С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

canar_ultras
Мнения: 39
Регистриран на: 07 яну 2009 19:30
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот canar_ultras » 29 яну 2009 21:07

botev_fen написа:
botev champion написа:Слушай какво лайновоз такъв,ако БПФК има бъдеще то това е школата му мелез недобит.Ако нямаме школа да създаваме собствени кадри в какво се превръщаме бе чучело такова.Тогава няма да има ни отбор ни дявол.Това ли искаш пръдльо, дето и билет не си купуваш за мач.Пак казвам долу ръцете от децата.Същия тоя кмет не ти ли каза,че имаме нов собственик и не обеща ли финансова помощ за клубовете.Ако можеш кажи,че лъжа мърльо.

Абе ти МАЛОУМЕН ли си бе? Тейба в *****рчето малко некадърно. Кво бъдеще ми говориш ти бе нещастник. Кво бъдеще виждаш ти със Селския бе марсол ?! Ти някъв адвокат на ДХ-С ли кво? Или ти плаща да пускаш такива малоумни теми ?
Ти ако си на квартира и не си платиш наема, много ясно че ще те изгонят ! Това че ти си тъп и малоумен е друг въпрос! Когато в Ботев дойде нов собственик ,естествено ще инвестира в ДЮШ ! Не виждам ДХ–С ,да е дал 1 стотинка за ДЮШ за тея 10 години.
Аз не съм казал ,че не трябва да имаме ДЮШ или че не е нужна! Ама ти си тъпак...


Човек не се ядосвай тоя е някъв буфер! Няма смисъл да обясняваш на всеки тъпак какво е положението.

Потребителски аватар
krasistent
Мнения: 91
Регистриран на: 17 дек 2008 10:28
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот krasistent » 29 яну 2009 21:12

Момчета недейте така все пак споделяме една идея

barabata
Мнения: 90
Регистриран на: 03 яну 2009 11:03
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот barabata » 29 яну 2009 21:20

ДА ХОДИ ДА ПРОТЕСТИРА ПРЕД ЕНЕРГОТО, ТЕ ЩЕ МУ СПРАТ ТОКА! КАКВО НАМЕСВА КМЕТА СЕГА НЕ ЗНАМ.

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот botev champion » 29 яну 2009 21:21

Слушай какво дрисня недоизсрана,като няма какво да кажеш и веднага обвиняваш някой в привърженик на селянина.Типично за завършен тъпак.Пак те питам пъпчива мутро не ти ли каза тоя кмет,че имаме нов собственик и не обеща ли пари за клубовете?Не взимат ли циганите пари от наеми на гарата,която е общинска собственост?Отговори ми на тези въпроси мухльо.

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот botev_fen » 29 яну 2009 21:42

botev champion написа:Слушай какво дрисня недоизсрана,като няма какво да кажеш и веднага обвиняваш някой в привърженик на селянина.Типично за завършен тъпак.Пак те питам пъпчива мутро не ти ли каза тоя кмет,че имаме нов собственик и не обеща ли пари за клубовете?Не взимат ли циганите пари от наеми на гарата,която е общинска собственост?Отговори ми на тези въпроси мухльо.

Aбе олигофрен прост, кво ме интересуват мангалите бе? Аз се интересувам от Ботев Пловдив !
Славчо каза, че има кандидат-купувач и че има предварителен договор , който лично е видял ! Каквото каза той се оказа истина. Това че Селския не е изпълнил своята част от договора , не значи че Кмета е излъгал. Ако ти си толкова наивен ,че да вярваш на Селянина тва си твой проблем.Ако според теб Ботев има Бъдеще със ДХ–С и ДЮШ на това ниво,значи си Христоловист. Тва е положението,дори и да не ти харесва. Повече няма да се занимавам с теб и да те просветлявам в неща , които няма да разбереш може би никога!
Изображение

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот botev champion » 29 яну 2009 21:54

Ти наистина си по-тъп отколкото сам може да предположиш.Значи си съгласен кмета да дава на циганите,а да гони нашите деца.И това ако не е безкрайна тъпотия и антиканарско действие здраве му кажи.Ако имаш дете, и тренира в школата ни, и я закрият на лайнута ли ще го пратиш майселив задник.

canar_ultras
Мнения: 39
Регистриран на: 07 яну 2009 19:30
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот canar_ultras » 29 яну 2009 22:03

botev champion написа:Слушай какво дрисня недоизсрана,като няма какво да кажеш и веднага обвиняваш някой в привърженик на селянина.Типично за завършен тъпак.Пак те питам пъпчива мутро не ти ли каза тоя кмет,че имаме нов собственик и не обеща ли пари за клубовете?Не взимат ли циганите пари от наеми на гарата,която е общинска собственост?Отговори ми на тези въпроси мухльо.


Пич ти явно не искаш да разбереш какво ти се казва. Значи първо трябва да разбереш, че не Славчо е собственик на Ботев, а е селския!
А за глупавите ти въпроси не мислех да ги коментирам, но явно има нужда:
Славчо каза, че има предварителен договор. Това че селския изсра сумати лайна и ясно се видя що за селянин е не е по вина на Славчо.
Казваш, че Славчо е обещал пари на клубовете. Еми той доведе КЦМ и Гергов, които дадоха пари, но като видяха, че всичко отива в джоба на селския спряха. Защо трябва да подпомагат селския мизерник?
А това за циганите и подлеза - те си го взеха на концесия и не виждам къде виждаш проблема.
Славчо Атанасов е истински ботевист и прави всичко възможно, за да махне селския.
Айде помисли малко и тогава се прави на интересен!

botev champion
Мнения: 401
Регистриран на: 25 яну 2009 18:38

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот botev champion » 29 яну 2009 22:17

А бе вие наистина ли толкова малко помните.Поинтересувайте малко от предизборните му обещания за финансова подкрепа на клубовете.Гергов-даде 200 000 лева и искаше в замяна Данчо Минев и Муши да отидат в Черно Море за негов дълг към ТИМ.КЦМ безкористно дадоха пари за отбора.И питам аз каква е ролята на Славчо?Един път уж води спонсори в едно със селскя друг път гони децата ни от терените.По кой точно начин воюва със селския и трябва ли точно те да са жертвата.

kanari
Мнения: 318
Регистриран на: 20 дек 2008 14:42
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот kanari » 29 яну 2009 22:31

Не стига че си простак , ами и ни разказваш приказки от 1001 нощ . Или си фен на друг отбор , или скоро не си стъпвал на колежа !

BIOHAZARD1912
Мнения: 46
Регистриран на: 29 дек 2008 19:19
Контакти:

Re: С.Атанасов кмет или пореден лъжец?

Мнениеот BIOHAZARD1912 » 29 яну 2009 22:32

тоя селяндур ДХ вече ще ни изпокара и нас феновете.дори и да има някой с различно мнение не използвайте обидни епитети!мир!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта