Трансфери и контроли на Ботев Враца

Модератори: Модератор ЦСКА, TodorT, paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, Casper, vaskonti, Madridist

antrus
Мнения: 4
Регистриран на: 16 дек 2011 19:43
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот antrus » 17 дек 2011 16:52

TEDIMAR99, ще те помоля да направиш списъка с напускащите и този с новите в различни цветове, за да е по-пригледно.

А относно предложенията на antrus, мисля, че пропуска и вратар. В момента разполагаме с 2-ма, и не вярвам да останем така. Крайно време е да се вземе решение за Левашки.
======================================================================================================
Левашки е пред пенсия,не става!За вратар става Божидар Стойчев от ЦСКА!

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот choko77 » 20 дек 2011 13:26

Още един освободен от Ботев-Кирил Динчев,нов -Редовски от Локомотив Мездра.Той отново се завръща в Ботев след като игра преди няколко години за нашия отбор.Сега остава,ляво крило,десен бек ще ни трябва,защото имаме само Куанг.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 дек 2011 13:39

choko77 написа:Още един освободен от Ботев-Кирил Динчев,нов -Редовски от Локомотив Мездра.Той отново се завръща в Ботев след като игра преди няколко години за нашия отбор.Сега остава,ляво крило,десен бек ще ни трябва,защото имаме само Куанг.

Готово.Кирил Динчев играеше много добре,но не знам защо са го освободили.А за Редовски не го знам как играе,не съм го гледал.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 дек 2011 13:41

А нашия номер 9 още го държат.Данку сигурно е талисман на отбора
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
r.h.
Мнения: 448
Регистриран на: 24 юни 2011 16:27
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот r.h. » 20 дек 2011 15:37

Не съм съгласен за Данчев. Това е един от най-борбените ни играчи. Дори да не е на върха на атаката, той може да бъде полезен за отбора с тази енергичност и ефективност при единоборствата.
Отбор единствен, Ботев се нарича! На град закътан в Гордия Балкан...

▒▓█▀▄▀▄ Б О Т Е В Изображение В Р А Ц А ▀▄▀▄█▓▒

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот choko77 » 20 дек 2011 17:14

TEDIMAR99 написа:
choko77 написа:Още един освободен от Ботев-Кирил Динчев,нов -Редовски от Локомотив Мездра.Той отново се завръща в Ботев след като игра преди няколко години за нашия отбор.Сега остава,ляво крило,десен бек ще ни трябва,защото имаме само Куанг.

Готово.Кирил Динчев играеше много добре,но не знам защо са го освободили.А за Редовски не го знам как играе,не съм го гледал.

Значи,Киро Динчев не игра много,но когато играеше ми хареса момчето,добре се включи като десен бек.Редовски е тип таран,с данчев ще се конкурират,Данчев трябва да си остане,той си е 'любимец' на публиката има нужда от него.

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 дек 2011 17:52

r.h. написа:Не съм съгласен за Данчев. Това е един от най-борбените ни играчи. Дори да не е на върха на атаката, той може да бъде полезен за отбора с тази енергичност и ефективност при единоборствата.

Нямам нищо против него.Ако му даваха повече шанс щеше да е по-добре за него.
ПП.Дано Коконов си остане при нас.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 дек 2011 17:53

choko77 написа:
TEDIMAR99 написа:
choko77 написа:Още един освободен от Ботев-Кирил Динчев,нов -Редовски от Локомотив Мездра.Той отново се завръща в Ботев след като игра преди няколко години за нашия отбор.Сега остава,ляво крило,десен бек ще ни трябва,защото имаме само Куанг.

Готово.Кирил Динчев играеше много добре,но не знам защо са го освободили.А за Редовски не го знам как играе,не съм го гледал.

Значи,Киро Динчев не игра много,но когато играеше ми хареса момчето,добре се включи като десен бек.Редовски е тип таран,с данчев ще се конкурират,Данчев трябва да си остане,той си е 'любимец' на публиката има нужда от него.

Точно,когато играеше ми харесваше.Иначе дано е добър Редовски.
ПП.Дано Дениран остане.
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

Потребителски аватар
TEDIMAR99
Мнения: 9716
Регистриран на: 12 ное 2010 19:29
Skype: ...
Местоположение: Дивия Северозапад
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот TEDIMAR99 » 20 дек 2011 17:55

Пичове вие редовни,ли сте на мачовете?
[center][wrapimg=]http://forum.botevvratsa.com/images/smilies/vratzacoreo1.gif[/wrapimg][/center]

choko77
Мнения: 573
Регистриран на: 03 окт 2009 12:43
Местоположение: Враца
Контакти:

Re: Трансфери Ботев Враца

Мнениеот choko77 » 20 дек 2011 18:10

TEDIMAR99 написа:Пичове вие редовни,ли сте на мачовете?

На домакинските аз -да,на гостувания все съм ан работа или зает.


Върни се в “Ботев Враца”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 2 госта