Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот kanar76 » 15 сеп 2016 09:29

Президентът на Ботев разсипа Костов: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!


До този момент не съм си позволявал да кажа нито дума против бивш или настоящ служител на ПФК „Ботев” и още повече по адрес представителна фигура, каквато е страши треньорът. Не намирам за нормално също така воденето на публични престрелки, но ще наруша тези етични норми, като причината за това е изключително наглото поведение на бившия треньор в нашия клуб Николай Костов.

Шокиран съм от персоналните публични атаки, отправени от г-н Костов по адрес на служители на ПФК „Ботев”. На първо място, защото твърденията му са абсурдни, противоречиви и лишени от всякаква елементарна логика и на второ - поради факта, че Николай Костов получи пълна свобода на действие по спортно-техническите въпроси и не получи отказ на нито едно свое желание във времето, в което бе начело на представителния отбор. На негово разположение бе целият материален и професионален ресурс в клуба, но явно той не бе достатъчен за г-н Костов, който намери оправдание и реши да посочи виновни за собствения си неуспех за пореден път.

Въпреки че запазих неговия имидж в дните след оставката му, когато на официалното представяне на г-н Михаил Мадански бях попитан от журналист за оценката ми за работата на г-н Костов, неблагодарността и лицемерието на този човек преминаха границата на търпението и продиктуваха настоящия отговор.

Съветвам г-н Костов в бъдещите си публични изяви да коментира само спортно-техническата част от престоя си в „Ботев”, в която се предполага, че е неговата сила.

Може да се опита да преброи футболистите, които успя да освободи и привлече за 9 месеца...

Да се попита колко играчи под 23-годишна възраст освободи (начело с капитана на младежкия национален отбор), при положение, че сам си постави задача да ги наложи в първия отбор... Ще посочи ли г-н Костов младите футболисти, които той успя да наложи в представителния отбор?

Да си даде отговор на въпроса дали изгледа и един мач на някой от преотстъпените от него млади футболисти

Да си даде сметка относно функционалното състояние в което остави отбора, а също и дали е професионално да се проведе предсезонна подготовка без да се направят функционални и лабораторни изследвания или подготовката следва да бъде съобразена с тях.

Да си даде сметка за многото несъответствия между публичните му слова и несъответстващите на тях дела...

Да преброи с колко различни двойки централни защитници излезе „Ботев” под негово ръководство и да потърси място в книгата на „Гинес”, ако в нея съществува подобен показател...

Обвинението на Николай Костов, че едва ли не някой друг е виновен за загубата ни от „Верея” е едновременно смехотворно и много, много тъжно. Но същевременно е и в типично негов стил.

Искам да попитам г-н Костов ще прояви ли мъжество, като излезе и публично признае кой обвини във вмешателство в селекцията в личен разговор с мен?

Колко пъти г-н Костов в ролята си на старши треньор на „Ботев” прояви характер да поеме отговорност за представянето на отбора, вместо публично да хвърля вината върху конкретни играчи?

И за да не се стига до дежавю на следващото му работно място, е добре да използва почивката си, за да анализира обективно обстоятелствата, които доведоха до неуспехът му в Пловдив.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 15 сеп 2016 10:17

Костов наистина направи много грешки и неадекватни действия но ....."не е луд този който яде баницата а този който му я дава" :idea: "!Г-н Палийски,вие и вашите "сподвижници"Йотков,Молива,Белия,Пачев и всички други"парашутисти"нямате качества и възможности да управлявате клуб като "Ботев"Пловдив :oops: !Мечтая си/мечтите поне са безплатни/за нов собственик който да въведе в любимия ми "Ботев" едно-единствено нещо-професионализъм и дисциплина.А....и да посочи вратата на цялата мафия /съставена от аматьори от Сдружението и некадърни ветерани-легенди/която се "упражняват"от години като "футболни ръководители" :mrgreen: !!!Само "Ботев"Пловдив!

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот tinko » 15 сеп 2016 10:18

Палийски добре говори, но не дава отговори на основните въпроси: След като Костов е искал да задържи изброените играчи (в интервюто на Костов) кой, как, и по какъв начин ги "освободи"? Палийски и Г. Марков не се ли интересуват от селекцията? Не задават ли въпроси: защо този, или онзи? Двамата не виждат ли с какви отбори играем в проверките? А какво ще каже Палийски за програмата за развитието на Ботев? Къде е тя? Какво ще каже Палийски за забавянето на строителството на стадиона? А за финансирането на отбора? А защо не се търсят нови собственици? Кога ще чуем мнението на Самуилов? Той ще продава ли акциите, ще ги подарява ли? Палийски чакаме отговори и ПРОЗРАЧНОСТ! Ние не се интересуваме от семейството ти за да мълчиш. Ние се интересуваме от Ботев и искаме да знаем не само какво се случва, а и какво ще се случва, кои ще движи нещата, кои ще осигурят средствата и т.н.?

