Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив) 2:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Plovdivskia Grand » 14 ное 2016 13:43

Ромче,любимия отбор се подкрепя винаги :idea: !Така,че .....пак изръси поредната си тъпотия :roll: .

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kistendil » 14 ное 2016 14:45

Plovdivskia Grand написа:Ромче,любимия отбор се подкрепя винаги :idea: !Така,че .....пак изръси поредната си тъпотия :roll: .

Казано от привърженик, част от глорихънтърската жълта публика, звучи доста странно изявлението за подкрепа на любимия отбор! Хора, които подстригват, събличат, спират футболистите си на магистралата да ги бият, нямат право да говорят за подкрепа! Смешно и жалко е!
За мача - победа за нас с поне един гол разлика!
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 14 ное 2016 16:00

Дербито на Пловдив - какво означава това за вас мили буферчета, айде обяснете и като ви питат защо не си спазвате "мъжката" дума след последния ни мач, повтарям ПОСЛЕДНИЯ ни мач в Бургас, Вие не я спазвате ! Никой не ви пита за други мачове и разни си там случки преди години.
А вие не ми пишете за декларации, защото и вашите не са по-малко, чели сме ви и вашия форум както и вие четете нашия затова айде моля ви престанете с тези простотии да не почнем да ви копираме глупостите от вашия форум дето се изкарахте почти 4000 в Бургас и ми се радвахте, че още малко сте били повече от нас :mrgreen:
И при нас някои хора пишат преувеличени неща и при вас си ги има и ми се хващате за глупости, типично по ......
Така, то се видя, че няма да си изпълните думата.
Дано мача стане хубав, нека стадиона се напълни и да се види че все още футбола е жив в Пловдив, че е плачевна ситуацията реално.

Прогноза не може да се дава за този мач както винаги, но успех на любимия ми отбор :)
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kistendil » 14 ное 2016 16:21

soundmax написа:Дербито на Пловдив - какво означава това за вас мили буферчета, айде обяснете и като ви питат защо не си спазвате "мъжката" дума след последния ни мач, повтарям ПОСЛЕДНИЯ ни мач в Бургас, Вие не я спазвате ! Никой не ви пита за други мачове и разни си там случки преди години.
А вие не ми пишете за декларации, защото и вашите не са по-малко, чели сме ви и вашия форум както и вие четете нашия затова айде моля ви престанете с тези простотии да не почнем да ви копираме глупостите от вашия форум дето се изкарахте почти 4000 в Бургас и ми се радвахте, че още малко сте били повече от нас :mrgreen:
И при нас някои хора пишат преувеличени неща и при вас си ги има и ми се хващате за глупости, типично по ......
Така, то се видя, че няма да си изпълните думата.
Дано мача стане хубав, нека стадиона се напълни и да се види че все още футбола е жив в Пловдив, че е плачевна ситуацията реално.

Прогноза не може да се дава за този мач както винаги, но успех на любимия ми отбор :)

Дадени са ви двойно повече билети от предишното дерби! При стадион с капацитет около 7 000 зрители колко да ви се дадат? Половината? Или повече? Вие за коматююю 1 000 или 1 500 ще ни дадете или 300! Ай по спокойно! ;)
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 14 ное 2016 18:30

От цялата им публика едно чувалче прах за пране не можеш да направиш , а се имат за отбора на Пловдив според самите тях.Джуджета мегаломани.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 14 ное 2016 19:04

Mного ме радва,как от малцинствата се правят на ощипани сливки.Пишат за Коматево,капацитета на техния стадион(който никога в последните години не са пълнили и чиито капацитет е един,когато се броят колко са и друг,когато трябва да дават билети) :lol:
Аз лично съм доволен,че лятото постъпихме като джентълмени и им предоставихме цялата трибуна в Бургас,а те не можаха да я напълнят :oops: Сега пък не спазиха уговорката,защото ги е страх да са гости на собствения си стадион. 8-)
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот kubik » 14 ное 2016 19:27

На малцинствата им се дават 600 билета последният път.Нямали толкова платежоспособни фенове в момента да си закупят билета.Връщат 100 !!!Обаче както сега,рев до небето ,защо не им се отпуснат повече билети.Сега име се дават 1000 .Цената на билетите пак им била непосилна.Ами вместо да живеете на помощи се хванете на работа.

На всички стадиони във България на отборите в ''а'' група цената за гостуващия отбор е 10-ка
Разбирам,че по голямата част сте от малцинствата и на помощи ,но проблема си е ваш!!!
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 14 ное 2016 20:06

Когато си прав-прав си. :) Понеже малцинствата не работят и трудно събират пари,за да отидат на мач,Крюшо им влезе в положение и направи билета 3 лева :lol:
Крушарски със страхотен жест към феновете – намали драстично цените на билетите за Дербито

Ръководството на Локомотив (Пд) реши да направи нов жест към феновете на отбора, като намали цената на билетите за временната трибуна „Бесика“.
На предстоящия двубой с Ботев пропуските ще струват по 3 лева, вместо първоначално обявената цена от 5 лева, съобщава официалният сайт на „черно-белите“.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Plovdivskia Grand » 14 ное 2016 20:30

Това означава ли ,че 3/три/е повече от 10/десет/ :lol: :lol: :lol: ?

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Локомотив (Пловдив) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Thunderheart » 14 ное 2016 21:05

kubik написа:Разбирам,че по голямата част сте от малцинствата и на помощи ,но проблема си е ваш!!!


На вас малцинствата, Крюшо ви пусна билети по ЕДИН ЛЕВ няколко мача поред и Лаут джамия пак празна 8-) Жалко, че не можахте да си изберете мама ви Цецка, тя щеше да ви увеличи социалните, та да си плащате поне билетчетата от 1 ЛЕВ 8-) Символични цени ромски, ама ако не ви отпуснат българите помощи, стадионът-полумесец вечно ще е празен 8-)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 20 госта