Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот sin4ec » 30 окт 2016 20:46

Цецо Чука написа:Някой ден, в далечното бъдеще, когато някой ден Подуене излезе на терена с 11 играчи, а не с 12,13 или 14 може би ще говорим и за футбол.

Може би.

Викаш, свирената на Мицански засада в края беше засада, а?
Айде малко по-реално да гледаме на нещата.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот Plovdivskia Grand » 30 окт 2016 20:57

Синчец,преди гола на "Левски"реално имаше ли корнер :lol: ?Да или не :idea: ?

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 30 окт 2016 21:01

sin4ec написа:
Цецо Чука написа:Някой ден, в далечното бъдеще, когато някой ден Подуене излезе на терена с 11 играчи, а не с 12,13 или 14 може би ще говорим и за футбол.

Може би.

Викаш, свирената на Мицански засада в края беше засада, а?
Айде малко по-реално да гледаме на нещата.


Айде.

До тая засада вие вече трябваше да играете с 9 човека, реално погледнато.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот sin4ec » 30 окт 2016 21:12

До Пловдивския гранд: ами не видях достатъчно повторения на ситуацията дали има корнер. За това не мога да дам оценка. Цецо, съдията правилно остави по-твърда игра в началото и пресече навреме някои опити за симулации и от двете страни. Направи добро впечатление и коректността и колегиалността на играчите един към друг-имаше спортна злоба, но не и олигофренска злоба. Предполагам, разбираш какво имам впредвид...
Нищо в неволното размахване на Нар или където и на който и да било не е за червен картон с оглед общата коректност в мача. Не знам защо акцентирате на епизоди, които бяха минимални и без значение за изхода.
В мача имаше заложени капани от двете страни, дебнене, имаше никак не лоши отигравания. Вместо да погледнете как многократно играч от едните, извършил нарушение, се извинява на съперника и му подава ръка да стане, търсите някакви интриги и абсол'тни глупости. Така няма как да станат нещата, стига с тия сашодиковщини! Не е нормално това-мъжки мач, реален резултат, всеки да си продължава по пътя и това е!
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 30 окт 2016 21:18

sin4ec написа:Не знам защо акцентирате на епизоди, които бяха минимални и без значение за изхода.


Еми защото червен картон за Нар и още един за Александров не са минимални и незначителни епизоди, затва.

Разбираш ли, квото и да си говорим за футболни достойнства, за ситуации, за тактика, всичко това бледнее на фона на ужасното подпиране което ви правят всеки мач почти.
И после се чудите защо цяла България ви мрази, ми е за тва, то не може все с други начини брат, не става вечно по втория начин.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
W84me
Мнения: 22989
Регистриран на: 09 юни 2008 13:09
Местоположение: София
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот W84me » 30 окт 2016 21:22

Какво толкова коментирате този уреден мач? Прозира отвсякъде.
БФС: ЦСКА София има 4 титли, да мислят за емблема

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот sin4ec » 30 окт 2016 21:28

Цецо Чука написа:
sin4ec написа:Не знам защо акцентирате на епизоди, които бяха минимални и без значение за изхода.


Еми защото червен картон за Нар и още един за Александров не са минимални и незначителни епизоди, затва.

Разбираш ли, квото и да си говорим за футболни достойнства, за ситуации, за тактика, всичко това бледнее на фона на ужасното подпиране което ви правят всеки мач почти.
И после се чудите защо цяла България ви мрази, ми е за тва, то не може все с други начини брат, не става вечно по втория начин.

Дали някой ни мрази или не - нас не ни вълнува особено. Проблемът е, че вие скачате на стадиона буквално срещу всяко отсъждане, което не е във ваша полза. Независимо дали е реално като ситуация. Ние никъде не сме подпрени, още по-малко пък днес. Бяхме ощетени в някои мачове, но карай да върви. Случва се.
Друг отбор е не подпиран, а усърдно обгрижван всеки кръг, но това не ви прави впечатление. Смешната дузпа, дадена за Литекс срещу нас ти гарантирам, че ако оранжевите ни водеха с 1-0 и беше станала в техния пенал, пак щеше да се свири. Но нямаше да се свири за нас при 1-0 за нас. Схващаш ли?
Но игнорирайки тез безсмислени спорове, аз съм приятно изненадан от отбора ви и играта му.
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!

samobotev
Мнения: 2247
Регистриран на: 20 май 2008 00:44
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот samobotev » 30 окт 2016 21:29

Корнер за Левски нямаше това много добре се видя на повторенията. Удара на Нар беше наистина слаб но също така напълно умишлен и то при спряна игра и отсъдено нарушение в полза на сините. Просто нар си изтърва тотално нервите в тази ситуация и реши да си връща за ритниците които изяде от нашия защитник преди съдията да му свири фал. Но това в никаъв случай не го оправдава и ако Нар беше играч на Нефтохимик или Монтана или Левски цъкаха срещу Иртиш в ЛЕ щеше да изхвърчи много бързо от терена.

За толкова години БГ олигарсите собственици на футболни отбори така и не разбраха че тия подпирания от съдиите не само не помагат на отборите им но дори спъват развитието. И лъжат и собствениците и ръководството че разполагат с отбор и играчи които '' бият наред '' :) Ако съдията днес си беше свирил нормално , ръководството ан Левски щеше да види, че има двама бавни и рискови бека които във всеки мач са поне за жълт картон и един нападател който не може да си сдържа нервите и при две леки сритвания отзад посяга да удря противников състезател. И съответно зимата щеше да потърси по качествени бекове и още един нападател. Така старите щяха да седнат на пейката и щеше да се получи някаква конкуренция за титулярните места в отбора. Най малкото тоя Сашо александров щеше да свали някое кило, че сега не мяза на бек , а по скоро на някакво теле. Е щяхте най вероятно да паднете но поне щяха да се видят къде са слабостите на отбора и водещия и неговия помощник нямаше да се залъгват, че мача е бил равностоен :) .

Между другото съдията беше съвсем умишлено поставен в тази ситуация и принуден да се пази от каквито и да е грешки в полза на Ботев защото тогава рева щеше да е голям и направи си изхърчаше от съдийството за вечни времена

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот Plovdivskia Grand » 30 окт 2016 21:30

Какво "прозрение" :lol: :lol: :lol: !Това се отнася за "спеца"видял "наредения"мач :roll: .
Последна промяна от Plovdivskia Grand на 30 окт 2016 21:38, променено общо 1 път.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Левски (София) 1:1 FT

Мнениеот Цецо Чука » 30 окт 2016 21:38

sin4ec написа:аз съм приятно изненадан от отбора ви и играта му.


Нищо не играхме днес, страх ни беше да не би случайно да сбъркаме.
Потенциала на отбора е много по-голям.
И от вас съм разочарован, тея мърди в синьо не може да са Левски.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта