Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Asterix
Мнения: 544
Регистриран на: 04 ное 2010 18:13
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот Asterix » 04 сеп 2016 16:55

Сега Господин Чандъров ли е или помак ? :lol: :oops:

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот никки1912 » 04 сеп 2016 17:28

Asterix написа:Сега Господин Чандъров ли е или помак ? :lol: :oops:

Това с много мозъчен напън си го измислил доста си се постарал признавам. :lol: :oops:
Вие не си ли измислихте някаква годишнина тези дни, защо не се напъваш да измислиш как да я отбележите а се притесняваш за нас.
В крайна сметка на колко ставате на 393г или 632г празнувайте си я с кеф. А догодина да празнувате 1000г че при вас годините са нищо минават като един миг. :lol:
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

michok
Мнения: 116
Регистриран на: 06 юни 2016 23:47
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот michok » 04 сеп 2016 18:30

RESPECT написа:Само не мога да разбера ЗАЩО МУ СЕ ГЪЗЯТ НА ТОЗИ ПОМАК :?: :?: :?: :(
То и на малките деца им стана ясно, че този НЕ Е ДОСТОЕН за Ботев Пловдив, и че беше там само, за да си върши негови си далавери.
Той направи така, че Ники Костов да освободи всички кадърни футболисти от миналият сезон. После не се направи качествена селекция. Докара няколко свои протежета в Коматево. Все отлага довършването на Колежа за НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ. А изказването му, че е прав Домуса да инвестира в отбор без публика, за да не му се месят в проекта НЕ ЗНАМ КАК СЕ ПРЕГЛЪЩА ОТ ИСТИНСКИТЕ БОТЕВИСТИ.

Дано да не съм прав(само времето ще покаже), но този ми се струва същия селски тарикат, като Христолов и Дражев !!! :(


Поздравления ,сопотец! Вън всички които разбират от футбол ! Прочети още веднъж това,което си написал,толкова ли ти е IQ-то? Мъка,мъка ти казвам.

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот никки1912 » 04 сеп 2016 18:58

michok написа:
RESPECT написа:Само не мога да разбера ЗАЩО МУ СЕ ГЪЗЯТ НА ТОЗИ ПОМАК :?: :?: :?: :(
То и на малките деца им стана ясно, че този НЕ Е ДОСТОЕН за Ботев Пловдив, и че беше там само, за да си върши негови си далавери.
Той направи така, че Ники Костов да освободи всички кадърни футболисти от миналият сезон. После не се направи качествена селекция. Докара няколко свои протежета в Коматево. Все отлага довършването на Колежа за НЕОПРЕДЕЛЕНО ВРЕМЕ. А изказването му, че е прав Домуса да инвестира в отбор без публика, за да не му се месят в проекта НЕ ЗНАМ КАК СЕ ПРЕГЛЪЩА ОТ ИСТИНСКИТЕ БОТЕВИСТИ.

Дано да не съм прав(само времето ще покаже), но този ми се струва същия селски тарикат, като Христолов и Дражев !!! :(


Поздравления ,сопотец! Вън всички които разбират от футбол ! Прочети още веднъж това,което си написал,толкова ли ти е IQ-то? Мъка,мъка ти казвам.
И кои са тези всички които разбират от футбол ,Чандъров ли разбира :lol: :lol: :lol:
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

Потребителски аватар
Тривелий
Мнения: 163
Регистриран на: 07 окт 2011 19:00
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот Тривелий » 04 сеп 2016 19:10

никки1912 написа:Това с много мозъчен напън си го измислил доста си се постарал признавам. :lol: :oops: :lol:

Като говорим за мозъчни напъни, би ли обяснил, защо бе това меко казано навеждане с декларацията от обединени фракции "Бултрас", след като още снощи стана ясно, че Чандъра се махна?! Ако са искали допълнителен срам за общността ви, ок, но едва ли с курвенско полягане ще впечатлите "помака" или "Г-н Чандъров"/кой-както го разбира/, който по всичко личеше, не му се занимаваше с вас! Чета тук няколко дни "говедата" това, "говедата" онова, колко мразим "говедата" и т.н. Би ли ми отговорил някой ботевист, дали сте приемали някога на стадиона собствен футболист или треньор, толкова радушно, както едно "говедо" едно време? То май не само, че няма друг такъв клуб, но и самите левскари не са се посрещали толкова топло..

