WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16877
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 13 окт 2013 20:52

Пак преброй внимателно колко гола са му вкарали Базел, пък това говори глупости - все си мисля, че 2+4 не е равно на 8.
Преброй също колко гола извади Стоянов онзи ден. За сметка на това допусна една-едничка грешка - при втория гол.
Първият гол за мен изобщо не е по негова вина. Първо защитата сбърка, като допусна Йозбилиз да получи пас на скорост сам срещу един наш бранител, а после с топката мина зад последния, при което последва фаул и изгонване. При свободния удар вината е на играчите от стената. Добрите изпълнители на преки свободни удари използват именно тази особеност, че стената не само пречи на удара, но всъщност и пречи на видимостта на вратаря - той може да види топката чак след преминаването й над стената. При толкова близко разстояние на фаула дори при лек удар, какъвто беше онзи ден, вратарят е доста затруднен да се намеси, защото вижда топката, когато тя вече е близо до вратата (в случай, че мине над стената разбира се), а при толкова прецизен удар като този на Йозбилиз, стражът на практика няма шанс освен ако не е с ръста на Ван Дер Саар примерно. Точно тук стената има огромна роля - длъжна е да спре удара, защото ако той мине и е точен, е много вероятно да стане гол, дори да е лек. Онзи ден именно стената не скочи никак добре и след това просто трябваше да се надяваме ударът да не е точен, което не се сбъдна. Топката изобщо не беше отправена толкова високо, така че при добър скок на стената, това положение вече щеше да е забравено, а крайният резултат можеше да е друг.
Иначе съм напълно съгласен, че не трябва да мрънкаме против съдиите поне в този случай. Като гледам тук какъв рев имаше, че немецът ни бил заклал, ми става не смешно, а доста дразнещо от това плюене наизуст (за някои хора всяка дузпа или червен картон в ущърб на неговия отбор са рязане, а не се замислят, че съдията може всъщност да си е съвсем прав). И двата червени картона за мен си бяха резонни.
Също така съм съгласен, че Бодуров не е в добра форма, че Бадема просто не е нападател и че може би Дяков не трябваше да остава на терена след първия си картон или поне да не продължава да бъде част от защитата.
Както и да е, тези работи може би ги казвам прекалено късно. Мачът отдавна мина и няма особен смисъл да го мисля. ;)
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот we are the champions » 14 окт 2013 09:57

Мойте сметки са следните...
Норвегия бие Исландия (Норвежците едва ли ще се дадат лесно по скоро биха умряли на терена отколкото да пуснат Исландия на бараж)
Ние бием с 3:0 и всичко е ток и жица ;)

THE G.A.M.E
Мнения: 50001
Регистриран на: 02 авг 2008 22:59
Skype: За к'во ми е ?
Местоположение: Сливен

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот THE G.A.M.E » 14 окт 2013 10:13

Нашите повече от 2 гола немогат вкара.

Иначе и аз не виждам защо Норвегия, Швейцария и Холандия да не си вземат мачовете, но дали това ще е достатъчно за нас, е друг въпрос.
Дарвин е в грешка !
Човекът не е произлязал от маймуната !
Oт маймуната човек, никога не е ставало... Но за обратното, никога не е късно !


Image Image

NADURVEN_FILOSOF
Мнения: 576
Регистриран на: 25 сеп 2013 15:16
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот NADURVEN_FILOSOF » 14 окт 2013 11:31

liliputchica написа: Вутов задължително при мъжете и титуляри,


бе ти болем ли си, тоя анонимник трябва да бутне пара да влезе първо при младежите че за никъв *** не става, ти го тикаш при мъжете :evil: :evil:
сърце, душа за берое стара загора
http://vbox7.com/play:9114d3b3

Потребителски аватар
Udoji90
Мнения: 16877
Регистриран на: 03 юни 2008 14:34
Skype: udoji90
Местоположение: София
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот Udoji90 » 14 окт 2013 12:15

we are the champions написа:Мойте сметки са следните...
Норвегия бие Исландия (Норвежците едва ли ще се дадат лесно по скоро биха умряли на терена отколкото да пуснат Исландия на бараж)
Ние бием с 3:0 и всичко е ток и жица ;)

Не е достатъчно това - трябва Словения да направят Х в Швейцария, иначе Исландия като втори губят само 3 точки от Кипър и са пред нас.
THE G.A.M.E написа:Нашите повече от 2 гола немогат вкара.
Иначе и аз не виждам защо Норвегия, Швейцария и Холандия да не си вземат мачовете, но дали това ще е достатъчно за нас, е друг въпрос.

Всъщност Швейцария НЕ трябва да бият - точно Х е нужен в техния мач, иначе Исландия са втори и са пред нас (при победа на Швейцария). Относно Холандия, те могат да си бият, но в другите 2 мача в групата им трябва да станат огромни изненади. А за нашия мач и аз се съмнявам да бием с 3 гола разлика.
Valencia, Arsenal, Pink Floyd, Alice In Chains...

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот dreben23 » 14 окт 2013 13:23

we are the champions написа:Мойте сметки са следните...
Норвегия бие Исландия (Норвежците едва ли ще се дадат лесно по скоро биха умряли на терена отколкото да пуснат Исландия на бараж)
Ние бием с 3:0 и всичко е ток и жица ;)


Забрави само един неприятен за нас мач- Словения трябва да завърши 0-0 със Швейцария, а това не знам как ще се случи. :cry: :cry:
Трябва Господ да е не само българин, но и словенец в известна степен да се класираме на бараж. Забравяме и още нещо, от какъв зор Словения ще иска да прави равен с Швейцария, щом няма шанс за бараж след това. Това е по-притеснителното в случая, защото тях ги устройват само трите точки + загубата на исландците, но нас не. :(
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
Gunners
Мнения: 778
Регистриран на: 24 мар 2008 18:48
Skype: - - -
Местоположение: North London
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот Gunners » 14 окт 2013 13:30

Не е задължително Словения да правят 0-0 със Швейцария, важното е да е Х само.
Изображение

Потребителски аватар
dreben23
Мнения: 14653
Регистриран на: 21 юли 2008 19:26
Skype: dreben23_anastas
Местоположение: Смолян, разбира се ;)
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот dreben23 » 14 окт 2013 13:44

Gunners написа:Не е задължително Словения да правят 0-0 със Швейцария, важното е да е Х само.

Да, и ние да бием с 3:0.
***САМО ЦСКА!***

***ШЕФЧЕТО НА ФУТБОЛА КАЗВА ИСТИНАТА! *** :)

Потребителски аватар
we are the champions
Мнения: 14267
Регистриран на: 07 авг 2012 12:43
Местоположение: Пазарджик
Контакти:

Re: WCQ 2014: Aрмения - България - 2:1 FT

Мнениеот we are the champions » 15 окт 2013 10:49

Швейцарците ще бият май,май ако играят на максимума .....


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 3 госта