ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София 2:6 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kamilata3
Мнения: 694
Регистриран на: 19 май 2010 09:50
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот kamilata3 » 31 юли 2017 12:05

Тотално сте нагли да кажете че съдията тоя мач е свирил за ЦСКА,то бива да си заслепен фен,но вашето минава всякакви граници.Симпатизирах на Ботев но ставате като повечето ревящи отбори,за всичко ви е виновен ЦСКА,ако отпаднете от Маритимо сигурно пак ние ще сме виновни.
Eminem написа:
Срам е този евроидиот ФК Левски! Време е да ни закриват или да ни забранят да играем в ЕКТ

Потребителски аватар
demon777
Мнения: 1591
Регистриран на: 03 мар 2010 22:55
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот demon777 » 31 юли 2017 12:15

Achtung_Juden написа:КЗЛитекс ви се получи добре. Оранжевите поклонници на Гнома трябва да се унижават във всяко кътче на България!



Унижението си е за Вас.
разпиляхме ви като перушина по терена и също като сините вместо да се скриете по дупки и да си трайкате скачате 2 боя .
Оранжеви сме били... това ви е успокоението нали
Баскетболни припознавачи в синьо да не ми дават акъл.

Потребителски аватар
ivo55
Мнения: 3749
Регистриран на: 19 яну 2014 19:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот ivo55 » 31 юли 2017 12:42

Надявам се от ръководството да са пуснали официален протест срещу съдийството. Добре, че разликата в класите бе огромна, та успя от 0:10 да го добута до 2:6. То и двата им гола бяха тотално нередовни. На Недялков му приложиха "задушаващо тръшкане". Тези техните "негруби играчи" преследваха нашите като полудели и а барнеха някой, почваха да му късат дрехите на малки парцалечета ... То не бяха несъществуващи засади, то не бе чудо ...
As a result,the Chairman considers that,on the basis of the information and documentation at hand,there is no other alternative but to conclude that the new Club CSKA-Sofia,appears to be the sporting successor of the original Debtor,CSKA Sofia.

nosmoky
Мнения: 487
Регистриран на: 21 авг 2013 12:49
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот nosmoky » 31 юли 2017 13:09

Главният съдия на мача Ботев – ЦСКА (2:6) Валентин Железов се оказа най-слабото лице на терена. Реферът тотално ощети „червените”, но босовете на пловдивския клуб видяха нещата по друг начин. Те обвиниха арбитъра, че ги и порязал. Какво обаче да кажат от Борисовата градина, които този път, вероятно заради гръмката победа, си замълчаха.

Така нареченият съдия първо не видя очевидно нарушение срещу Антон Недялков преди първия гол на „канарчетата”. Фаулът беше не класически! В края на полувремето същият този Железов не отсъди стопроцентова дузпа за нарушение срещу Фернандо Каранга в наказателното поле.

В Ботев вероятно имат някакви свои основания да недоволстват от съдията (не и обаче за червения картон на Минев ,който бе заслужен), но ЦСКА бе многократно повече ощетен. На базата на посочените по-горе два факта – нарушенията срещу Недялков и Каранга босовете на „канарчетата” би трябвало да си замълчат. Защото олекват и се излагат.

Нищо против Ботев, на когото пожелаваме от все сърце успех на реванша с Маритимо, но в случая изглежда смешно да пищиш от съдията. Първо, той поряза повече противника. И второ, паднал си катастрофално с 2:6. Затова чест прави на треньора Николай Киров, че потърси вината в себе си и в отбора, а не в чернодрешкото, който доказа, че не става нито за Първа, нито за Втора лига.


Да добавя и положението на Каранга при отменения гол, където по-скоро няма засада и при втория гол на Ботев, където пък има такава.

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 31 юли 2017 13:11

Споко, момчета.
Мачът вече е в историята.
ЦСКА-София бяха по-добри и закономерно победиха. Макар, че при 1:2 секторът им замълча напрегнато ;) Такива са ни възможностите. Направим един-два хубави мача, после няколко берем резили. Нормално - според бюджета. Нямаше нужда от това да чупят крака на Виана и да гонят наш футболист, че да доиграваме с 9 на терена. Головете в нашата врата са си плод на безсилие и лошо отиграване от страна на глухата ни защита. Нека ръководство спре с оправданията и види грешките.

А на любителите на Г.Г. какво да кажа... Има Господ, и Той гледа. ;)

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13753
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Red_Neck » 31 юли 2017 13:15

И при двата отменени гола на Каранга имаше засада. При втория бе много тънка, но определено я имаше.
При гола на Ботев засада по-скоро няма.

Аз не разбирам рИването от съдийството на майните. Отмениха ни два гола, признаха техен след явен фал срещу Недялков, събуха гащетата на Каранга - дузпа няма. Ако имаше поръчково съдийство, колко от тези ситуации щяха да са в полза на "поръчителя", ... щото всички отидоха в посока Ботев?!
За какви груби нарушения в началото на мача говорим? Шпагата на Дюлгеров във втората минута или влизането отзад на Димов в петата? Ако имате претенции за ЖК за Дюлгеров, какъв цвят трябваше да види тогава Димов?
Ботев бяха навряни в кучи гъз с висока преса и тотално надигравани цял мач. Жълтите да палят свещи, че отнесоха само 6 парцала!
На терена Ботев нямаха футболни аргументи, но пък се изненадвам, че феновете им във форума имат подобни претенции за съдийството.
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 14:42

Цецо Чука написа:Понеже ме мързи да чета ловешки брътвежи, искам да знам само получихме ли отговор на въпросите:

-Защо има две ЦСКИ в Българския футбол
-Защо не се играе в Европа
-Защо в декларацията до УЕФА пише че ЦСКА е футболен клуб играл досега под името Ловеч?

