ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 14:56

Цецо Чука написа:
fidodido написа:
Цецо Чука написа:
fidodido написа:
Цецо Чука написа:Понеже ме мързи да чета ловешки брътвежи, искам да знам само получихме ли отговор на въпросите:

-Защо има две ЦСКИ в Българския футбол
-Защо не се играе в Европа
-Защо в декларацията до УЕФА пише че ЦСКА е футболен клуб играл досега под името Ловеч?

Бяха ли обяснени тея неща?


Не още нищим защо Ботевь празнуват някаква 300 годишнина, след като този отбор е само на 7 години.
Просто не знаете какъв автогол си вкарвате с това залитване по говеждите пропаганди.
В момента ЦСКА е толкова Ловеч, колкото Ботев е Сопот.
В един момент обаче ЦСКА ще си плати за активите и тогава феновете спокойно могат да наричат тези от Ботев, че са си от Сопот, защото от Металик нямат никакво намерение да правят каквато и да е юридическа връзка със старото дружество на Ботев.




Абе ей тъпанар, не ми обяснявай за Ботев бе, отговори ми на въпросите, предимно и най-вече ЗАЩО НЕ ИГРАЕТЕ В ЕВРОПА, ебати умствено изостаналото прасе, ти си срам за червените...


Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.



Аз вдигам ръце, не знам за другите ама с олигофрени на мен ми е нанагорно да си общувам.
Жив и здрав и като дойдат мачовете с Лудогорец пак те искам тука.


Не, просто така ти е по- удобно.
Отговори, та отговори, ама когато вас ви накрат да отговорите, мълчите.
На всички много ви хареса да гледате в паничката на ЦСКА и да сваляте гащите пред говедата, ама когато някой друг рещи да погледне във вашата паничка със същите очи и ви каже какво вижда там, започвате да обиждате и да се сърдите.
Вече сте взели страна в тази война и ще си я водите докрай. Ще си носите последствията без да се сърдите на хората, още повече, че повечето от тези хора ви симпатизираха до този момент.

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Cicero » 31 юли 2017 15:02

fidodido написа:...

Хи-хи, създал си си профил, специално за ЦСКА-София, явно те е срам от предишния, с който си подкрепял ЦСКА!
Какво има да ти се обяснява? Кой закупи правото за участие от Металик Сопот? Дали не беше Ботев Пд клуба който плати 50 000 на Металик, за да може ние да играем във В група вместо тях? Клуба си съществува и преди да се договори с Металик. А да видим, кое ЦСКА се вля в Литекс, за да се появи ЦСКА-София? 100% не е това ЦСКА, което спечели купата! Един ден, когато се обедините с това ЦСКА, тогава ще сте истинското ЦСКА. До тогава си оставате преместения Литекс, както за нас, така и за Европа.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 31 юли 2017 15:07

Цецо Чука написа:
Red_Neck написа:Аз не разбирам рИването от съдийството на майните. Отмениха ни два гола,

......
При положение че до 20тата минута ви спестят три жълти картона как ше разбирате.

И двата ви гола бяха справедливо отменени, дузпата беше тотален смях, при първото положение срещу Каранга имаше далеч повече основание да се свири.

Жълт картон за наш играч за ставане от пейката и когато мача се изнерви докрай-червен картон за Минев, щото не му издържали нервите и казал на съдията това което всички мислеха за него.
Червен картон за фаула срещу Виана естествено няма.

Много избирателно цитираш :)
И аз казах, че при двата отменени имаше засада.... ама си го пропуснал, ... май :)
Кажи точно за кои нарушения до 20-тата трябваше да има 3 картона, ... не ми реди хуморески.
Генев бил станал, .... ми те половината гледаха мача прави, ... що даде само на Генев? ..... и що Генев гледаше, като пребозало теле след това? :)
ЧК за фал срещу Виана, ... ти сериозен ли си? Спорна топка, скочиха двамата, единият пострада, .... нямаше умисъл, случва се.

Я кажи кога Косоко стъпи с двата крака върху слабините на Чорбата, неволно ли беше и какъв картон му дадоха? :)

Сериозните грешки в мача бяха в наш ущърб! Имай малко чест и си признай, че избърсахме пода с вас!
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 15:11

Red_Neck написа:Кажи точно за кои нарушения до 20-тата трябваше да има 3 картона, ... не ми реди хуморески.
Генев бил станал, .... ми те половината гледаха мача прави, ... що даде само на Генев? ..... и що Генев гледаше, като пребозало теле след това? :)
ЧК за фал срещу Виана, ... ти сериозен ли си? Спорна топка, скочиха двамата, единият пострада, .... нямаше умисъл, случва се.



Ooo брато, мислиш ли че изобщо ще спомена такова нещо ако не се е случило. Пусни си мача и гледай началото: ТРИ фаула на ваште-мълчание, Димов прави в един момент абсолютно идентичен фаул-веднага жълт картон.
Тва беше толкова очевадно нагло и скандално че просто няма накъде.

Намери си снимката на фаула срещу Виана-тва ако е спорна топка, аз просто нямам кво повече да ти кажа.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Show Must Go On » 31 юли 2017 15:11

[/quote]Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.[/quote]

Много си прост младеж!!! Адекватно питай УЕФА - как така не ви признават. Един път посрамихте цяла България с N3. Тази година пак срам.
п.п. Ние, защото сме Металик Сопот - играем и в двете години в Европа. Отговори си сам как стават тези неща :idea:

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 15:11

Cicero написа:
fidodido написа:...

Хи-хи, създал си си профил, специално за ЦСКА-София, явно те е срам от предишния, с който си подкрепял ЦСКА!
Какво има да ти се обяснява? Кой закупи правото за участие от Металик Сопот? Дали не беше Ботев Пд клуба който плати 50 000 на Металик, за да може ние да играем във В група вместо тях? Клуба си съществува и преди да се договори с Металик. А да видим, кое ЦСКА се вля в Литекс, за да се появи ЦСКА-София? 100% не е това ЦСКА, което спечели купата! Един ден, когато се обедините с това ЦСКА, тогава ще сте истинското ЦСКА. До тогава си оставате преместения Литекс, както за нас, така и за Европа.


Хихих, още един, който не си знае 7-годишната история или си мисли, че той е най- умен и другите няма как да разберат, че между това дружество на Ботев и онова от 1912 година няма нищо общо.
Да ти обясня, това дружество, с което играете сега и взе лиценза на Ботев е създадено през 2010 година.
Дружеството на Христолов все още съществува и няма нищо общо с това, което е в момента в Коматево.

Дружеството, което е в несъстоятелност и си съществува и до днес - https://prnt.sc/g2a0lk
Дружеството, което основавате 2010 и сливате със Металик (Сопот) - https://prnt.sc/g2a1c9
ФАКТ!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 15:13

fidodido написа:
Cicero написа:
fidodido написа:...

Хи-хи, създал си си профил, специално за ЦСКА-София, явно те е срам от предишния, с който си подкрепял ЦСКА!
Какво има да ти се обяснява? Кой закупи правото за участие от Металик Сопот? Дали не беше Ботев Пд клуба който плати 50 000 на Металик, за да може ние да играем във В група вместо тях? Клуба си съществува и преди да се договори с Металик. А да видим, кое ЦСКА се вля в Литекс, за да се появи ЦСКА-София? 100% не е това ЦСКА, което спечели купата! Един ден, когато се обедините с това ЦСКА, тогава ще сте истинското ЦСКА. До тогава си оставате преместения Литекс, както за нас, така и за Европа.


Хихих, още един, който не си знае 7-годишната история или си мисли, че той е най- умен и другите няма как да разберат, че между това дружество на Ботев и онова от 1912 година няма нищо общо.
Да ти обясня, това дружество, с което играете сега и взе лиценза на Ботев е създадено през 2010 година.
Дружеството на Христолов все още съществува и няма нищо общо с това, което е в момента в Коматево.

Дружеството, което е в несъстоятелност и си съществува и до днес - https://prnt.sc/g2a0lk
Дружеството, което основавате 2010 и сливате със Металик (Сопот) - https://prnt.sc/g2a1c9
ФАКТ!



Факта е само един и той е следния: УЕФА КАЗА К*Р ЗА ЕТРОПОЛЕ! К*Р ЗА МИКРЕ!

Ако не си разбрал ше ти се повтори.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 15:15

Show Must Go On написа:
Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.[/quote]

Много си прост младеж!!! Адекватно питай УЕФА - как така не ви признават. Един път посрамихте цяла България с N3. Тази година пак срам.
п.п. Ние, защото сме Металик Сопот - играем и в двете години в Европа. Отговори си сам как стават тези неща :idea:[/quote]

Още един "умник", който си мисли, че е най- хитър.
Играете в Европа, защото ви минаха 3-те години за нов глуб се включихте в Европа чак през 2013.

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 15:17

Цецо Чука написа:
fidodido написа:
Cicero написа:
fidodido написа:...

Хи-хи, създал си си профил, специално за ЦСКА-София, явно те е срам от предишния, с който си подкрепял ЦСКА!
Какво има да ти се обяснява? Кой закупи правото за участие от Металик Сопот? Дали не беше Ботев Пд клуба който плати 50 000 на Металик, за да може ние да играем във В група вместо тях? Клуба си съществува и преди да се договори с Металик. А да видим, кое ЦСКА се вля в Литекс, за да се появи ЦСКА-София? 100% не е това ЦСКА, което спечели купата! Един ден, когато се обедините с това ЦСКА, тогава ще сте истинското ЦСКА. До тогава си оставате преместения Литекс, както за нас, така и за Европа.


Хихих, още един, който не си знае 7-годишната история или си мисли, че той е най- умен и другите няма как да разберат, че между това дружество на Ботев и онова от 1912 година няма нищо общо.
Да ти обясня, това дружество, с което играете сега и взе лиценза на Ботев е създадено през 2010 година.
Дружеството на Христолов все още съществува и няма нищо общо с това, което е в момента в Коматево.

Дружеството, което е в несъстоятелност и си съществува и до днес - https://prnt.sc/g2a0lk
Дружеството, което основавате 2010 и сливате със Металик (Сопот) - https://prnt.sc/g2a1c9
ФАКТ!



Факта е само един и той е следния: УЕФА КАЗА К*Р ЗА ЕТРОПОЛЕ! К*Р ЗА МИКРЕ!

Ако не си разбрал ше ти се повтори.


ЦСКА каза К*Р за Металик, два за Сопот.
Ако не си разбрал, ще разбереш на следващите ви мачове в София.

Потребителски аватар
Show Must Go On
Мнения: 965
Регистриран на: 04 ное 2009 20:46

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Show Must Go On » 31 юли 2017 15:17

Red_Neck написа:
Цецо Чука написа:
Red_Neck написа:Аз не разбирам рИването от съдийството на майните. Отмениха ни два гола,

......
При положение че до 20тата минута ви спестят три жълти картона как ше разбирате.

И двата ви гола бяха справедливо отменени, дузпата беше тотален смях, при първото положение срещу Каранга имаше далеч повече основание да се свири.

Жълт картон за наш играч за ставане от пейката и когато мача се изнерви докрай-червен картон за Минев, щото не му издържали нервите и казал на съдията това което всички мислеха за него.
Червен картон за фаула срещу Виана естествено няма.

Много избирателно цитираш :)
И аз казах, че при двата отменени имаше засада.... ама си го пропуснал, ... май :)
Кажи точно за кои нарушения до 20-тата трябваше да има 3 картона, ... не ми реди хуморески.
Генев бил станал, .... ми те половината гледаха мача прави, ... що даде само на Генев? ..... и що Генев гледаше, като пребозало теле след това? :)
ЧК за фал срещу Виана, ... ти сериозен ли си? Спорна топка, скочиха двамата, единият пострада, .... нямаше умисъл, случва се.

Я кажи кога Косоко стъпи с двата крака върху слабините на Чорбата, неволно ли беше и какъв картон му дадоха? :)

Сериозните грешки в мача бяха в наш ущърб! Имай малко чест и си признай, че избърсахме пода с вас!


След мача си пожелах, когато след три години от УЕФА пуснат оранжевите да играят в Европа и се класират - да имат мач през седмицата и да играем с тях през уикенда. Ще умра от кеф, ако ги ритаме като прасе в клетка.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта