Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот botev.pl » 12 дек 2008 14:35

kanar4o написа:
Blue_Lion написа:Оставете статистиката на страна :!: Тя не играе никаква роля в случая ! Пример : Ювентус е най-успелия отбор в Италия,но в Торино феновете са му в пъти по-малко от тези на TORINO F.C. - за обичта към даден отбор статистиката няма никаква роля - тя е просто сбор от сухи факти - така мисля аз,де :) Отностно темата...аз лично харесвам Локо Пд,но точен отговор не мога да дам ! Левски и Ботев са първите два отбора,който дават начало на организираните "агитки" в България,Ботев е първият Пловдивски отбор и следователно може да се каже,че той е автентичния отбор от Пловдив ! Левски е основан 1914 г. ,макар и не първия Софийски отбор,в София Левски има най-много фенове (и не само в столицата), Един от двата Български гранда е и като такъв Левски е Отборът на София => Битката между Пловдив и София я олицетворяват Ботев и Левски т.е. Ботев,макар и наш кръвен враг,от тази гледна точка Е Отборът на Пловдив ! Но,като агитки,поне в днешно време ме кефат Локо Пд - всъщност това е и причината от Пловдивските отбори да подкрепям Локото ! По-организирани са,по интересни неща правят по трибуните (поне според мен),усеща се страстта към отбора и желанието да се доказват ! От такава гледна точка,мисля,че те печелят Пловдив ;) Както и да е,не искам да обиждам никои - това си е мое мнение :!:

Приемам ти мнението. Всеки има право на такова. Но ще се опитам да ти докажа ,че не си прав.
1- http://football24.bg/?gg=4&hh=11&ii=4&j ... cvet=black .
Виж ,погледни. Ботев на 1-во място по посещаемост -53 000 души в 6 мача (изключвам домакинството ни с Белсица ,който беше на закрити врати и домакинството ни в Сливен) . Това прави , средно по 8 833 души на мач. Локомотив на 6-то място - 18 500 души публика в 7 мача - средно по 2643 души на мач.
2- Много добре знаеш кой беше собственик на Ботев в последните 10 години и дори в шампионския сезон на буферите (когато ние отпаднахме за 2-ри път в историята ни) имахме 2-но повече публика.
3- Каква обич показват те към клуба си. Показваха обич ,само когато станаха шампиони. От там нататък слизат стремглаво надолу като посещаемост и игра .
4- С какво са организирани по-добре бе сини лъве. Две фракции - Лайнута Фуулс и Наполитанис 1995 ... Ботев има над 6 големи фракции и още толкова малки. На последното дерби нямаха дори мегафон до 20-тата минута (предполагам ,че са няма ли пари да си купят) . На нашата трибуна обаче има ултра модерна техника като от 3-те страни на трибуната има тонколони.
6- Какво правят те като хореография. Справка - последния мач - чаршаф ,на който никой не разбра какво беше изрисувано. На всичко отгоре ,чаршафа се скъса на 2-та минута :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Докато от другата страна - хиляди жълто черни знамена и безброй много факли.

Мисля ,че е достатъчно ,приятелю :)



Още едно допълнение към kanar4o:

Той Лъвчето не знае какви футболни срещи се провеждаха навремето /преди 89г./ на стадион "Пловдив" между Ботев и Локото, така че му е простено за коментара му за агитките на двата пловдивски отбора.
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот Blue_Lion » 12 дек 2008 14:40

kanar4o написа:
Blue_Lion написа:Оставете статистиката на страна :!: Тя не играе никаква роля в случая ! Пример : Ювентус е най-успелия отбор в Италия,но в Торино феновете са му в пъти по-малко от тези на TORINO F.C. - за обичта към даден отбор статистиката няма никаква роля - тя е просто сбор от сухи факти - така мисля аз,де :) Отностно темата...аз лично харесвам Локо Пд,но точен отговор не мога да дам ! Левски и Ботев са първите два отбора,който дават начало на организираните "агитки" в България,Ботев е първият Пловдивски отбор и следователно може да се каже,че той е автентичния отбор от Пловдив ! Левски е основан 1914 г. ,макар и не първия Софийски отбор,в София Левски има най-много фенове (и не само в столицата), Един от двата Български гранда е и като такъв Левски е Отборът на София => Битката между Пловдив и София я олицетворяват Ботев и Левски т.е. Ботев,макар и наш кръвен враг,от тази гледна точка Е Отборът на Пловдив ! Но,като агитки,поне в днешно време ме кефат Локо Пд - всъщност това е и причината от Пловдивските отбори да подкрепям Локото ! По-организирани са,по интересни неща правят по трибуните (поне според мен),усеща се страстта към отбора и желанието да се доказват ! От такава гледна точка,мисля,че те печелят Пловдив ;) Както и да е,не искам да обиждам никои - това си е мое мнение :!:

Приемам ти мнението. Всеки има право на такова. Но ще се опитам да ти докажа ,че не си прав.
1- http://football24.bg/?gg=4&hh=11&ii=4&j ... cvet=black .
Виж ,погледни. Ботев на 1-во място по посещаемост -53 000 души в 6 мача (изключвам домакинството ни с Белсица ,който беше на закрити врати и домакинството ни в Сливен) . Това прави , средно по 8 833 души на мач. Локомотив на 6-то място - 18 500 души публика в 7 мача - средно по 2643 души на мач.
2- Много добре знаеш кой беше собственик на Ботев в последните 10 години и дори в шампионския сезон на буферите (когато ние отпаднахме за 2-ри път в историята ни) имахме 2-но повече публика.
3- Каква обич показват те към клуба си. Показваха обич ,само когато станаха шампиони. От там нататък слизат стремглаво надолу като посещаемост и игра .
4- С какво са организирани по-добре бе сини лъве. Две фракции - Лайнута Фуулс и Наполитанис 1995 ... Ботев има над 6 големи фракции и още толкова малки. На последното дерби нямаха дори мегафон до 20-тата минута (предполагам ,че са няма ли пари да си купят) . На нашата трибуна обаче има ултра модерна техника като от 3-те страни на трибуната има тонколони.
6- Какво правят те като хореография. Справка - последния мач - чаршаф ,на който никой не разбра какво беше изрисувано. На всичко отгоре ,чаршафа се скъса на 2-та минута :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Докато от другата страна - хиляди жълто черни знамена и безброй много факли.

Мисля ,че е достатъчно ,приятелю :)


ХАХАХАХАХАХА ТОВА С ЧАРШАФА МЕ РАЗБИ !!! :D :D :D Аз май не се изразих правилно ;) Виж сега,ние и вие сме първите две агитки в България,като Левскарите започват организираните гостувания,а вие вкарвате модела с Фракцийте през 93та - Izgrev Boys и затова мисля,че като цяло сме най-силните агитки,но поколенията се менят!Аз говорех за последните години !От гледна точка на Селяка,той много ви дръпна назад което е жалко :shock: За посещаемост не споря,ти знаеш по-добре от мен,но като организация в последно време са по-добри ! Lauta Army която включва Napoletani (лично тази фракция МНОГО НЕ МЕ КЕФИ,ЗАЩОТО МАЛКО СА ЧУЖДОПОКЛОНИЦИ),Lauta Hools и Gott Mitt Uns са обединени и нещата им се получават ! Поне според мен де...Не пропускам факта,че в последните години е така както казваш ти - за времето след шампионската титла ;) Правеха доста интересни хореографий въпреки това - мисля,че не можеш да отречеш ! За последното дерби,аз лично знам какво имаше на знамето и за това ми хареса,иначе вашата хорео беше по-добро,но вие сте домакини ! Дай да изчакаме пролетта,когато топката е в тях (и аз ще дойда в Пловдив :D ) да видим какво ще стане :D :D Все пак си мисля,че колкото по-малко фракций има в един сектор,толкова по-добре ! Примери не ми се дават в момента,защото всеки има различно мнение,но не броят,а качеството е важно ! И пак ти казвам,вие откъм "древност" и успехи сте отбора на Пловдив,но агитката която повече ме кефи е тази на Локото :)
Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот Blue_Lion » 12 дек 2008 14:42