Потребителски аватар
scb
Мнения: 665
Регистриран на: 30 мар 2008 12:09
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот scb » 15 сеп 2016 10:21

Костов повтаряше постоянно, че е назначение на Чандъра. Никой не знае какво са се договаряли, но е факт, че и двамата си оставиха ръцете и си заминаха.

kanar76
Мнения: 633
Регистриран на: 07 мар 2014 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот kanar76 » 15 сеп 2016 10:24

Въпроси към Николай Костов:
Защо казахте тези неща когато прибирахе по 11 700 лева (чисто около 10 000 лв) на месец? Тогава добре ли беше г-н Костов? Тогава всички бяха добри.
Защо Костов не казва кой негово добър приятел докара 3- мата бразилци, които се оказаха далеч под класата за парите, които взимат.
Защо независимия Костов не каже кой го накара да вземе Асен Чандъров, Даниел Кутев и Меледже Омнебег в Ботев?
Защо Костов не каже кой му обеща за стадиона? Дали е същия този, който му натресе въпросните няколко футболисти?
Костов твърди, че е искал някои от футболистите, които напуснаха да останат. Да попитаме г-н Костов, отиде ли при Филипов да го уведоми, че ако иска да остане ще бъде резерва? След това обаче се осъзна и се тръшна на служителите в клуба да молят Филипов да остане.
Да попитаме г-н Костов как се гради млад отбор, от който не се искат цели? Със заточване на младоците и привличането на приключили с футбола играчи ли?
Вместо да мълчи, оставяйки Ботев в потресаващо физическо състояние, без играчи, Костов се перчи и дрънка врели некипели.
Когато хора от бившите клубове, в които е работил Костов, предупреждаваха, че той ще дойде, ще разбърка всичко и ще си тръгне, за съжаление никой не вярваше.

krumeto
Мнения: 3665
Регистриран на: 25 сеп 2015 16:18
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот krumeto » 15 сеп 2016 11:48

Знам, че нямам право да се намесвам в този разговор, но ще си го позволя.
След срещата на Ботев с Лудогорец в Разград писах, че Костов не може да бъде никакъв треньор.
Треньор, който оставя отбора му да играе на своя глава, дори не го наблюдава, а се занимава с публиката, не е треньор.
Ето го, сега пролича, че наистина е така.
Ако ни направят шпалир, на следващата година ще им отстъпим една титла на ония!

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот soundmax » 15 сеп 2016 11:54

tinko написа:Палийски добре говори, но не дава отговори на основните въпроси: След като Костов е искал да задържи изброените играчи (в интервюто на Костов) кой, как, и по какъв начин ги "освободи"? Палийски и Г. Марков не се ли интересуват от селекцията? Не задават ли въпроси: защо този, или онзи? Двамата не виждат ли с какви отбори играем в проверките? А какво ще каже Палийски за програмата за развитието на Ботев? Къде е тя? Какво ще каже Палийски за забавянето на строителството на стадиона? А за финансирането на отбора? А защо не се търсят нови собственици? Кога ще чуем мнението на Самуилов? Той ще продава ли акциите, ще ги подарява ли? Палийски чакаме отговори и ПРОЗРАЧНОСТ! Ние не се интересуваме от семейството ти за да мълчиш. Ние се интересуваме от Ботев и искаме да знаем не само какво се случва, а и какво ще се случва, кои ще движи нещата, кои ще осигурят средствата и т.н.?

Костов лъже откровено за освободените играчи, Палийски пък с какво е виновен да не би той да прави селекцията - стига глупости, стези неща се занимава треньора и ония помак дето щял да дава пари- тях питай! И да се интересуват от селекцията, който дава парите той определя музиката! Как да покаже програма за развитие на Ботев, като не дава той парите, нали се сещаш пак от кой зависи. Палийски не е говорител на Самуилов и няма право да говори от негово име ако няма разрешение - айде малко по-сериозно с подобни въпроси. Самуилов ако искаше да каже нещо, знае как става, никой не му запушил зорлем устата, а и вече той каза, че е заедно с Чандъров и заедно ще се махнат до колкото помня. Палийски не държи акциите на Чандъров и от де да знае какво му се върти в главата на ония измекяр.
Иначе за другите неща имаш право, Палийски реално не казва неща с които е запознат и премълчава, но може и да има причина, знам ли. Определено не защитавам Палийски като ти отговарям аз на някои твои въпроси, и определено мисля, че той носи вина за някои неща случващи с в клуба!
Последна промяна от soundmax на 15 сеп 2016 12:14, променено общо 1 път.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 15 сеп 2016 12:12

Колега,какъв процент от акциите притежава Чандъров :roll: ?

toristo
Мнения: 288
Регистриран на: 30 мар 2015 12:41
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот toristo » 15 сеп 2016 12:12

А защо и Палийски не поеме отговорност?
Той го раздава като перуката... пожизнен председател, и все други са виновни.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Шокиран съм от този лицемер и неблагодарник!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 15 сеп 2016 12:16

Всички други са виновни ,само г-н "президента"Палийски чист като "сълза на младенец" :lol: :lol: :lol: !


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 21 госта