ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив) 2:1 FT

Модератори: kartago, SkArY_9, paceto, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ: Лудогорец - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 18 сеп 2017 21:51

Ами, залагайте, бе, пичове. Като ги разбирате обръщалките, залагайте и ставайте богати. Цялата теория куца. Ами, ако беше влязла онази топка в последната минута, тогава какво щеше да пишете - нагласено реми :) ?!
Всичко е възможно в Бг, и не само, но като почнат да се плюнчат всички колко разбират от тото, ще кажеш, че вече са заложили нивите на дядо си и панелката в Люлин и вече са ес-класа и почивка на Карибите. ;)
Докато у нас има двама-трима олигарси, които владеят футбола, няма да имаме читав национален футбол. Системата е сбъркана. Или поне 10 олигарски с изравнени възможности или нищо. Сега тези, които реват срещу Домусчиев, си затварят очите, когато техния бащица прави същото. Айде, моля ви се.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Контакти:

Мнениеот Цецо Чука » 18 сеп 2017 22:05

Много ме кефи как феновете от Етрополе и Подуене в голямата си част са единодушни че е нереално, невъзможно невероятно и направо нередно БОТЕВ ПД да загуби като гост от някой си Лудогорец.

Бахти комплимента.....
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Thunderheart
Контакти:

Мнениеот Thunderheart » 18 сеп 2017 22:52

Pragmatichen написа:Пак те питам, Анисе, Хамза, Чунчуков и Ж.Пауло от кой отбор дойдоха в Разград? ;)

Дойдоха от Ботев в Разград, по елементарната причина, че друг отбор в БГ НЕ МОЖЕ да си позволи да ги купи. Кратко и ясно. Само за Анисе и Хамза бяха платени над милион.

Иначе наистина е забавно, как футболна България ни смята за толкова могъщ тим, за който е мега сензация и изненада, ако падне от Лудогорец като гост 8-)

Потребителски аватар
miro_rz
Контакти:

Мнениеот miro_rz » 18 сеп 2017 22:55

Когато влязат сини и червени засмърдява на обор !
Ботев влизат в ритъм и играят здраво ....за малко да измъкнат нещо . Ще сте в първите шест не се съмнявам . :|
Изображение

Потребителски аватар
Betchualeng Arnaikem
Контакти:

Мнениеот Betchualeng Arnaikem » 19 сеп 2017 06:56

Преди куп мачове някой започва да говори как точно ще протекат. Ако нещата не се получат така следва мълчание. В един на 10-15 случая обаче нещата се стичат по описания начин и тогава изпълзяват.

И аз мога да пускам преди всеки мач на Барса слух, че падат 2:0.. и да мълча всеки път като не стане. А когато някой ден най-сетне се случи да кажа: ето видяхте ли, всичко е договорка.

Конкретно за вчерашния мач не знам имало ли е нещо или не. Но е факт, че Лудогорец за мен лично нито през първото, нито през второто полувреме игра добре. Спечелиха просто защото постоянно държаха топката и опитваха натиск, а Ботев няма класата да издържи 90 минути на нещо подобно. С подобна игра можеше много лесно да докарат нещата и до Х. Всъщност ако играят все така по натам и това ще им се случва, както се случи срещу Пирин - владеене на топката, уж натиск, даже водеха и накрая нъцки.
Almereide arh Iruein
ameide neh keuein
ameide neh ekuein
ameide neh etuein
Almereide arh Iruein

Потребителски аватар
snakebite
Контакти:

Мнениеот snakebite » 19 сеп 2017 07:39

Толкова нереални хора има тука че не е истина. Лудогорец не можел да бие Ботев, ама може да бие отбор който е бил Ботев с 6:2 ??
Що не приемете че Лудогорец са подценили мача (след добрия мач в Истанбул), Ботев е пресирал първото полувреме, после се умориха . Това сме го гледали много пъти в Разград, дори Жалгирис (при 4:1) направиха отлично първо полувреме с много тактическа дисциплина и после бяха сгазени, и там ли купихме мача ???
Ако беше станало 2;2, какво правим, щяхте да поздравявате Ботев че играл здраво, а сега ги изкарахте продажници...Смешни сте и нелепи :)

Между другото чакам и ЦСКА тире София..и тях да бием по същият начин, да видим какво ще кажат :lol:
ЛУДОГОРЕЦ
ПРЕДИ - НАШАТА ЧЕСТ, СЕГА - НАШАТА СЛАВА

http://forum.ludogorec.com/

Потребителски аватар
ELFen
Контакти:

Мнениеот ELFen » 19 сеп 2017 08:04

То, угодия няма... свирена /ментак/ дузпа, несвирена реална / в полза/ и пак не било как си требе, щото мача пък бил уговорен...Ботев умишлено без Неделев, че иначе нямаше да има оправдание за това, че не са ни омачкали !... с глупостите от "лилавата" общност - толкова!
Само да припомня, че тва е патент на Лудогорец - трябва да им нанижат, за да се разсънят !
Ботев играха читаво /както споделих и преди мача/ , но не стана отворен мач - може би липсата на Неделев и ранния гол да са повлияли.
Съдията/ ГГ дали няма пръст - не знам/, все пак не повлия на изхода , а можеше и няма нужда да бъде коментиран, което на едни други колеги им е единствена тема...Просто така се прави - вкарваш си головете и арбитъра не е фактор ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Контакти:

Мнениеот Red_Neck » 19 сеп 2017 08:33

Цецо Чука написа:Много ме кефи как феновете от Етрополе и Подуене в голямата си част са единодушни че е нереално, невъзможно невероятно и направо нередно БОТЕВ ПД да загуби като гост от някой си Лудогорец.

Бахти комплимента.....

Добро отборче имате, факт. ;)
Аз не съм по конспирациите, но 2 неща ми направиха огромно впечатление:
1. Коренната промяна в начина ви на игра второто полувреме. При 0:1, 40 минути през първото играхте много добре, но второто се прибрахте дълбоко и тотално оставихте Лц да си играят играта.
2. Поведението на ЦЗ и Чворович при изравнителния гол. Терзиев сгреши, ОК... но ударът на Марселиньо бе в покрития от Чворович ъгъл и определено бе в обсега му.
Защо не протегна ръце, .. само той си знае.

... иначе, с оглед на играта, заслужена победа за Лц.
Този пост няма за цел да Ви провокира!
Ако въпреки това сте почувствали душевен дискомфорт, моля приемете моите извинения!
Приятен ден.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Контакти:

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 19 сеп 2017 08:37

Обръщалка с много пари би се получила, ако поведем с 0:2 и паднем с 2:5 :) Това нашето е ебати и скуката. И то срещу Лудогорец, който лупа българските отбори наред, и всяка победа над този тим влиза в историята.
Теоретично допускам обаче, че е възможно определени наши футболисти да не са искали на 100% да вземем нещо от този двубой. Защо - те си знаят най-добре. Но това са неща, които няма как да се докажат, защото не сме Барса да мачкаме наред и да е събитие някой да ни бие :)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Контакти:

Мнениеот Цецо Чука » 19 сеп 2017 09:48

Red_Neck написа:1. Коренната промяна в начина ви на игра второто полувреме. .

Имам лесно обяснение за това-физическата ни подготовка е на ниво голи охлюви от предучилищната...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Върни се в “Ботев”