Жоро Андонов се завръща в Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот yasen_ov4arov » 02 дек 2008 21:13

PLOVDIV PEE 1912 написа:ТОКУ ЩО МИ СЕ ОБАДИХА ПО ТЕЛЕФОНА И МИ ПОДШУШНАХА С КОИ ФУТБОЛИСТИ СЕ ВОДЯТ ПРЕГОВОРИ В МОМЕНТА.
ТЕЛКИЙСКИ,МАРЧО ДАВЧЕВ,ЧИЛИКОВ,ТОПУЗАКОВ И ЙОВОВ.

Абе пич,ако наистина си толкова близък с хората дето правят селекцията не можеш ли да им кажеш да не взимат все отбор говеда?Марчо ок и мечо,но другите освен че ще взимат безбожни пари с нищо друго няма да се отличат-къде къде по-добре е да се задържи Минев и да се привлече другия близнак заедно с Коцето и Лилчо-хем по-евтино ,хем хора,които ще се раздават за отбора.
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 02 дек 2008 21:26

yasen_ov4arov написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:ТОКУ ЩО МИ СЕ ОБАДИХА ПО ТЕЛЕФОНА И МИ ПОДШУШНАХА С КОИ ФУТБОЛИСТИ СЕ ВОДЯТ ПРЕГОВОРИ В МОМЕНТА.
ТЕЛКИЙСКИ,МАРЧО ДАВЧЕВ,ЧИЛИКОВ,ТОПУЗАКОВ И ЙОВОВ.

Абе пич,ако наистина си толкова близък с хората дето правят селекцията не можеш ли да им кажеш да не взимат все отбор говеда?Марчо ок и мечо,но другите освен че ще взимат безбожни пари с нищо друго няма да се отличат-къде къде по-добре е да се задържи Минев и да се привлече другия близнак заедно с Коцето и Лилчо-хем по-евтино ,хем хора,които ще се раздават за отбора.

Нищо не е окончателно и аз споделям твоето мнение до някъде.Може би идеята е да се изгради гръбнака на отбора от по отракани и доказали се футболисти а доколкото млади и преспективни ние си ги имаме,виж Етов,Гаджалов,Кочев и други.

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот yasen_ov4arov » 02 дек 2008 21:54

PLOVDIV PEE 1912 написа:
yasen_ov4arov написа:
PLOVDIV PEE 1912 написа:ТОКУ ЩО МИ СЕ ОБАДИХА ПО ТЕЛЕФОНА И МИ ПОДШУШНАХА С КОИ ФУТБОЛИСТИ СЕ ВОДЯТ ПРЕГОВОРИ В МОМЕНТА.
ТЕЛКИЙСКИ,МАРЧО ДАВЧЕВ,ЧИЛИКОВ,ТОПУЗАКОВ И ЙОВОВ.

Абе пич,ако наистина си толкова близък с хората дето правят селекцията не можеш ли да им кажеш да не взимат все отбор говеда?Марчо ок и мечо,но другите освен че ще взимат безбожни пари с нищо друго няма да се отличат-къде къде по-добре е да се задържи Минев и да се привлече другия близнак заедно с Коцето и Лилчо-хем по-евтино ,хем хора,които ще се раздават за отбора.

Нищо не е окончателно и аз споделям твоето мнение до някъде.Може би идеята е да се изгради гръбнака на отбора от по отракани и доказали се футболисти а доколкото млади и преспективни ние си ги имаме,виж Етов,Гаджалов,Кочев и други.

Ами да,но как ще го изградят като изпопродадът всички и вземат някакви дето изобщо не са свързани с Ботев.Все едно да ми плащат да ходя на мачове на Левски-хич няма да ми пука какво става,стига да си прибирам парите.А как точно ще налагат млади като и Тонев отива на проби?Иначе и аз съм на мнение да вземат доказани, опитни играчи,които са били свързани с Ботев,като покрай тях налагат юноши.Бижотери и Чиликовци хич не се вписват в този профил просто...
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 02 дек 2008 21:57

Абе пич,ако наистина си толкова близък с хората дето правят селекцията не можеш ли да им кажеш да не взимат все отбор говеда?Марчо ок и мечо,но другите освен че ще взимат безбожни пари с нищо друго няма да се отличат-къде къде по-добре е да се задържи Минев и да се привлече другия близнак заедно с Коцето и Лилчо-хем по-евтино ,хем хора,които ще се раздават за отбора.[/quote]
Нищо не е окончателно и аз споделям твоето мнение до някъде.Може би идеята е да се изгради гръбнака на отбора от по отракани и доказали се футболисти а доколкото млади и преспективни ние си ги имаме,виж Етов,Гаджалов,Кочев и други.[/quote]
Ами да,но как ще го изградят като изпопродадът всички и вземат някакви дето изобщо не са свързани с Ботев.Все едно да ми плащат да ходя на мачове на Левски-хич няма да ми пука какво става,стига да си прибирам парите.А как точно ще налагат млади като и Тонев отива на проби?Иначе и аз съм на мнение да вземат доказани, опитни играчи,които са били свързани с Ботев,като покрай тях налагат юноши.Бижотери и Чиликовци хич не се вписват в този профил просто...[/quote]
така е прав си.

flashfreak
Мнения: 244
Регистриран на: 18 сеп 2008 13:01
Контакти:

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот flashfreak » 02 дек 2008 22:00

Абе какъв Лилчо ви гони повечето от вас.. Едва ли има футболист играл за Ботев, продал повече мачове...