Бяха ли обяснени тея неща?


Не още нищим защо Ботевь празнуват някаква 300 годишнина, след като този отбор е само на 7 години.
Просто не знаете какъв автогол си вкарвате с това залитване по говеждите пропаганди.
В момента ЦСКА е толкова Ловеч, колкото Ботев е Сопот.
И докато ние показваме някакво желание да направим връзка със старото АД и да придобием част от активите, то от Металик нямат никакво намерение да правят каквато и да е юридическа връзка със старото дружество на Ботев
Последна промяна от fidodido на 31 юли 2017 14:45, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 14:44

Red_Neck написа:Аз не разбирам рИването от съдийството на майните. Отмениха ни два гола,


Ма аз разбирам че ви е удобно да не разбирате бе, много ясно. При положение че до 20тата минута ви спестят три жълти картона как ше разбирате.

Ше разберете когато Домусчиев ви го подаде сополив да го олигавите по абсолютно същия начин, но тогава да не съм чул вопли и стонове.

И двата ви гола бяха справедливо отменени, дузпата беше тотален смях, при първото положение срещу Каранга имаше далеч повече основание да се свири.

Жълт картон за наш играч за ставане от пейката и когато мача се изнерви докрай-червен картон за Минев, щото не му издържали нервите и казал на съдията това което всички мислеха за него.

Червен картон за фаула срещу Виана естествено няма.

Но пак ви казвам-Домусчиев ше ви излекува много добре от арогантността, само изчакайте.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

fidodido
Мнения: 38
Регистриран на: 13 май 2017 18:53
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот fidodido » 31 юли 2017 14:49

Цецо Чука написа:
fidodido написа:
Цецо Чука написа:Понеже ме мързи да чета ловешки брътвежи, искам да знам само получихме ли отговор на въпросите:

-Защо има две ЦСКИ в Българския футбол
-Защо не се играе в Европа
-Защо в декларацията до УЕФА пише че ЦСКА е футболен клуб играл досега под името Ловеч?

Бяха ли обяснени тея неща?


Не още нищим защо Ботевь празнуват някаква 300 годишнина, след като този отбор е само на 7 години.
Просто не знаете какъв автогол си вкарвате с това залитване по говеждите пропаганди.
В момента ЦСКА е толкова Ловеч, колкото Ботев е Сопот.
В един момент обаче ЦСКА ще си плати за активите и тогава феновете спокойно могат да наричат тези от Ботев, че са си от Сопот, защото от Металик нямат никакво намерение да правят каквато и да е юридическа връзка със старото дружество на Ботев.




Абе ей тъпанар, не ми обяснявай за Ботев бе, отговори ми на въпросите, предимно и най-вече ЗАЩО НЕ ИГРАЕТЕ В ЕВРОПА, ебати умствено изостаналото прасе, ти си срам за червените...


Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: ППЛ: Ботев (Пловдив) - ЦСКА-София

Мнениеот Цецо Чука » 31 юли 2017 14:51

fidodido написа:
Цецо Чука написа:
fidodido написа:
Цецо Чука написа:Понеже ме мързи да чета ловешки брътвежи, искам да знам само получихме ли отговор на въпросите:

-Защо има две ЦСКИ в Българския футбол
-Защо не се играе в Европа
-Защо в декларацията до УЕФА пише че ЦСКА е футболен клуб играл досега под името Ловеч?

Бяха ли обяснени тея неща?


Не още нищим защо Ботевь празнуват някаква 300 годишнина, след като този отбор е само на 7 години.
Просто не знаете какъв автогол си вкарвате с това залитване по говеждите пропаганди.
В момента ЦСКА е толкова Ловеч, колкото Ботев е Сопот.
В един момент обаче ЦСКА ще си плати за активите и тогава феновете спокойно могат да наричат тези от Ботев, че са си от Сопот, защото от Металик нямат никакво намерение да правят каквато и да е юридическа връзка със старото дружество на Ботев.




Абе ей тъпанар, не ми обяснявай за Ботев бе, отговори ми на въпросите, предимно и най-вече ЗАЩО НЕ ИГРАЕТЕ В ЕВРОПА, ебати умствено изостаналото прасе, ти си срам за червените...


Хахах, изнервен излгеждаш.
Сигурно още те държи от снощи.
Ще ти отговроя тогава, когато ми дадеш АДЕКВАТНО обяснение защо вие твърдите, че сте Ботев създадени през 1912 вместо Металик (Сопот), а за ЦСКА твърдите, че не е ЦСКА.



Аз вдигам ръце, не знам за другите ама с олигофрени на мен ми е нанагорно да си общувам.
Жив и здрав и като дойдат мачовете с Лудогорец пак те искам тука.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 13 госта