botev.pl написа:
kanar4o написа:
Blue_Lion написа:Оставете статистиката на страна :!: Тя не играе никаква роля в случая ! Пример : Ювентус е най-успелия отбор в Италия,но в Торино феновете са му в пъти по-малко от тези на TORINO F.C. - за обичта към даден отбор статистиката няма никаква роля - тя е просто сбор от сухи факти - така мисля аз,де :) Отностно темата...аз лично харесвам Локо Пд,но точен отговор не мога да дам ! Левски и Ботев са първите два отбора,който дават начало на организираните "агитки" в България,Ботев е първият Пловдивски отбор и следователно може да се каже,че той е автентичния отбор от Пловдив ! Левски е основан 1914 г. ,макар и не първия Софийски отбор,в София Левски има най-много фенове (и не само в столицата), Един от двата Български гранда е и като такъв Левски е Отборът на София => Битката между Пловдив и София я олицетворяват Ботев и Левски т.е. Ботев,макар и наш кръвен враг,от тази гледна точка Е Отборът на Пловдив ! Но,като агитки,поне в днешно време ме кефат Локо Пд - всъщност това е и причината от Пловдивските отбори да подкрепям Локото ! По-организирани са,по интересни неща правят по трибуните (поне според мен),усеща се страстта към отбора и желанието да се доказват ! От такава гледна точка,мисля,че те печелят Пловдив ;) Както и да е,не искам да обиждам никои - това си е мое мнение :!:

Приемам ти мнението. Всеки има право на такова. Но ще се опитам да ти докажа ,че не си прав.
1- http://football24.bg/?gg=4&hh=11&ii=4&j ... cvet=black .
Виж ,погледни. Ботев на 1-во място по посещаемост -53 000 души в 6 мача (изключвам домакинството ни с Белсица ,който беше на закрити врати и домакинството ни в Сливен) . Това прави , средно по 8 833 души на мач. Локомотив на 6-то място - 18 500 души публика в 7 мача - средно по 2643 души на мач.
2- Много добре знаеш кой беше собственик на Ботев в последните 10 години и дори в шампионския сезон на буферите (когато ние отпаднахме за 2-ри път в историята ни) имахме 2-но повече публика.
3- Каква обич показват те към клуба си. Показваха обич ,само когато станаха шампиони. От там нататък слизат стремглаво надолу като посещаемост и игра .
4- С какво са организирани по-добре бе сини лъве. Две фракции - Лайнута Фуулс и Наполитанис 1995 ... Ботев има над 6 големи фракции и още толкова малки. На последното дерби нямаха дори мегафон до 20-тата минута (предполагам ,че са няма ли пари да си купят) . На нашата трибуна обаче има ултра модерна техника като от 3-те страни на трибуната има тонколони.
6- Какво правят те като хореография. Справка - последния мач - чаршаф ,на който никой не разбра какво беше изрисувано. На всичко отгоре ,чаршафа се скъса на 2-та минута :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Докато от другата страна - хиляди жълто черни знамена и безброй много факли.

Мисля ,че е достатъчно ,приятелю :)



Още едно допълнение към kanar4o:

Той Лъвчето не знае какви футболни срещи се провеждаха навремето /преди 89г./ на стадион "Пловдив" между Ботев и Локото, така че му е простено за коментара му за агитките на двата пловдивски отбора.


Да,така е ! Имам предвид,именно с Пловдив Пее 1912 си говорехме между Левски и Ботев колко народ е имало преди 89та,така,че посещаемостта и реалността тогава е била друга ! Тук не споря,аз в последните години визирам и в крайна сметка вие сте в пъти по-компетентни от мен по тази тема :)
Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот Blue_Lion » 12 дек 2008 14:48

kanar4o написа:
Blue_Lion написа:Оставете статистиката на страна :!: Тя не играе никаква роля в случая ! Пример : Ювентус е най-успелия отбор в Италия,но в Торино феновете са му в пъти по-малко от тези на TORINO F.C. - за обичта към даден отбор статистиката няма никаква роля - тя е просто сбор от сухи факти - така мисля аз,де :) Отностно темата...аз лично харесвам Локо Пд,но точен отговор не мога да дам ! Левски и Ботев са първите два отбора,който дават начало на организираните "агитки" в България,Ботев е първият Пловдивски отбор и следователно може да се каже,че той е автентичния отбор от Пловдив ! Левски е основан 1914 г. ,макар и не първия Софийски отбор,в София Левски има най-много фенове (и не само в столицата), Един от двата Български гранда е и като такъв Левски е Отборът на София => Битката между Пловдив и София я олицетворяват Ботев и Левски т.е. Ботев,макар и наш кръвен враг,от тази гледна точка Е Отборът на Пловдив ! Но,като агитки,поне в днешно време ме кефат Локо Пд - всъщност това е и причината от Пловдивските отбори да подкрепям Локото ! По-организирани са,по интересни неща правят по трибуните (поне според мен),усеща се страстта към отбора и желанието да се доказват ! От такава гледна точка,мисля,че те печелят Пловдив ;) Както и да е,не искам да обиждам никои - това си е мое мнение :!:


В столицата съм съгласен ,че сте Вие ,но извън столицата е отборът на ЦСКА !!! Това се вижда при гостуванията . Пример мога да ти дам ,когато идвате в Пловдив , в Мездра също бяха много повече от вас.


В Пловдив истината е,че там е най-силната фракция на цска - Torcida Plovdiv ! София винаги е била Синя,квото и да говорят цскарите ;) Но пропускаш Варна,В. Търново,Кюстендил,Асеновград,Хасково,Сливен и т.н. където са наши градове ! Макар,че това понятие е условно,тъй като в някой от тези градове има местни отбори,а други са просто фенове,не са "агитка",плюс че има и фенове на цска ! В Мездра,ние бяхме по-малко заради протеста срещу Батков,но там нямам представа за кой са - може да са повече от нас червените ! КАКТО И ДА Е,НЯМА ДА ГОВОРИМ ЗА СОФИЙСКИТЕ ОТБОРИ,ЧЕ ЩЕ СТАНАТ ЕДНИ СПОРОВЕЕЕЕ...А ТЕ НЕ СА ТЕМАТА ТУК !
Изображение

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот Blue_Lion » 12 дек 2008 14:55

botev.pl написа:
Виж сега, не сме седнали да си говорим за Софийските отбори. Аз прибавям само към мненията още едно допълнение към темата. А и Славия не е за пренебрегване... Ти си по-малък и имаш спомени едва от новото време, така че споко. Не се заяждам с теб, защото си ми симпатичен, само отбелязвам. ;)


Да,темата е за Пловдивските отбори ! Приемам и не се обиждам,даже се кефа,че става нормална дискусия ;) Аз съм на почти 21,така,че найстина няма кво да говоря за онова време,освен за историята на публиката на Левски и отборът ми :) Между другото,надявам се да се оправите и двата отбора,другите ви два отбора да влезнат в "А" група и да са силни,защото така битката "София - Пловдив" ще е по-осезаема,ще се качи нивото на футбол и агитки и посещаемостта като цяло ! Разбира се,дано и оня чифут ТомоФФ се разкара от цска (макар,да не ги харесвам и да си имам мнение за тях) и да станат силни,БаткоФФ да му дойде акъла в главата и Левски да бъде онзи "Левски" отпреди 2-3 сезона и тогава ще имаме първенство ! А и Варненските тимове опитват да се доказват + Литекс...еми това е пътя ! ДАНО !!!
Изображение

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот botev.pl » 12 дек 2008 15:11

Blue_Lion написа:
botev.pl написа:
Виж сега, не сме седнали да си говорим за Софийските отбори. Аз прибавям само към мненията още едно допълнение към темата. А и Славия не е за пренебрегване... Ти си по-малък и имаш спомени едва от новото време, така че споко. Не се заяждам с теб, защото си ми симпатичен, само отбелязвам. ;)


Да,темата е за Пловдивските отбори ! Приемам и не се обиждам,даже се кефа,че става нормална дискусия ;) Аз съм на почти 21,така,че найстина няма кво да говоря за онова време,освен за историята на публиката на Левски и отборът ми :) Между другото,надявам се да се оправите и двата отбора,другите ви два отбора да влезнат в "А" група и да са силни,защото така битката "София - Пловдив" ще е по-осезаема,ще се качи нивото на футбол и агитки и посещаемостта като цяло ! Разбира се,дано и оня чифут ТомоФФ се разкара от цска (макар,да не ги харесвам и да си имам мнение за тях) и да станат силни,БаткоФФ да му дойде акъла в главата и Левски да бъде онзи "Левски" отпреди 2-3 сезона и тогава ще имаме първенство ! А и Варненските тимове опитват да се доказват + Литекс...еми това е пътя ! ДАНО !!!



Лъвче, ей така те харесвам! С качествени коментари става добра дискусия... Де да бяха всички такива... ама не. И аз се надявам да се оправят всички отбори /които заслужават да са в А група/, за да има истинска интрига в професионалната лига.
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

Потребителски аватар
Blue_Lion
Мнения: 7219
Регистриран на: 20 юни 2008 11:29
Местоположение: София
Контакти:

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот Blue_Lion » 12 дек 2008 15:20

botev.pl написа:
Blue_Lion написа:
botev.pl написа:
Виж сега, не сме седнали да си говорим за Софийските отбори. Аз прибавям само към мненията още едно допълнение към темата. А и Славия не е за пренебрегване... Ти си по-малък и имаш спомени едва от новото време, така че споко. Не се заяждам с теб, защото си ми симпатичен, само отбелязвам. ;)


Да,темата е за Пловдивските отбори ! Приемам и не се обиждам,даже се кефа,че става нормална дискусия ;) Аз съм на почти 21,така,че найстина няма кво да говоря за онова време,освен за историята на публиката на Левски и отборът ми :) Между другото,надявам се да се оправите и двата отбора,другите ви два отбора да влезнат в "А" група и да са силни,защото така битката "София - Пловдив" ще е по-осезаема,ще се качи нивото на футбол и агитки и посещаемостта като цяло ! Разбира се,дано и оня чифут ТомоФФ се разкара от цска (макар,да не ги харесвам и да си имам мнение за тях) и да станат силни,БаткоФФ да му дойде акъла в главата и Левски да бъде онзи "Левски" отпреди 2-3 сезона и тогава ще имаме първенство ! А и Варненските тимове опитват да се доказват + Литекс...еми това е пътя ! ДАНО !!!



Лъвче, ей така те харесвам! С качествени коментари става добра дискусия... Де да бяха всички такива... ама не. И аз се надявам да се оправят всички отбори /които заслужават да са в А група/, за да има истинска интрига в професионалната лига.


Ако знаеш как ми се иска отново да пълним Националния и да играеме срещу Грандовете на Европа...не е истина ! Уникално е просто ! Верно,тая година щяхме да играем с Real,Juve и Зенит който не ме кефат много,което щеше да е яко щотощях да ги храня яко и да подкрепям 5 пъти повече Левски...виж като бяха Chelsea и Barca...трудно ми беше да викам срещу Lampard ама се налага ся - Левски е отбора на сърцето ми ! Нищо де,скоро пак ще сме там ;)
Изображение

maina
Мнения: 284
Регистриран на: 15 юли 2008 17:21

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот maina » 12 дек 2008 21:46

МАРИЦА !!!!

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Анкета : Кой според вас е отборът на Пловдив ?

Мнениеот plan-2012 » 14 дек 2008 18:17

AREA BIANCONERA написа:Канар4о го е подгонила здраво параноята....спри се бе момче, от вчера само с отбора на Пловдив се занимаваш стига си избивал комплекси....да ти кажа и нещо друго...любовта към един отбор не се измерва с бройки, цифри и числа и кой колко фенове и колко успехи имал ..... това е нещо много по-голямо и възвишено,но вие феновете на вашето отборче трудно може да го разберете защото сте закърмени по един друг начин с партията майка.... цял живот сте били ръгани и подпомагани по изкуствен начин...то и за това малкото ви успехи са си останали от онова време....ЧЕРНО-БЯЛАТА ФЛАНЕЛКА СЕ ОБЛИЧА НЕ НА ТЯЛОТО, А НА ДУШАТА....ей затова още дълго не може да ни стигните, а пък ти си мери пишката с който си искаш, но с не и с нас :o :o :o


Я кажи партията майка през 1912 година кои личности са я представяли :o :o :o ?

Спас Гърневски сигурно :D


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 17 госта