Потребителски аватар
yasen_ov4arov
Мнения: 319
Регистриран на: 10 ное 2008 19:50

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот yasen_ov4arov » 02 дек 2008 22:10

flashfreak написа:Абе какъв Лилчо ви гони повечето от вас.. Едва ли има футболист играл за Ботев, продал повече мачове...

Аха,а като сметнем колко мача е извадил става отношение 100 на 1 в негова полза ;) .Стига глупости бе хора,човекът до преди година го богоговеехте,замислете се най-малко,че без него нямаше да стигнем до полуфинала миналата година.Как не обвиниха Оливър Кан за грешката му на мондиал 2000 година мисля,че беше :roll: .
Ние пак ще се върнем на върха!!!

iliyan_h написа:Аз съм от Левски, но искам да ви кажа че сте най-великата публика в България и стискам палци Ботев да заеме истинското си място в първенството.

Потребителски аватар
PLOVDIV PEE 1912
Мнения: 5407
Регистриран на: 30 юни 2008 23:05
Местоположение: Тракия,Пловдив

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот PLOVDIV PEE 1912 » 02 дек 2008 22:11

flashfreak написа:Абе какъв Лилчо ви гони повечето от вас.. Едва ли има футболист играл за Ботев, продал повече мачове...

И аз съм чувал подобни работи ,колко са истина....

10 godini vi ma4kame
Мнения: 65
Регистриран на: 30 ное 2008 16:03

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот 10 godini vi ma4kame » 02 дек 2008 22:15

kak mislite 4e jiveqt s mizernata zaplata ot hristolov kato prodavat i vie ste fenove na takav otbor trqbva da vi e sram 4e ste ot botqf

Потребителски аватар
Христолов
Мнения: 37
Регистриран на: 12 ное 2008 23:06
Местоположение: Крумово

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот Христолов » 02 дек 2008 22:40

Сензационен трансфер е на път да осъществи Гриша Ганчев.Почти сигурни нови попълнения са любимците на сектор Б Димитър Телкийски и Елин Топузаков.

ЗАЩО АНАДОЛСКАТА КООПЕРАТИВНА БАНКА НЕ ГИ КУПИ , ЗА ДА ИГРАЯТ В СЛАВНИЯ КРУМОВСКИ ТИМ , КОЙТО СЪЗДАДОХ С ТОЛКОВА ЛЮБОВ ?
НАЛИ ВИ ОБЕЩАВАХА ЯКА СЕЛЕКЦИЯ , ЕВРОТУРНИРИ , ТИТЛИ И ВСЯКАКВИ АЛА-БАЛА.
ЩЕ РЕВЕТЕ ЗА МЕН , ТАКА ДА ЗНАЕТЕ .
ПЪТЕКИ ДО КРУМОВО ЩЕ НАПРАВИТЕ , НО НЯМА ДА СЕ ВЪРНА , КОЛКОТО И ДА МЕ МОЛИТЕ .

Потребителски аватар
botev_1912
Мнения: 2597
Регистриран на: 28 авг 2008 17:20
Skype: има
Местоположение: Колежа
Контакти:

Re: Жоро Андонов се завръща в Ботев

Мнениеот botev_1912 » 03 дек 2008 12:41

yasen_ov4arov написа:
flashfreak написа:Абе какъв Лилчо ви гони повечето от вас.. Едва ли има футболист играл за Ботев, продал повече мачове...

Аха,а като сметнем колко мача е извадил става отношение 100 на 1 в негова полза ;) .Стига глупости бе хора,човекът до преди година го богоговеехте,замислете се най-малко,че без него нямаше да стигнем до полуфинала миналата година.Как не обвиниха Оливър Кан за грешката му на мондиал 2000 година мисля,че беше :roll: .


Лилчо си го вземи у вас, боготворяха го децата които не знаят какво направи /отиде в Локото и каза че сърцето му е черно бяло/!!!

Много сте прости футболистите да били свързани с БПФК, да му плащали на мач на Лефски да ходи, алооооооооооо ако искате отбор който да мачка вариантите са 2.
Или Чико, Тумби, Пашата, Бакала, Бенкса, Зехтински, Вичев, Пачев и така нататък ги събираме и почваме тренировки да издържат по 90 минути и да тичат яко.
Или купуваме 4-5 опитни футболисти които да се раздават и да си заслужат всеки лев от заплатата и около тях да се гради отбор.

Първо всички мрънкаме как от този отбор който е в момента само Данчо трябвало да остане - после като почнаха да разпродават всички некъдърници с които кретаме на дъното, започвате да си ги искате обратно - ЕМИ НЕ СТАВА ТАКА, а Данчо е дал достатъчно на отбора и след като иска да премине в чуждестранен клуб ние нямаме право да го спираме и за него вратата към БПФК ще бъде винаги отворена!
100
покривни прозорци

великата публика на Локомотив си прави великите хореографии с фотошоп:
[wrapimg=]http://www.snimki.be//store/1/181337362492.jpg[/wrapimg][/offtopic]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 55 госта