EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Madridist

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 23 мар 2019 12:36

rusev написа:Черна гора играха много по - прагматично, изчакваха ни контри и в защита бяха много по - добре, мисля че подходиха с уважение към нас. Аз лично очаквах много повече от Черна гора, нивото ни е близко.

Много ми хареса момчето от Черно море, ако беше отбелязал щеше да е много красив гол и перфектен старт за него в отбора.

пс

Някой има ли идея при такава контузия на Чочев, колко време е възстановяването, дали ще е много дълго?

Пишеше за счупена капака, като не е ясно дали има и други увреждания. Мисля, че годината за него приключи. Много жалко за момчето.
Станало е ясно, че Чочев има фрактура на капачката. Това е показал направеният преглед, след като националът беше откаран в болница. Днес халфът ще премине допълнителни изследвания с ядрено-магнитен резонанс, за да се разбере дали има разкъсване на връзки.
Едва след това ще има яснота относно това каква точно операция ще бъде направена на Ивайло Чочев и от колко време той ще се нуждае за възстановяване.
Последна промяна от Ozzimozzi на 23 мар 2019 13:01, променено общо 1 път.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
baltimore
Мнения: 1933
Регистриран на: 29 юли 2009 16:40

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот baltimore » 23 мар 2019 12:38

W84me написа:Само да кажа, че контузията на Чочев е от НЕможене! Няма как професионален футболист да си повежда така топката, просто не е нормално тоя да се нарича професионалист. Никой не му е виновен, че не може да се пази и прави нескопосани отигравания. Целият ни отбор е пълен с такива, които им трябват 10 докосвания, за да овладеят топката, за подаване не може и да се говори. Днес мога да отлича Михайлов и Страхил Попов. Другите бяха трагедия на трагедията. Костов раздвижи играта, но няма как централен нападател да направи нещо с такива халфове.


+1

Потребителски аватар
doktora25
Мнения: 7867
Регистриран на: 29 окт 2011 21:55
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот doktora25 » 23 мар 2019 12:40

През лигата на нациите по-лесно ще се класираме. Тая вечер всички мощно за Норвегия срещу гадните испанци. Трудна им е групата, ама нашата е по-трудна спрямо възможностите ни.
Само Левски шампион!
Упамекано вън от Байерн!
Не на зимното часово време!
Не на здравния фашизъм!
Да на референдума за мир и суверенитет! Никога подлоги на САЩ!
Вън ПП, ИТН, ДБ, ГЕРБ и ДПС от България! Не на санкциите и цензурата!

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот W84me » 23 мар 2019 13:06

Ozzimozzi написа:Николай Михайлов е шампион на Холандия през 2011 г., за което спечели и приза футболист на годината в България. Това е горе-долу преди 8 години. Оттогава кариерата му е потрес. Пореден пропилян талант. Зимата дойде при вас дебел като бидон и също толкова сръчен. Хич не ми го хвали и не давай примери от преди 10 години, че по тази логика дай да викаме старата Перука да варди.

А Пламен Илиев и след 100 години пак няма да е шампион на Холандия. 30 годишен вратар е в разцвета на силите си. П
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 23 мар 2019 13:11

W84me написа:
Ozzimozzi написа:Николай Михайлов е шампион на Холандия през 2011 г., за което спечели и приза футболист на годината в България. Това е горе-долу преди 8 години. Оттогава кариерата му е потрес. Пореден пропилян талант. Зимата дойде при вас дебел като бидон и също толкова сръчен. Хич не ми го хвали и не давай примери от преди 10 години, че по тази логика дай да викаме старата Перука да варди.

А Пламен Илиев и след 100 години пак няма да е шампион на Холандия. 30 годишен вратар е в разцвета на силите си. П

Шампион на Холандия преди 8 години и вратар с форма на бидон в момента са две различни неща. Дано поне го схващаш.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот W84me » 23 мар 2019 13:17

Ozzimozzi написа:Шампион на Холандия преди 8 години и вратар с форма на бидон в момента са две различни неща. Дано поне го схващаш.

Аз много добре го схващам, но дори с форма на бидон, пак няма алтернатива сред българските вратари.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
CSKA 78
Мнения: 10220
Регистриран на: 16 юни 2011 12:23

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот CSKA 78 » 23 мар 2019 13:18

Направо сме си слаби! Да не можем да победим Черна Гора?! И при това като домакини?! В този отбор отдавна нямат място Костадинов и Попов! Неделев е прехвален футболист, който става само за нашата ППЛ! Контузията на Чочев е без коментар за съвременния футбол! Такава контузия може да се получи само на мач в окръжните групи! И изглежда съдията ни съжали, като ни даде тази измислена дузпа, или по-скоро беше компенсация за изключително грубата игра на гостите! В този мач от нашия отбор ми хареса единствено Минчев, и ще съм доволен да го видя в ЦСКА, а оттам и в чужбина, в някой отбор от големите първенства след някоя и друга година!
[rimg]https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/9/99/CSKA_Sofia_logo_2018-19.png/611px-CSKA_Sofia_logo_2018-19.png[/rimg]
Вече тече 76-тата година от създаването на ЦСКА! ЦСКА ще пребъде!

Ozzimozzi
Мнения: 7170
Регистриран на: 30 авг 2012 12:20
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот Ozzimozzi » 23 мар 2019 13:24

W84me написа:
Ozzimozzi написа:Шампион на Холандия преди 8 години и вратар с форма на бидон в момента са две различни неща. Дано поне го схващаш.

Аз много добре го схващам, но дори с форма на бидон, пак няма алтернатива сред българските вратари.

Изобщо не съм съгласен. Жоро вратарчето например е два пъти по-добър от бидона. Това поне трябва да го знаеш много добре, защото сам ви би за купата с все обертановци и тем подобни звезди.
Защо Левски не е обслужвал дълга си към НАП в последните 2 години, при положение, че това е водещото плащане за придобиване на лиценз?
- Не бих казал, че плащанията към НАП са най-важното нещо за получаване на професионален лиценз.


Красимир Иванов

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 23288
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот W84me » 23 мар 2019 14:04

Ozzimozzi написа:Изобщо не съм съгласен. Жоро вратарчето например е два пъти по-добър от бидона. Това поне трябва да го знаеш много добре, защото сам ви би за купата с все обертановци и тем подобни звезди.

:( :(
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: EK 2020: България - Черна гора - 1:1 FT

Мнениеот samobotev » 23 мар 2019 14:15

Преди 10 години никито може да е бил по добър но сега формата на Илиев е много над синчето. Точките от лигата на нациите ги взехме най вече на неговите спасявания. И да се отрича това е някаква форма на дебилство и съвършена простота. Дори аз който съм от Ботев и с кеф съм гледал как като играеше за Левски му вкарваха леки голове. Сега си признавам че е най добрия български вратар. Както и одеве казах че синчето изкара два чисти гола. На черното няма как да се каже бяло. Надявам се така да пази и срещу косово и да измъкнем мача там. Още повече че косово ще нападат и нашите ще играят на контри което си е точно в стила на Хубчев. Да пуска този бързак Минчев напред заедно с Вутов и Делев и Неделев само да им праща пасчета напред и тия от косово са готови


Върни се в “Национален отбор”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта