ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо 0:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Живко6461
Мнения: 2165
Регистриран на: 18 сеп 2008 20:46
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот Живко6461 » 26 юли 2017 17:41

Пожелавам добра игра и успех, краен успех на "Ботев"!

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот sirakov77 » 26 юли 2017 17:49

Чета темата и гледам тука некви хора прогнозират победа на 0 за нас!?! Пичове вие май не прогнозирате мач на Ботев, ние по принцип започваме с гол пасив от съблекалнята, добре че на Бейтар им го отмениха!!!
Едно 4-1 или 5-2 от мен !!! :mrgreen: Абе важно е да стане зрелище! Ние ще ги бием с повече във вторият мач! :)
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот kiril.a.d » 27 юли 2017 11:46

Aй, кaнaрииии - нaпред момчетa! - сегa "Цялa Бългaрия вaзи гледa", кaкто беше писaл Дядо Вaзов! И товa дa не ви тежи, a дa вдигне бойния ви дуx!
"Шуми, Мaрицa,
окървaвенa,
плaче вдовицa,
люто рaненa.

Мaрш, мaрш,
с генерлa нaш,
в бой дa летиме,
врaг дa победим!

Бългaрски чедa,
цял свят ви гледa
и зa победa
вaм се нaдa той!"

Aйде дa удaрите в земятa, зеленогорския проект нa нaрцисa Домусчиев и дa зaсрaмите лигaвото БФС! - сaмо вие остaнaxте дa зaщитaвaте честa нa Бългaрия, тaкa че нaпред!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

Потребителски аватар
trokadero_
Мнения: 6722
Регистриран на: 21 юли 2014 15:55
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот trokadero_ » 27 юли 2017 14:44

Успех на Ботев !

Ще има буря тук в Бургас и дано отмине до мача .

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ntodorov » 27 юли 2017 15:04

trokadero_ написа:Успех на Ботев !

Ще има буря тук в Бургас и дано отмине до мача .

Да, бурята беше факт към 14.40 часа. Сега към 15.00 часа поотминава, но в прогнозите дават към 21.00 часа да се
завърне. Дано вятърът се окаже "попътен" за Ботев, а дъждът да им провърви, като по вода. Успех !
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ivan56 » 27 юли 2017 15:12

Дано дренажа на терена е издържял( в което се съмнявам) от този дъжд който се изля, че иначе ще е кална нива и ще развали мача.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

Потребителски аватар
ntodorov
Мнения: 6676
Регистриран на: 31 юли 2008 14:28
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ntodorov » 27 юли 2017 15:53

ivan56 написа:Дано дренажа на терена е издържял( в което се съмнявам) от този дъжд който се изля, че иначе ще е кална нива и ще развали мача.

Да, Ванка. И мен малко ме съмнява да е издържал дренажа, при положения, че последното затревяване си беше пак експеримент на оня от Онтарио. Помниш на УЖ сух терен във влажен сезон ( есен и ранна пролет) как се къртеха цели чимове под обувките на футболистите и как замирисваше на блато. Надеждата ми е чудо да се е случило и почвата да е била мноооо жадна, че да е освободила дренажа, ама пък и това което се изля за 15-20 минути си беше баят.
Никога не ще разберем какво губим като печелим, и какво печелим като губим.

На линия
Потребителски аватар
ivan56
Мнения: 10861
Регистриран на: 02 май 2012 11:08
Местоположение: Бургас
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот ivan56 » 27 юли 2017 16:03

ntodorov написа:
ivan56 написа:Дано дренажа на терена е издържял( в което се съмнявам) от този дъжд който се изля, че иначе ще е кална нива и ще развали мача.

Да, Ванка. И мен малко ме съмнява да е издържал дренажа, при положения, че последното затревяване си беше пак експеримент на оня от Онтарио. Помниш на УЖ сух терен във влажен сезон ( есен и ранна пролет) как се къртеха цели чимове под обувките на футболистите и как замирисваше на блато. Надеждата ми е чудо да се е случило и почвата да е била мноооо жадна, че да е освободила дренажа, ама пък и това което се изля за 15-20 минути си беше баят.


От снимките които виждам в ФБ из Бургас след дъжда, стадиона ще е леш, направо да викат пожарната да отводняват :lol:
И като сложим това, че последните години този стадион е на произвола на съдбата и не се подържа, работата си отива на кално блато, а ако завали и както го дават по време на мача, не ми се мисли.
Дано не съм прав, и терена е ок.
Тука вече е с тризнаци Сиса :lol:
Drunken_Master написа:
SSS написа:Ти сам натъртваше,че си адски сериозния човек с тризнаци и си управител на гурме ресторан

това е от един друг форум,момчето тръгва да звъни на бившето ми работно място "за да докаже нещо"...

hydetoshi
Мнения: 4522
Регистриран на: 03 дек 2013 13:25
Skype: hydetoshi.3
Контакти:

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот hydetoshi » 27 юли 2017 20:03

Цецо Чука написа:0-0 в Бургас и 1-1 на Мадейра.

Възможно най-гнусното отпадане за португалската пасмина.

Днес е вашия ден. Сигурно ще си в стихията си. Като начало напълнете стадиона до край. После покажете изключително приятната игра ,която гледахме в предишните мачове. Пък макар никой да не брои Ботев за фаворит може да излезе нещо добро. Успех!
Arsenal- a new era begins ! Again!...

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3649
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: ЛЕ: Ботев (Пловдив) - Маритимо

Мнениеот DarkPsy » 27 юли 2017 20:25

Гларусчето е на терена. Значи трябва да бием :)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 53 госта