Мнение на един обикновен фен на Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tequila_Boy_88
Мнения: 5
Регистриран на: 02 сеп 2016 09:22
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Tequila_Boy_88 » 02 сеп 2016 10:18

soundmax написа:Още някой интелектуалец няма ли да се изкаже, то се е видяло, че всичките с мозъчна диария ще се разпишат тука, почна чак забавно да ми става :mrgreen:

Ми ето, ти току-що се изказа(изходи), ама щом става въпрос за ла*на и на тебе ти е забавно, това вече е притеснително!

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот soundmax » 02 сеп 2016 10:26

Tequila_Boy_88 написа:
soundmax написа:Още някой интелектуалец няма ли да се изкаже, то се е видяло, че всичките с мозъчна диария ще се разпишат тука, почна чак забавно да ми става :mrgreen:

Ми ето, ти току-що се изказа(изходи), ама щом става въпрос за ла*на и на тебе ти е забавно, това вече е притеснително!

Браво, следващия моля :mrgreen:
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14213
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот damyanov1963 » 02 сеп 2016 13:48

Левски ще си остане най-големия кошмар за Ботев :mrgreen:
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот demy27 » 02 сеп 2016 14:17

Само на мен ли ми се струва, или наистина феновете на Ботев се държат като едно разглезено дете, което иска скъпа играчка и се сърди на целия свят, че не я получава. Сърди се на баща си, че не може да я купи, сърди се и на друго дете, което има такава играчка, сърди се на всеки, който не взима присърце проблема му. Реве неутешимо и иска всички да го съжаляват, но бързо-бързо е забравило, как преди е имало най-скъпите играчки и се е подигравало на останалите деца.
Затова и се стигна до изстреляното в пространството "Искаме си стадиона" без да се уточнява от кой го искат, кой е виновен за сегашното положение, кой и какви мерки трябва да вземе за да си получат стадиона. Съвсем по детски - "Няма пък, искаме си стадиона". В момента целия свят им е виновен, че собствениците им не дават пари.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Achtung_Juden
Мнения: 781
Регистриран на: 04 юли 2014 16:01

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Achtung_Juden » 02 сеп 2016 14:35

Феновете на Ботев притежават едно изключително безпредметно високо самочувствие. Мислят си, че светът се върти около тях и като ритаха по селата футболът много губи от липсата им. Е да, ама не.
Другото, което ми прави сериозно впечатление е, че все годведата са им в устата. Все те им пречат да са световно величие. Определено имат комплекс от говедата, вероятно заради обичайните загуби.
Преименуван отбор с преименуван директор и преименуван треньор :lol: -> ЦСКА-София - смърди на Литекс, та се не трае.

Потребителски аватар
Green_Eagles
Мнения: 108
Регистриран на: 12 окт 2013 10:55
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Green_Eagles » 02 сеп 2016 14:37

Респект за мнението, изказа и аргументацията!
Уважение за подобни привърженици!
Аз съм фен на Лудите, но ме грабна това мнение и го прочетох внимателно до край!
Евала канар!

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот nib » 02 сеп 2016 15:00

Затова и се стигна до изстреляното в пространството "Искаме си стадиона" без да се уточнява от кой го искат, кой е виновен за сегашното положение, кой и какви мерки трябва да вземе за да си получат стадиона. Съвсем по детски - "Няма пък, искаме си стадиона". В момента целия свят им е виновен, че собствениците им не дават пари.

незнам защо всички малоумници се опитват да ръсят мозък в тая тема. ами сульо , искаме го от тези който го обещаха.
дори щяхме да сме доволни ако кажат, неможем защото.... нищо повече

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот demy27 » 02 сеп 2016 15:07

nib написа:
Затова и се стигна до изстреляното в пространството "Искаме си стадиона" без да се уточнява от кой го искат, кой е виновен за сегашното положение, кой и какви мерки трябва да вземе за да си получат стадиона. Съвсем по детски - "Няма пък, искаме си стадиона". В момента целия свят им е виновен, че собствениците им не дават пари.

незнам защо всички малоумници се опитват да ръсят мозък в тая тема. ами сульо , искаме го от тези който го обещаха.
дори щяхме да сме доволни ако кажат, неможем защото.... нищо повече

Никой не се опитва да ви дава акъл, поне не и аз. За мен, като страничен наблюдател, нещата изглеждат по такъв начин.
П.С. "Искаме го от тези, които го обещаха" изобщо не е конкретно.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Thurman Murman » 02 сеп 2016 15:31

По-конкретно не може и да бъде. Собственикът на клуба и основният спонсор обещаха това да се случи и съответно го изискваме от тях. Не го искаме от теб, нито от държавата, нито от Общината... Не сме станали все още чак такива просяци като вас, на които им подариха проект за трибуна, осветление, терен, помощни игрища и сега искат още и още и още... Сега и трибуната да е от Общината. Когато си просяк, не е ли малко нагличко да търсиш сметка на нас, които не искаме нищо от парите на данъкоплатеца?!!

Потребителски аватар
demy27
Мнения: 2136
Регистриран на: 02 дек 2009 08:47
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот demy27 » 02 сеп 2016 16:18

Thurman Murman написа:По-конкретно не може и да бъде. Собственикът на клуба и основният спонсор обещаха това да се случи и съответно го изискваме от тях. Не го искаме от теб, нито от държавата, нито от Общината... Не сме станали все още чак такива просяци като вас, на които им подариха проект за трибуна, осветление, терен, помощни игрища и сега искат още и още и още... Сега и трибуната да е от Общината. Когато си просяк, не е ли малко нагличко да търсиш сметка на нас, които не искаме нищо от парите на данъкоплатеца?!!

На единия обясних, че не му давам акъл, на теб се налага да обясня, че не ти държа сметка. Но вие сте си такива - трябва по много да ви се обяснява и пак е много вероятно да не разберете, защото виждате само това, което ви отърва, често виждате и несъществуващи неща. Преди време един собственик на Локомотив обеща да построи трибуна, не си изпълни обещанието и вие бяхте много щастливи. Надявайте се да не разберете от личен опит как сме се чувствали ние тогава.
L'Europa non è lontana
C'è una canzone italiana per voi
Insieme, unite, unite, Europe


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 24 госта