българи и нивото на националния ще се вдигнело и сме световни шампиони. Школите на грандовете давали, затрупани сме. Краев освен с касапски нарушения с друго не го запомнихме. Славчев и Чочев не ми се коментира, Бодуров и Недялков двойно не ми се коментира. Идеи в атака...няма такова животно. Да аз съм на мнение че клубните отбори имат право на своя политика а в националния да са българи, въпреки че дълеч по големи сили имат натурализирани футболисти. И какво, когато Вагнер от Левски игра национал нямаше проблем, когато Маркинос от ЦСКА игра отново няма проблем. Сега когато играч на Лудогорец обаче беше викнат се вдигна вой до небето, игра два мача и вече не го викат. Дяков също не го викат, играч било то и в не върхова форма, но играещ в евротурнири всеки сезон със сигурност е по "неможещ" от твърди резерви и играещи в Е група на някое първенство. Да не говорим че има играчи и от нашата втора лига които биха били по полезни от тези които са в момента. Няма смисъл от нерви и ядосване, така ще е докато нареждат на наставника кого да викне и кого да пусне така ще е. Ще си злобеем, ще се псуваме на кренвирши, люляци и крави и след следващите квалификации пак ще градим.

Потребителски аватар
tomatomov197
Мнения: 200
Регистриран на: 06 ное 2010 16:41
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот tomatomov197 » 11 окт 2017 19:40

Марселиньо е на 33г игра 7 мача за България , може да поиграе още 7 . И с него не можехме да завършим на по-предно място в тази група .

Потребителски аватар
sslevski
Мнения: 3111
Регистриран на: 30 май 2009 16:07
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот sslevski » 11 окт 2017 19:42

Да попитам с Дяков мислиш,че ставаме по-силни ли?
И след това словоизлияние би ли ни казал какво би направил ти?

Потребителски аватар
bilyaletdinov
Мнения: 8885
Регистриран на: 20 окт 2011 18:08
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот bilyaletdinov » 11 окт 2017 19:47

Два от най-силните ни мачове в последно време бяха, когато в отбора ги нямаше лудогорските звезди.
Истината е, че в центъра сме пълен смях, с набедени за добри играчи като Славчев и Миланов. Алчният Костадинов му върза и взе, че вкара някой гол, но като цяло сме зле. Да не говорим за комичните изяви на Страхил Попов. Честно, някой знае ли защо тоя тип е титуляр на тази позиция?
[center][/center]

И този път ще победиш шампионе!

Потребителски аватар
LSFC 1914
Мнения: 7455
Регистриран на: 25 юли 2009 13:00
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот LSFC 1914 » 11 окт 2017 19:54

Ама ти сериозно ли мислиш, че с Марселинчо и Дяков рендето ще прогресираме по-напред ? Честно ми кажи ?

Scarabee
Мнения: 49
Регистриран на: 07 апр 2015 18:34
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Scarabee » 11 окт 2017 20:09

bilyaletdinov написа:Два от най-силните ни мачове в последно време бяха, когато в отбора ги нямаше лудогорските звезди.
Истината е, че в центъра сме пълен смях, с набедени за добри играчи като Славчев и Миланов. Алчният Костадинов му върза и взе, че вкара някой гол, но като цяло сме зле. Да не говорим за комичните изяви на Страхил Попов. Честно, някой знае ли защо тоя тип е титуляр на тази позиция?



И в най- слабите ги няма. Просто не ги искат - всички се сещате защо. Марселиньо със сигурност е много по- кретивен от всички в сегашния състав ;)

Marodera
Мнения: 33
Регистриран на: 09 юли 2017 22:31
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот Marodera » 11 окт 2017 20:18

Аз пък си мисля, че с играчи в състава, като Марселиньо, Каранга и Мапуку сме сигурен участник поне на европейско първенство. Сега някои хора съм сигурен, че днес ще кажат "По добре да не помиришем голям форум, но да играем само с наши момчета", а утре ще разправят, защо не сме се класирали на голям форум вече почти 20 години. Някой знае ли кои отбори от класиралите се до момента не разчита на чужденци? Може би Исландия и Сърбия. Вероятно пропускам някои, но не вярвам да има повече от 3-4. Изобщо не съм сигурен, че отбори като Франция или Германия биха се класирали без тъмнокожи. Според мен само те стават за футболисти.

Потребителски аватар
openminded
Мнения: 644
Регистриран на: 04 май 2015 22:09
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот openminded » 11 окт 2017 20:19

Marodera написа: Изобщо не съм сигурен, че отбори като Франция или Германия биха се класирали без тъмнокожи. Според мен само те стават за футболисти.


и за баскетболисти

doblesten
Мнения: 39
Регистриран на: 19 авг 2017 18:24

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот doblesten » 11 окт 2017 20:32

LSFC 1914 написа:Ама ти сериозно ли мислиш, че с Марселинчо и Дяков рендето ще прогресираме по-напред ? Честно ми кажи ?


Да, така мисля. Виж какви чистокръвни люксембургци имаше снощи! На нас ни трябваше класиране и за тази цел можехме да се възползваме от ентусиазма и желанието им да се изтъкнат на Кайсара, на Кишада, на Марселиньо и др. А класирането е необходимо - за престиж; за младите -да се върнат на стадионите, и за пари-каквито ни трябват за развитието на футбола у нас. Веднъж да се тръгне с тяхна помощ, а после постепенно ще надграждаме.

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7864
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: Сега доволни ли сте?

Мнениеот doktora25 » 11 окт 2017 20:58

1-2-ма натурализирани чужденци в националния с нищо няма да навредят. По-скоро биха помогнали. От принципност в конкретния случай няма голяма полза, но 1 или 2 птички пролет не правят. С останалите 9 на терена трябва да мислим какво да правим, как да се произведе качество на първо време, пък после лесно ще получат повиквателни. Да се мисли и за тактика - офанзивна ли, дефанзивна ли, силов футбол ли (защо не между другото), тактика, ориентирана изцяло към контраатаката или статичните положения и т.н., но да има изграден стил и облик. Изобщо много въпроси...
Аз лично нямам против никой от футболистите, нито към тези от Лудогорец, нито към тези от който и да било отбор (поне докато нямаме играчи в Барцелоната :lol: ). Не си спомням Дяков и Бодуров да са правили силни мачове с националния (каквато и форма да демонстрират на клубно ниво), но пък фигури като тях може би са нужни с опита си да помогнат на по-младите по-лесно да се приспособят и да проявяват лидерски качества в трудните моменти.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта