Защитникът на Ботев Пд Величко Величков си заминава

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Fallen_Angel
Мнения: 1446
Регистриран на: 16 окт 2008 18:50
Skype: fallenangelbg
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот Fallen_Angel » 09 ное 2008 18:14

ivanjuve написа:МАЙ НЯМА КИНТИ И НОВИТЕ СОБСТВЕНИЦИ ОТТАТЪК БОСФОРА ЗАПОЧВАТ ДА КЪЛЦАТ РАЗХОДИТЕ . ЧЕСТИТО ,СЪС ЗДРАВЕ ДА СИ ГИ ПОЛЗВАТЕ .


Ти май не си много в час, а?

Потребителски аватар
Canaries front
Мнения: 1125
Регистриран на: 20 сеп 2008 18:58
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот Canaries front » 09 ное 2008 18:18

Каква преспектива има във Величко , Ботев Пловдив Фен,кажи ми ? Заставането му е заставане,кординацията му е кординация,бърз ли е,единствено рътса му е добре,колко мача загубихме или треперим до края заради него? Напълно съм съгласен с решението на новото ръководство,а на буфера ще му кажа едно явно не е наясно че Величко е любимец на селския и за това до сега не беше ваден от състава,а това му заточение може само да ме радва и да ми покаже че новото ръководство си върши работата и това което каза че всеки който не играе ще си ходи се изпълнява,и че има ново ръководство ,защото ако си седеше селския Крауча нямаше да излезне от титулярната 11-ка.Само едно не ми харесва че Величков е единствения изваден -още доста хора играят като жени на терена,време е да прочистим Ботев от безхаберниците,време е на Боби мазньото да си ходи!
100 години-Красота,Вяра,Борба !!!

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот plan-2012 » 09 ное 2008 18:19

ivanjuve написа:
plan-2012 написа:Иване , Иване да те чука Зеки където те хване :!:


ПО ПЛАН ПРЕЗ 2012 КОЛКО ПИШКИ ТРЯБВА ДА ЛАПАШ ПУБЕРЧО ПЪПЧИВ ?



Иване имаш вакум в черепната кутия :lol:
АЙ бегай да си събереш циганчетата от Централна ЖП гара :mrgreen:

Потребителски аватар
Botev1912PlovdivFan
Мнения: 149
Регистриран на: 04 ное 2008 23:44
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот Botev1912PlovdivFan » 09 ное 2008 18:34

Canaries front , бившият ми треньор казваше "важното е да е защитник , да е център и да е най-малко 1,90" ... оттук нататък си прави сметката ... като се вземе предвид ,че е още млад ... не ми се говори повече по този въпрос ... вместо да привличаме футболисти , ние гоним и продаваме на поразия ... това не ми харесва ! А иначе съм твърдо ЗА махането на Боби Димитров ! :!:
БОТЕВ ПЛОВДИВ ЗАВИНАГИ В НАШИТЕ СЪРЦА !!!

ОТ КОЙ ОТБОР СИ???

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 09 ное 2008 18:38

НЕКА ЧИСТКАТА В БОТЕВ ЗАПОЧНЕ......СЕГА!!!!

Потребителски аватар
Canaries front
Мнения: 1125
Регистриран на: 20 сеп 2008 18:58
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот Canaries front » 09 ное 2008 18:41

И на мен не ми се спори,но това че е над 1,90 и че е център не означава че има качества,предпочитам да си върнем Домакинов,който търка пейката на черно море ,отколкото да търпим изпълненията на Величко,и още една поправка само към теб-ние не продаваме ан поразия единствения продаден ще бъде Данчо Минев и той си го заслужи,Величко е изваден временно от отбора,може още след 1 седмица да го върнат,друг никой няма да бъде продаван.А за попълненията има време все още не е отворил прозореца за трансвери,не мисля че ся е добре ся да се пускат слухове тоя идва,ония идва накрая да останем с пръст в уста като не дойдат,нека видим делата им .
100 години-Красота,Вяра,Борба !!!

Потребителски аватар
емо73канар
Мнения: 1226
Регистриран на: 07 ное 2008 21:33
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот емо73канар » 09 ное 2008 22:50

ква игра с рака та тои хвана топката така както и славчо тошев нея е хващал гледахго по канал3 и наи лошото е че никои не го претесняваше иначе и аз съм против наказанието му :roll: :roll: :oops: :oops:

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот botev_1912 » 10 ное 2008 10:03

Botev1912PlovdivFan написа:Лично на мен това наказание ми се струва пресилено ! Величко е млад и перспективен играч и не мисля , че заради едно такова отиграване трябва да се вади от титулярния състав , камо ли да се мисли за трансфер ! При всички положения той не е искал Ботев да загуби . Сгрешил е - всеки греши ! Дано ръководството на Ботев да реформулира решението си , защото имаме нужда от такива играчи ! :roll:


Тва лекенце да се маха от отбора веднага - като жепейците ни биха 4:0 - 3 от головете бяха лично негови!!!
Няма правилно отиграване тва момченце, всеки път като докосне топката и треперя че ще я обърка и ще ни вкарат гол /особенно когато "комбинира" с тази пръчка Караджинов, на мача със Слабия пак имаше доста неадекватно отигравания като при 2:1 за малко не си вкара автогол като с глава като почти прехвърли Тошев.
ДА СЕ МАХА!!!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]

pavkata77
Мнения: 255
Регистриран на: 19 окт 2008 00:38
Контакти:

Re: ИЗВАДИХА ВЕЛИЧКОВ ОТ СЪСТАВА НА БОТЕВ

Мнениеот pavkata77 » 10 ное 2008 13:37

Не може защитник да скача и играе като вратар пред погледа на съдията!Това не е грешка,а глупост!Все едно да иде да забие два шамара на съдията!Как може по този абсурден начин да посяга за тази топка?!Закопа отбора не заради грешка(всеки греши),а от собствената си глупост!
Един е Ботев!

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

И Величко си заминава

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 02 дек 2008 13:59

Интересът към Величков от страна на Рапид е имало още през зимата на миналата година, като тогава са били изпратени дискове с представянянето му във вътрешния шампионат.

Още миналия сезон виенчани са имали желание да пробват футболиста, но от Ботев са стопирали трансфера, тъй като Величков бе основен футболист. Очаква се дългучът да остане поне една седмица в австрийската столица преди да стане ясно неговото бъдеще.

ама в тоя отбор наистина нещата се движат много бързо....


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта