Основаха фондация "Бъдеще за Ботев"

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev.pl » 22 яну 2009 21:20

sorcererals написа:"На чужд гръб и сто тояги са малко" . Като ви се струва малко един милион за едно дружество с още поне милион задължения, ами извадете вие повече. Че чак и определения дават за хората от фондацията. Вие познавате ли ги, за да си позволявате такива квалификации? Аман от лапетии. :x :x



Кое е това "едно дружество" за което говориш? Май не е за ПФК БОТЕВ... Ти вече полудя, че хората се светкат за какво става въпрос... Повечето строителни фирми в Пловдив и София, даже смея да твърдя и в България ги познавам не от интернет като теб...
Теб те е яд не на "лапетиите", а това че не играем по свирката... И за всичко да викаме да, да,да...каквото кажете...
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот SHYNE » 22 яну 2009 21:27

botev.pl истината е една брато . ако си бил на всичките шесвия и мероприятия не е трудно да се сетиш каква е . айде искам да го питам култовия Марин каде беше по време на протестите ? нали е лицето и не знам си кво . каде са всички ветерани които писаха декларация че не са съгласни с управлението ? или с една декларация всичко се решава ?
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
botev.pl
Мнения: 159
Регистриран на: 01 сеп 2008 20:34
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev.pl » 22 яну 2009 21:35

SHYNE написа:botev.pl истината е една брато . ако си бил на всичките шесвия и мероприятия не е трудно да се сетиш каква е . айде искам да го питам култовия Марин каде беше по време на протестите ? нали е лицето и не знам си кво . каде са всички ветерани които писаха декларация че не са съгласни с управлението ? или с една декларация всичко се решава ?



На култувия Марин ще му се плати за използването му във фондацията. СЛУШАЙТЕ! ИМА ДРУГИ ЗАД ФОНДАЦИЯТА, НЕ ТЕЗИ СРЕД УЧРЕДИТЕЛИ, ЧЛЕНОВЕ И Т.Н. ВСИЧКИ ЩЕ БЪДАТ ИЗПОЛЗВАНИ ЗА БЛАГОТО НА СКРИТИЯ ЗАД ФОНДАЦИЯТА!
Но Христолов е селска пръчка, трудно ще го изпързалят за без пари... Феновете може и да се хванат на играта, но Христолов е "Хитър Петър".
БОТЕВ ЗАВИНАГИ !!!

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот plan-2012 » 22 яну 2009 21:38

Пичове , ... много Ви моля... долу ръцете от Марин

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот SHYNE » 22 яну 2009 21:39

plan-2012 написа:Пичове , ... много Ви моля... долу ръцете от Марин

никой не го е барнал ..... ;) просто попитах на глас нещо което един месец се чудя ....
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

hools_1912
Мнения: 245
Регистриран на: 12 дек 2008 17:18

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот hools_1912 » 22 яну 2009 21:40

plan-2012 написа:Пичове , ... много Ви моля... долу ръцете от Марин

Какво те кара така да се кълнеш в него?

Потребителски аватар
Abbiati
Мнения: 1276
Регистриран на: 16 окт 2008 16:12
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот Abbiati » 22 яну 2009 21:40

Жал ме е да чета горните постове, защото след като се изпокарат феновете, вече нищо не може да се опре на мазния Селянин... Той ни победи, още веднъж!!!
СВОБОДЕН БОТЕВ ПЛОВДИВ!

Потребителски аватар
SHYNE
Мнения: 2877
Регистриран на: 16 окт 2008 15:37
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот SHYNE » 22 яну 2009 21:44

Abbiati написа:Жал ме е да чета горните постове, защото след като се изпокарат феновете, вече нищо не може да се опре на мазния Селянин... Той ни победи, още веднъж!!!

не напротив .не се караме просто коментираме . няма лошо ,все пак за това са форумите .далеч съм от мисълта да се караме в този момент .по важно от всякога е да сме обединени .. ;)
Изображение
Имаме вяра
верни до гроб сме
ние за тебе
вечно ще пеем
градски момчета
за Ботев родени
за тебе живеем
за теб ще умреме

Изображение

Потребителски аватар
botev_fen
Мнения: 483
Регистриран на: 23 сеп 2008 19:49
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот botev_fen » 22 яну 2009 21:46

Естествено,че не се караме. Просто си спорим, защото не сме роботи и всеки си има собствено мнение! За Бакалов си имам лични наблюдения, които не смятам обаче да споделям с никой
Изображение

Потребителски аватар
sorcererals
Мнения: 549
Регистриран на: 22 авг 2008 14:24
Контакти:

Re: Фондацията все още иска Ботев

Мнениеот sorcererals » 22 яну 2009 21:48

botev.pl написа:
sorcererals написа:"На чужд гръб и сто тояги са малко" . Като ви се струва малко един милион за едно дружество с още поне милион задължения, ами извадете вие повече. Че чак и определения дават за хората от фондацията. Вие познавате ли ги, за да си позволявате такива квалификации? Аман от лапетии. :x :x



Кое е това "едно дружество" за което говориш? Май не е за ПФК БОТЕВ... Ти вече полудя, че хората се светкат за какво става въпрос... Повечето строителни фирми в Пловдив и София, даже смея да твърдя и в България ги познавам не от интернет като теб...
Теб те е яд не на "лапетиите", а това че не играем по свирката... И за всичко да викаме да, да,да...каквото кажете...

В случая "дружеството" е Ботев Пловдив. Я да видим сега какво притежава то: дългове за над милион вече, 25-30 играча със спорни качества и ....................................................аз не се сещам за друго. Колко струва то според вас? По отношение на Марин, без да го защитавам в случая, да ви питам, кой от другите т.нар. наши ветерани би могъл да застане начело на фондацията? Проблема в случая е , че ветераните ни са мишки. Всеки се покри като се говори с тях.
SHYNE, в някой от по-горните постове едно от момчетата те попита, как виждаш Марин да излезе да "беси" кукла на селяка и на другия ден да преговаря с него?
Abbiati , мен ме е жал за тези, които вместо всячески да помагат да се оттървем от селския, заплюват двамата официални кандидати за клуба, но не предлагат реална алтернатива. И само викат:" тоя що не търси, ония що не търси". Ами пичове търсим, говорим, но да убедиш сериозен бизнесмен да преговаря със селяка не е от най-лесните мисии. Причината е една - ДХ-С. А да попитам, вие какво правите?

OFF по темата.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: papagala_92 и 25 госта