Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив) 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

goro_man
Мнения: 594
Регистриран на: 18 авг 2008 16:07
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот goro_man » 05 сеп 2016 23:25

DLA написа:
obi4am_pirin написа:много минорно настроение или се играе ролята на умряла лисица.Нали няма напуснали играчи.Все пак сте си направили селекция, подготовка.


Селекцията ни е за Б група, а вследствие на подготовката вече имаме двама оперирани с тежки контузии и един, който е вечно контузен. Точно селекцията и подготовката ни правят песимисти за предстоящия сезон, но те са наследство от Чандъров. Този мач се надяваме да видим Проф. Иван Цветков отново в игра и мощно да го аплодираме ИВВААААНН ЦВВЕЕЕТКООВ. Той го заслужава с цялостната си кариера и отношението към Ботев Пд.

Мощно аплодирахте при гостувания само когато Цецко даваше пари за превоз , зала за тренировки и хореография хайде поне веднъж да сме коректни. Ако на гостуване сте по малко от един реис хора няма как да скандирате по мощно от уредбата която мъкнете навсякъде. Палячовци с микрофон и тонколони и това ми било агитка :)

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 05 сеп 2016 23:30

goro_man написа:
DLA написа:
obi4am_pirin написа:много минорно настроение или се играе ролята на умряла лисица.Нали няма напуснали играчи.Все пак сте си направили селекция, подготовка.


Селекцията ни е за Б група, а вследствие на подготовката вече имаме двама оперирани с тежки контузии и един, който е вечно контузен. Точно селекцията и подготовката ни правят песимисти за предстоящия сезон, но те са наследство от Чандъров. Този мач се надяваме да видим Проф. Иван Цветков отново в игра и мощно да го аплодираме ИВВААААНН ЦВВЕЕЕТКООВ. Той го заслужава с цялостната си кариера и отношението към Ботев Пд.

Мощно аплодирахте при гостувания само когато Цецко даваше пари за превоз , зала за тренировки и хореография хайде поне веднъж да сме коректни. Ако на гостуване сте по малко от един реис хора няма как да скандирате по мощно от уредбата която мъкнете навсякъде. Палячовци с микрофон и тонколони и това ми било агитка :)

Сините курви само тука не се бяхте разписали, ама нали за вас БАН-ове няма, защото модовете не си вършат работата, в определени теми!
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 06 сеп 2016 09:01

Белия ще продължи 100% си актив начело на Ботев.След като ги няма синчето,негъра и Митов очаквам да изненадаме и надскочим себе си.Какво като сме нямали собственици-да не би те да играят на терена?Балерините си получават заплатите,а и са имали 2 седмици да почиват и тренират.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
venko 1984
Мнения: 778
Регистриран на: 10 авг 2009 21:13
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот venko 1984 » 06 сеп 2016 18:22

Напук на всякаква логика ще бием-0:2 ;)

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 08 сеп 2016 07:14

Няма да загубим.А служебна загуба е само в малките мозъчета на телетата.

Потребителски аватар
obi4am_pirin
Мнения: 5903
Регистриран на: 08 яну 2009 09:48
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот obi4am_pirin » 11 сеп 2016 20:54

Добър мач.
хахахахах
Изпратено на: 15 Дек 2014 19:35
От: Messi_fan
До: obi4am_pirin

Къде ти е темичката ? Май нещо я заключиха. хахахаха
П.П. Не е нужно да ми благодариш, че заради мен я премахнаха. ;)

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот DLA » 11 сеп 2016 21:23

Честито на Пирин за победата! С тази мотивация и раздаване на играчите на Ботев Пд, мисля че взехме максимума от мача. Просто играчите на Пирин желаеха повече победата, надиграваха ни в единоборствата и като цяло се бориха повече. Нашите играчи, трябва да раберат, че без борба няма победа!
Предлагам да направим класация за най-смешен и смахнат гол, който сме получили. Определено второто попадение на Пирин ще поведе в класацията, в оспорвана битка с гола на Нафтата.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Пирин (Благоевград) - Ботев (Пловдив)

Мнениеот soundmax » 12 сеп 2016 10:45

Заслужаваха и с повече голове да ни бият даже, с това бездушие толкова, за мен лично това си бе логична загуба, и да обяснявам причините защо мисля така все тая, въпроса е там, че и по-зле май ще става.
Честото на Пирин.
БОТЕВ Пловдив


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 14 госта