ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот IvailoRz » 18 сеп 2017 21:20

Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.

Потребителски аватар
IvailoRz
Мнения: 2100
Регистриран на: 16 мар 2014 15:53
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот IvailoRz » 18 сеп 2017 21:21

IvailoRz написа:Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.

Същия въпрос и към прагматичен ?!

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Teo » 18 сеп 2017 21:22

IvailoRz написа:Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.


Сбирката по Дарик преди 2-3 часа разясни как ще протече мача... и след това като по прочетен вестник идват едно след друго събията на терена!
@ Най-скандалния мач си остава Миньор - Лудогорец 0:7 (2012г.)
Така и никой не посмя да го разследва, защото Домуса беше готов да убива!
Последна промяна от Teo на 18 сеп 2017 21:23, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Pragmatichen » 18 сеп 2017 21:23

IvailoRz написа:Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.

Батенце, ще ме извиняваш, ама Ботев - Левски 0:1 до 2:1, Верея - Дунав 0:1 до 2:1 (вчера се игра), сега ако стане същото, наистина ли мислиш, че това е случайно или си наивен човек???
ТИ НАИСТИНА ЛИ МИСЛИШ, ЧЕ ТОВА Е ЧЕСТНА ИГРА??
КАЖИ МИ?
:twisted:
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот popokutepetel » 18 сеп 2017 21:23

IvailoRz написа:Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.


Пич към момента нещата показват договорена обръщалка. Никой не е казал как ще се примири Лудогорец. Дори не говорим за грешката на защитника, а за начина как вървеше първото и как върви второто полувреме като игра. Нали не искаш да ми кажеш, че Лудогорец са ама толкова добри, ама толкова класи над Ботев, че съотношението на владение на топката закономерно е 80 на 20 при 54 на 46 първото полувреме ;) И Ботев изведнъж спряха да правят нарушения второто и да не скачат във всяко единоборство.
Като се окопаеш пред своята врата и играта ти е ритане на топката напред е ясно, че е въпрос на време да ти вкарат колкото е нужно.

Потребителски аватар
Teo
Мнения: 17663
Регистриран на: 21 юли 2011 23:22
Местоположение: София, кв. Овча купел
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Teo » 18 сеп 2017 21:26

Ч€$тна игра! :lol: :lol: :lol:

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Pragmatichen » 18 сеп 2017 21:27

popokutepetel написа:
IvailoRz написа:Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.


Пич към момента нещата показват договорена обръщалка. Никой не е казал как ще се примири Лудогорец. Дори не говорим за грешката на защитника, а за начина как вървеше първото и как върви второто полувреме като игра. Нали не искаш да ми кажеш, че Лудогорец са ама толкова добри, ама толкова класи над Ботев, че съотношението на владение на топката закономерно е 80 на 20 при 54 на 46 първото полувреме ;) И Ботев изведнъж спряха да правят нарушения второто и да не скачат във всяко единоборство.
Като се окопаеш пред своята врата и играта ти е ритане на топката напред е ясно, че е въпрос на време да ти вкарат колкото е нужно.

и вече 4-ти жълт картон за Ботев, в 65 мин?
това какво е, ако не видима подготовка за обръщалка.
вчера същото стана и на Верея - Дунав 0:1, кр.рез. 2:1
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
popokutepetel
Мнения: 2276
Регистриран на: 26 апр 2014 13:28
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот popokutepetel » 18 сеп 2017 21:27

Pragmatichen написа:
IvailoRz написа:Тео ,ти какво очакваш , Лудогорец да се примири с 0-1 и да не се опита да обърне ли ?Малко мислене не е вредно ,да знаеш.

Батенце, ще ме извиняваш, ама Ботев - Левски 0:1 до 2:1, Верея - Дунав 0:1 до 2:1 (вчера се игра), сега ако стане същото, наистина ли мислиш, че това е случайно или си наивен човек???
ТИ НАИСТИНА ЛИ МИСЛИШ, ЧЕ ТОВА Е ЧЕСТНА ИГРА??
КАЖИ МИ?
:twisted:


Ботев - Левски не мисля, че е договорен. Там имат зъб още договорката между ЦСКА и Ботев да изхвърлят Левски от шестицата. Това си беше невероятен карък за Левски и тотална калитарщина за Ботев. Дунав - Верея не съм го гледал.

Потребителски аватар
Pragmatichen
Мнения: 953
Регистриран на: 12 май 2014 06:43

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Pragmatichen » 18 сеп 2017 21:29

Ако обаче за миг допуснем, че мачът е честен и свърши 1:1, според мен дните на Херо са преброени, тези играчи могат да правят 1:1 с Пирин и Ботев у дома и без треньор.
Но лично аз не вярвам, мисля, че го края Лудите ще си вземат своето, и мисля, че ще е 3:1. ;)
Ще видим :)
Държава, в която пациентите бият лекарите, не е държава.

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот demon777 » 18 сеп 2017 21:35

жълт картон за симулация.... къде?
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 25 госта