Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Dido SZ
Мнения: 260
Регистриран на: 24 яну 2013 09:45
Контакти:

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Dido SZ » 29 ное 2017 22:23

botevist_75 написа:.

Да ти го кажа по-просто : предстоят големи съдийски брадви срещу Берое, защото в момента той е най- близо до Левски.[/quote]

След кръг или два може да сме с разменени места, така че кого ще режат е много относително и само в нашето съзнание :lol:
Много е жалко, че в пореден мач от първенството, най-обсъжданата фигура е съдията.

Martin_K
Мнения: 175
Регистриран на: 01 яну 2017 18:41

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Martin_K » 29 ное 2017 23:46

bsz1916 написа:
-Ицо- написа:За мен голямата грешка на съдията беше, че в началото сякаш започна мача с идеята да пуска свободна игра, а в последствие тръгна да затяга дисциплината. От там дойдоха и някак странни отсъждания и в двете посоки, играчите като нямат ясен критерий какво ще мине и какво не се изнервят допълнително и се стига до грубости. Не вярвам да е било някаква поръчка, най-малкото защото щеше да е по-логично да се подпре Ботев и двата отбора да се изравнят по точки, но все пак си мисля, че можеше да се получи много по-интересен и спортменски мач. Здраве да е, следващия път...

Може да има и други тънки сметки . Спомням си че след единствения друг мач в който бяхме подпрени от съдиите - с Етър в Търново играхме с Левски и съдиите ни порязаха и си върнаха това което ни подариха . Сега след още 1 кръг гостуваме на ЦСКА - СОФИЯ и се обзалагам , че това което ни беше подарено от съдията в Пловдив ще ни бъде отнето в София в полза на отбора от Микре .


Тук вече здраво позна. Очаквай не сериозно рязане, а направо колене от кръста срещу тирето при най-малък шанс на "Берое" да измъкне нещо.

Потребителски аватар
7 е добро число
Мнения: 797
Регистриран на: 26 юли 2014 23:03
Skype: Припознавач от 9 сеп. 2016 г.
Местоположение: село Микре

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот 7 е добро число » 30 ное 2017 06:36

Ощетен е само град Ловеч , защото преместиха отбора им на "армията" :mrgreen: .
[center]През 1921 год. е основан отборът „Хисаря“, докато не бива прекръстен на :
„Христо Кърпачев“- 1957 г.
ФК „Осъм“- 1979 г.
Лекс и Ловеч- 1994/95 г.
Литекс - 1996 г.
Цска тире София (София) - 2016 г .

Изображение[/center]

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот bsz1916 » 30 ное 2017 07:24

Dido SZ написа:
botevist_75 написа:.

Да ти го кажа по-просто : предстоят големи съдийски брадви срещу Берое, защото в момента той е най- близо до Левски.


След кръг или два може да сме с разменени места, така че кого ще режат е много относително и само в нашето съзнание :lol:
Много е жалко, че в пореден мач от първенството, най-обсъжданата фигура е съдията.[/quote]
Това е едно мнение с което няма как да не се съглася . Но голямото рязане и срещу Ботев и срещу Берое ще бъде във втория етап от първенството , когато 3 отбора ще бъдат постоянно подпирани , а останалите 3 постоянно рязани от съдиите .

Потребителски аватар
jivkovisz
Мнения: 161
Регистриран на: 23 сеп 2008 16:26
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот jivkovisz » 30 ное 2017 08:35

Гола напълно правилно беше отменен и не се подвеждайте по коментарите на "разбирачите" в студиото на телевизията.

Потребителски аватар
zara.1916
Мнения: 103
Регистриран на: 18 юни 2015 10:04

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот zara.1916 » 30 ное 2017 08:59

При равностойни отбори резултата зависи от грешките на всеки отбор.
Сгреши Райнов при дузпата, сгреши и Перниш при гола, но ботевистите грешаха повече.
Съдията не допусна фрапантни грешки.
На въпроса в заглавието - отговорът е ДА, Ботев бе ощетен от собствените си нападатели :geek:

bsz1916
Мнения: 2506
Регистриран на: 16 юни 2016 05:35
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот bsz1916 » 30 ное 2017 09:06

G_I_G написа:Ето и една снимка-освен че вратарят ни е блокиран в "сандвич" и няма как да мръдне, тук се вижда и удар без топка срещу него от играч на Ботев. Отделно на един друг кадър се вижда и ритане срещу вратаря и вкарване на крак между краката му, докато играчът зад него допълнително го блокира да не мръдне!
Ами няма как голът да е чист.

Изображение

След тази снимка вече не съм толкова сигурен че голът е отменен неправилно , въпреки че 5 пъти гледах повторение на ситуацията и не видях никакво нарушение срещу Лерниш . Необходим е и кадър от друг ъгъл , за да се разбере дали ръката на футболиста на Ботев е в контакт с вратаря на Берое .

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Show Must Go On » 30 ное 2017 12:14

bsz1916 написа:
G_I_G написа:Ето и една снимка-освен че вратарят ни е блокиран в "сандвич" и няма как да мръдне, тук се вижда и удар без топка срещу него от играч на Ботев. Отделно на един друг кадър се вижда и ритане срещу вратаря и вкарване на крак между краката му, докато играчът зад него допълнително го блокира да не мръдне!
Ами няма как голът да е чист.

Изображение

След тази снимка вече не съм толкова сигурен че голът е отменен неправилно , въпреки че 5 пъти гледах повторение на ситуацията и не видях никакво нарушение срещу Лерниш . Необходим е и кадър от друг ъгъл , за да се разбере дали ръката на футболиста на Ботев е в контакт с вратаря на Берое .


Ако се съди по тази снимка - аз мога да "видя" и как Хаджиев удря с глава ръката на Димов :) - Хайде , моля ви се. Гледайте положението на живо и си стопирайте кадрите за да ви е по отчетливо. Да не говорим, че тук вече топката е подминала вратаря :lol:

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Carl13 » 30 ное 2017 14:28

botevist_75 написа:
Carl13 написа:
botevist_75 написа:
Carl13 написа:2 вече и мнения има тука всичко друго е Хейт от жълто черните палячовци и смешки. Меледже накрая трябваше да го изгонят за едно грубо влизане даже две , Охене също трябваше да го изгонят така, имаше дузпа за Берое 160% дузпа вижда се как играе с ръка така. Кохей като жълт не червен 1-ви картон му беше това на кохей в мача .! Гола на Ботев на Балтанов и другия пречат на Перниш в сандвич го бяха поставили ! Ботев пд да дадат отчет за парите от КТБ как ги харчат , и как с парите на народа живуркат !! Ако бяхме вкарали дузпата мача щеше да е макс 2-2 !! Берое щеше да получи психологическо предимство !!


КТБ отдавна я няма, но " Мариците" си работят и продават ток на хората. Ще дадете ли отчет как им харчите парите ?
Според мен е тъпо да се пишат отчети,ама след като ти си казал...
Понамали малко еуфорията, защото голямата цел е геният Роси, да не изпусне третото място. Затова мача трябваше да е равен.
Сега, когато вие сте най-близо до "Левски", ще ви разнаат зелката в следващите кръгове.
Така че, я карай по- спокойно и се радвай на хубавите неща в живота-времето поне в Пловдив е хубаво- разходи се навън, опъни някое курве,събери се вечерта с приятели на пиене и не се въодушевявай толкова за глупости. :lol:


НЕ СЪМ ОТ ПЛОВДИВ и няма как Барчета ау и т.н като почнеш да бачкаш на 10-12 часа ще разбереш за кво говоря !! нямам време така че .. не са глупости нервя се защото подкрепям отбора !! ЛЮБИМИЯ КЛУБ ...

Навремето докато ти си бил "пич", аз съм учил като луд, за да може сега да не работя по 12 часа и да взимам в пъти повече от някой,който бачка по толкова. Но това няма значение за темата.
Да ти го кажа по-просто : предстоят големи съдийски брадви срещу Берое, защото в момента той е най- близо до Левски.



Само по темата ''ДЕТО СИ УЧИЛ '' другата ми работа е : ТОВА КОЕТО ВЗИМАШ ТИ КАТО ПАРИ ЗА МЕСЕЦ АЗ ГО ВЗИМАМ ЗА 2 ДЕНА ЕДНО ПРОТЯГАНЕ МАЛКО БЯГАНЕ ;) Бързината на ръцете и с измамата на очите . Срещу Берое ще има секири да срещу септември ще има спънки срещу цска-литекс там не ми се мисли какво ще е !!!! Рязане яко ще да е !!

Потребителски аватар
Carl13
Мнения: 222
Регистриран на: 07 юли 2017 08:51

Re: Ощетен ли бе тази вечер Ботев?

Мнениеот Carl13 » 30 ное 2017 14:31

Show Must Go On написа:
bsz1916 написа:
G_I_G написа:Ето и една снимка-освен че вратарят ни е блокиран в "сандвич" и няма как да мръдне, тук се вижда и удар без топка срещу него от играч на Ботев. Отделно на един друг кадър се вижда и ритане срещу вратаря и вкарване на крак между краката му, докато играчът зад него допълнително го блокира да не мръдне!
Ами няма как голът да е чист.

Изображение

След тази снимка вече не съм толкова сигурен че голът е отменен неправилно , въпреки че 5 пъти гледах повторение на ситуацията и не видях никакво нарушение срещу Лерниш . Необходим е и кадър от друг ъгъл , за да се разбере дали ръката на футболиста на Ботев е в контакт с вратаря на Берое .


Ако се съди по тази снимка - аз мога да "видя" и как Хаджиев удря с глава ръката на Димов :) - Хайде , моля ви се. Гледайте положението на живо и си стопирайте кадрите за да ви е по отчетливо. Да не говорим, че тук вече топката е подминала вратаря :lol:


Защото си жълт гном за това говориш така. Вижда се добре че гола НЕ Е РЕДОВЕН от заден кадър на повторенията се видя ритане в краката на ПЕРНИШ !! така че .. АААУУТ ! МЪРСОЛ !


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта