Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kubik » 14 ное 2016 21:39

Thunderheart написа:
kubik написа:Разбирам,че по голямата част сте от малцинствата и на помощи ,но проблема си е ваш!!!


На вас малцинствата, Крюшо ви пусна билети по ЕДИН ЛЕВ няколко мача поред и Лаут джамия пак празна 8-) Жалко, че не можахте да си изберете мама ви Цецка, тя щеше да ви увеличи социалните, та да си плащате поне билетчетата от 1 ЛЕВ 8-) Символични цени ромски, ама ако не ви отпуснат българите помощи, стадионът-полумесец вечно ще е празен 8-)

хахахаха как ги пишете тези работим не се усещате ,че ставате за смях.
вие четери пъти по малката ви джамийка в коматюу не може да напълните .
Тръгнали сметка на нас да държат хахаахах
:lol: :lol: :lol:

Вие сте малцинство.факт!
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Thunderheart » 14 ное 2016 21:43

четЕри... :lol: Добре, Вълчо, грОмотен си :lol:

Само не разбрах кое точно не е вярно? Че няколко мача поред Крюшо ви пускаше БИЛЕТИ ПО ЕДИН ЛЕВ или, че Лаут джамия въпреки това оставаше празна?
Единствените факти са, че сте скъсани цигани, дето и билети по левче не можете да си позволите 8-)

Потребителски аватар
sudromanista73
Мнения: 382
Регистриран на: 20 ное 2012 11:14
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sudromanista73 » 14 ное 2016 21:44

Romanisti написа:То бе ясно , че жълтите пак ще показват комплекси с добре познати рефрени.А всички фенове в България ги знаят и им се смеят.Онзи мач в Бургас се изкараха, че били 10 хил. , при положение , че сектор Б на ст. Лазур с правостоящи е 5 000 !!!Колкото до "гостуващите" черно-бели фенове те бяха изпулнили сектора си който бе за 2 хил. отпуснат от ръководството на Ботев като билети.Да е имало максимум още 500 които влезнаха и в сектор А "тайно".Защо не бъдете нормални и не си гледате отбора и фенската си уж огромна маса която две седмици не може да събере 2500 за хореографията си...нали сте много, нали сте заклети ботевисти а нещо пари не ви се дават а?

За мача победа за Локото !


Пич,тези които защитаваш знаеш ли на кой отбор симпатизират в Италия?Първо бяха от Юве,после незнайно защо всички станаха от Наполи-то...все отбори ”любими” на романистите... ;)


Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17306
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 14 ное 2016 22:08

Кубик,толкова си зле,брат,че чак започвам да те съжалявам...Разбит си по всички параграфи,най-добре не се появявай в този форум повече,приятелски съвет ;)
Image

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sirakov77 » 14 ное 2016 22:18

slash1912 написа:Кубик,толкова си зле,брат,че чак започвам да те съжалявам...Разбит си по всички параграфи,най-добре не се появявай в този форум повече,приятелски съвет ;)

А спокойно, той като го хване много срам спира да пише от този си ник и започва от " марк 19?6 " , абсолютен шизофреник! Къде отидоха нормалните локомотивци с които ходихме заедно по мачовете се чудя, май спряха да посещават стадионът, защо ли?
За мача прогнози не могат да се дават, но се надявам да вземем нещо от него! Само Ботев!!!
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Romanisti
Мнения: 74
Регистриран на: 10 апр 2012 19:24
Местоположение: Rome,Italy
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Romanisti » 15 ное 2016 11:45

Пич,тези които защитаваш знаеш ли на кой отбор симпатизират в Италия?Първо бяха от Юве,после незнайно защо всички станаха от Наполи-то...все отбори ”любими” на романистите... ;)[/quote]

Аз знам групировките , и една от тях е само свързана с неополитанци, иначе всеки си има избор и отбор близък до сърцето му , за мен това са Локо и Рома и изобщо не ме дреми дали някой жълтур е романист или някой от черно-белите е фен на Юве или Наполи...Тук в България има един отбор и това за мен е Локомотив Пловдив!
ImageImageImageImage

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 15 ное 2016 11:55

Ето я посещаемостта когато ние можехме да изпаднем а вие да играете в ЕКТ.Не е за подценяване че нашата тренировъчна база е тройно по-малък,а гостуващата клетка на едните е за 4000,а на другите за 2000.р Зрители Средно
1 Пирин Благоевград Пирин Благоевград 35550 2221
2 Берое Берое 32810 2050
3 Левски Левски 32190 2011
4 Лудогорец Лудогорец 30570 1910
5 Ботев Пловдив Ботев Пловдив 29620 1851
6 Черно море Черно море 22600 1412
7 Локомотив Пловдив Локомотив Пловдив 19340 1208
8 Монтана Монтана 19220 1201
9 Славия 6020 376.Това са факти,а не измислици от рода отбора на Пловдив или истински майни от п-тката си майна.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 15 ное 2016 13:36

kistendil написа:
soundmax написа:Дербито на Пловдив - какво означава това за вас мили буферчета, айде обяснете и като ви питат защо не си спазвате "мъжката" дума след последния ни мач, повтарям ПОСЛЕДНИЯ ни мач в Бургас, Вие не я спазвате ! Никой не ви пита за други мачове и разни си там случки преди години.
А вие не ми пишете за декларации, защото и вашите не са по-малко, чели сме ви и вашия форум както и вие четете нашия затова айде моля ви престанете с тези простотии да не почнем да ви копираме глупостите от вашия форум дето се изкарахте почти 4000 в Бургас и ми се радвахте, че още малко сте били повече от нас :mrgreen:
И при нас някои хора пишат преувеличени неща и при вас си ги има и ми се хващате за глупости, типично по ......
Така, то се видя, че няма да си изпълните думата.
Дано мача стане хубав, нека стадиона се напълни и да се види че все още футбола е жив в Пловдив, че е плачевна ситуацията реално.

Прогноза не може да се дава за този мач както винаги, но успех на любимия ми отбор :)

Дадени са ви двойно повече билети от предишното дерби! При стадион с капацитет около 7 000 зрители колко да ви се дадат? Половината? Или повече? Вие за коматююю 1 000 или 1 500 ще ни дадете или 300! Ай по спокойно! ;)

Уговорката не е била за двойно повече билети, а колкото може повече виж Крушарски какво казва по случая! Пак обръщаш нещата на Коматево и дрън дрън.... вземи прочети внимателно пак какво съм ти написал. А не искаме нищо повече от това което сте давали като бройка на другите от рода на Левски и ЦСКА. Щом на тях можете да дадете, и на нас можете, ама пак номерца нали, да не се изложете случайно пак да сте по-малко! Нещо некоректно към вас имаше ли в Бургас от към недопуснати фенове или твърда бройка ? Каза ви се ще бъдат пуснати колкото дойдат в името на футбола, другото са жалки оправдания кой и защо не дошъл!
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот venomcho » 15 ное 2016 13:38

Romanisti написа:
Аз знам групировките , и една от тях е само свързана с неополитанци, !


Тези трябва да са политици от "Новото време" :mrgreen:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 15 госта