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3646
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот DarkPsy » 04 сеп 2016 19:17

Некъпания вместо да се готви за празнуването на 15 годишнината им си заврял миризливата човка в проблемите на Ботев. Циганска работа.

Потребителски аватар
никки1912
Мнения: 575
Регистриран на: 06 юни 2011 21:25
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот никки1912 » 04 сеп 2016 19:32

Тривелий написа:
никки1912 написа:Това с много мозъчен напън си го измислил доста си се постарал признавам. :lol: :oops: :lol:

Като говорим за мозъчни напъни, би ли обяснил, защо бе това меко казано навеждане с декларацията от обединени фракции "Бултрас", след като още снощи стана ясно, че Чандъра се махна?! Ако са искали допълнителен срам за общността ви, ок, но едва ли с курвенско полягане ще впечатлите "помака" или "Г-н Чандъров"/кой-както го разбира/, който по всичко личеше, не му се занимаваше с вас! Чета тук няколко дни "говедата" това, "говедата" онова, колко мразим "говедата" и т.н. Би ли ми отговорил някой ботевист, дали сте приемали някога на стадиона собствен футболист или треньор, толкова радушно, както едно "говедо" едно време? То май не само, че няма друг такъв клуб, но и самите левскари не са се посрещали толкова топло..

А ти къде видя навеждане?
Аз виждам призив да си изпълнят поетите ангажименти и да не се правят на ощипани моми както и се приканват за диалог с феновете. Обещаха да довършат Kолежа а все още не са забили един пирон там. Що се отнася до говедата, аз правя разлика между говедо и левскар не знам дали ти правиш видно е ,че не. Левскари са примерно Костов , Б. Михайлов, Искренов или Огнянов не ми се изреждат всички. Някой от тях да е имал проблем с нас ,не нали ?А говеда са типажи като Н. Митов и М. Стоилов, който беше приет с лична молба на Цв. Василев.
Ако говориш за онзи плакат посветен на Сираков мога да ти кажа че 99% от ботевистите се срамуват от него и не го приемат и до ден днешен, но тогава бяха съвсем други времена и отношенията бяха други. Не мисли ,че някой от нас е забравил как се дупеше срещу нас със свалени гащета.
Настане вечер-месец изгрее, звезди обсипят свода небесен; гора зашуми, вятър повее, Балканът пее хайдушка песен!

Потребителски аватар
Тривелий
Мнения: 163
Регистриран на: 07 окт 2011 19:00
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот Тривелий » 04 сеп 2016 20:04

никки1912 написа:
Тривелий написа:
никки1912 написа:Това с много мозъчен напън си го измислил доста си се постарал признавам. :lol: :oops: :lol:

Като говорим за мозъчни напъни, би ли обяснил, защо бе това меко казано навеждане с декларацията от обединени фракции "Бултрас", след като още снощи стана ясно, че Чандъра се махна?! Ако са искали допълнителен срам за общността ви, ок, но едва ли с курвенско полягане ще впечатлите "помака" или "Г-н Чандъров"/кой-както го разбира/, който по всичко личеше, не му се занимаваше с вас! Чета тук няколко дни "говедата" това, "говедата" онова, колко мразим "говедата" и т.н. Би ли ми отговорил някой ботевист, дали сте приемали някога на стадиона собствен футболист или треньор, толкова радушно, както едно "говедо" едно време? То май не само, че няма друг такъв клуб, но и самите левскари не са се посрещали толкова топло..

А ти къде видя навеждане?
Аз виждам призив да си изпълнят поетите ангажименти и да не се правят на ощипани моми както и се приканват за диалог с феновете. Обещаха да довършат Kолежа а все още не са забили един пирон там. Що се отнася до говедата, аз правя разлика между говедо и левскар не знам дали ти правиш видно е ,че не. Левскари са примерно Костов , Б. Михайлов, Искренов или Огнянов не ми се изреждат всички. Някой от тях да е имал проблем с нас ,не нали ?А говеда са типажи като Н. Митов и М. Стоилов, който беше приет с лична молба на Цв. Василев.
Ако говориш за онзи плакат посветен на Сираков мога да ти кажа че 99% от ботевистите се срамуват от него и не го приемат и до ден днешен, но тогава бяха съвсем други времена и отношенията бяха други. Не мисли ,че някой от нас е забравил как се дупеше срещу нас със свалени гащета.

Хехе, хайде да опростим нещата във ваша полза! Да игнорираме хронологията, настроенията и декларациите преди снощната изява. Чандъра заявява пред Палийски, че се маха. Разговорът приключва. Не се минава и час-час и половина и излизат двете декларации. Е, кажи ми сега това навеждане ли е или призив да си изпълнят поетите ангажименти! :P Да не говорим, че този как да го кажа по-меко, човечец, е развил тезата, че локо фенове са провокирали скандала с Митов! Нали, защото Чандъра или сина му грам не четат форуми и настроения, а и "пасат трева"... Що се отнася до говедата и левскарите, ти няма как да имаш голяма информация за да оценяваш хората на тези две категории, а и едва ли има такъв човек! С две думи в грешка си, но това си е твой проблем. Грешиш и за мен, старая се да не говоря с обощителна омраза. Тук е пълно с такива изрази, а и е чудно ти как стигна до това предположение, освен, че си си "доувкосил поста"...Нещо неясно!

kubik
Мнения: 3414
Регистриран на: 02 мар 2009 20:49
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот kubik » 04 сеп 2016 21:09

DLA написа:
kubik написа:то се е видяло,че отговор,няма да получа,няма и как ,положението е матово.
дла ,какво минало? Тука става дума за вас.Става дума ,че се самоубихте,направихте си харакири.Скоро ще изчезнете от футболната карта на България. С дълговете от милиони и сребролюбците от сдружението сте минало.Няма стадион,няма благодетел,няма нищо.Вие сте изчезващ вид.Обаче комплекса Локомотив до последно ще ви тормози.
В такъв филм сте се забърка ли,че няма оправия.Цецко стадиона ви разказа играта.

П.П. Самуилов го боли онази работа за вас !!!
Вие се убеждавайте един друг,че сте притиснали Чандърчето с написаното в поза партер :lol:

Това показва нагледно ,какво означава декларацията
:arrow: [offtopic]Изображение[/offtopic]


Ефенди, теб какво те засяга какво се случва в Ботев Пд?
А конкретно мнението ми за "розовите" декларации съм го публикувал в предходен коментар в тази тема.

Ибриче,интересуваме,все пак искате да сте като нас.Гледам ви развитието.Бих казал-струвате 2 стотинки.Спокоен съм хахаахх създанието от 2010 не му остава много.Чандъров така го наранихте,чрез сина му,че единствено ако се върне ще се гаври с вас.За сина си направи цяла акадамия,а вие го изгонихте,като куче(не пряко ,но с писаниците по негов адрес)
Още ме засяга,че допреди да се случат тези работи с Чандърчето пускахте теми след теми за Локомотив.Имаше едни индивиди,ботяфисти,руски тролови,пускаха анти теми Локомотив Пловдив.Гледам сега са се покрили мишоците.Още ме засяга как надменно пишехте срещу всички отбори ,как ще имате стадион ,а другите нямат и се радвахте.Какво нещо е живота :mrgreen: Другите отбори си имат стадиони,вие останахте без.... :)

Затова е хубаво да си мълчиш,щото ей,на палачинката се обърна :lol:
Локомотив Пловдив е моята душа, Пловдив е моя град ,а Лаута е моя дом !!!

Потребителски аватар
joring
Мнения: 825
Регистриран на: 14 юли 2010 13:41
Контакти:

Re: Феновете на Ботев на колене пред Чандъров

Мнениеот joring » 05 сеп 2016 00:04

Байряме вземи си го Чандъров у вас, щом е толкова хубав! Ние нещем нито него, нито синчето му.
Believe in better
[offtopic]Най-много мразя расизма и циганите :mrgreen:[/offtopic]


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 38 госта