Мнение на един обикновен фен на Ботев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот sirakov77 » 01 сеп 2016 23:30

OT18 написа:
kiril.a.d написа::) и аз бих казал, че мнението е твърде дълго за четене, но то ще да е отправено към "ботевисти" и те ще го четат - сигурен съм.
Но бих искал да кажа и моето мнение по случващото се - цесекар съм:
- не одобрявам, това което направихте с Митов...ми верно "гувядата" са виновни, защото почти копирахте техен начин за гонене на треньор! :lol:
НО и аз се подсмихнах, като чух за назначението на...Жадното ;) - горе-долу се получи "от трън, та на глог"...
Но защо не заехте конструктивна позиция, пред избора на треньор? Да бяхте предложили някой, да бяхте се срещнали със спортно-техническото ръководство...
И ще кажа, че в последните години, просто "Ботев" не може да си намери добър треньор! - а защо "изгонихте" Мъри?...голяма грешка беше!!! Тогава и аз се радвах и възхищавах на вашия отбор и го гледах с удоволствие! - аз обичам добрия футбол, а не само ЦСКА ;)
Имам предложение за вас - търсете Петьо Хубчев за треньор! - пък вие, ако искате...


Е те Петьо Хубчев го пробваха,но бил прекалено защитен за тях. Феро бък беше много мекушав,но сега бил по-добре от Митов.
Проблема на жълтите е,че живеят в измислен свят,където БотевЪ е някакъв неземен колос и фастор и трябва винаги да е в челото на класирането. :lol: :lol: :lol:
Та и Мауриньо+Анчелоти+Клоп да са им треньори пак ще им намерят кусури. :mrgreen:

Моуриньо е много нисък, Анчелоти твърде висок, а Клоп е брадат, просто не стават! :mrgreen:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14214
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот damyanov1963 » 01 сеп 2016 23:31

bnborisov1 написа:
И накрая изстрадалите толкова фенове на Ботев, сякаш забравили гадостите, които се случиха на отбора им в ерата "Христолов", хубавите и лошите неща, които се случиха в ерата "Цветан Василев", сега решават да си го изкарат на възможно най-безобидния бивш треньор на Левски,..



най-вероятно си един от най-умните сред твоите приятели. Вероятно искаш и в тоя форум да блестиш като мозък номер 1. ОК, амбициозен младеж си, не е лошо. Лошото е че не си подготвен да коментираш нещата около Ботев.

та именно защото не сме забравили Христолов, се случва всичко това. Някак първите стъпки на селския и на Чандъра са много сходни. Не искаме втори Христолов и затова сме малко по-нервни. Щото и вие и говедата все някой ще ви оправи ( премиер, президент, МВР, ДПС, СССР и т.н.) В Ботев обаче трябва сами да си помагаме щото няма кой.
Е възможно е и да грешим понякога. Знае ли се...

иначе аз лично не го харесвам тоя Митов, не щото е от левски, но небих го гонил по този начин. макар че в случея се оказа капката която преля чашата.
А ти най-вероятно си забравил как именно Ботев беше спасен от изпадане от президента(вашият съгражданин П. Стоянов), с което се похвали публично, че това е най-доброто, което е свършил, като президент. Освен това Левски до сега не е взимал лиценз на чужд отбор, както вие на този от Сопот.
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
bnborisov1
Мнения: 119
Регистриран на: 11 мар 2015 09:47
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот bnborisov1 » 02 сеп 2016 00:07

А ти най-вероятно си забравил как именно Ботев беше спасен от изпадане от президента(вашият съгражданин П. Стоянов), с което се похвали публично, че това е най-доброто, което е свършил, като президент. Освен това Левски до сега не е взимал лиценз на чужд отбор, както вие на този от Сопот.

амм, голяма помощ, не сме изпаднали едната година та другата. то и тези сегашните са с помоща на Боко. И кво.. нали виждаш. мерси от такава помощ. друго си е от "В" в "А", или държавата да ти помага от 44г. та до ден днешен.



иначе за сопот, както казах , мъчим се да се справяме сами както можем. повтарям САМИ.

Потребителски аватар
galin56
Мнения: 2510
Регистриран на: 01 мар 2010 15:52
Местоположение: Ботевград
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот galin56 » 02 сеп 2016 02:55

Според мен не е проблема, че беше взет Митов, проблема е честата смяна. Ботев е поредния пример за калпава организация и стратегия за развитие. Бърза справка показва, че за последните 6 години Митов е 14-тия треньор, който пое Ботев. Като извадим година и половина която беше треньор Мъри за другите остават средно по около 4-5 месеца на поста. Е за 4 месеца и Гуардиола да дойде, без милиардите на шейховете нищо няма да направи.
Така, че има ли значение дали е Митов или някой друг като след 3-4 месеца е аут и ще се търси пак друг.
Не става така. Не е правилно и не води до развитие.

Lokomotivforever
Мнения: 9
Регистриран на: 29 сеп 2015 19:54
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот Lokomotivforever » 02 сеп 2016 06:10

Кой е единствения отор сменил 6-7 Треньоа и 40-50 Футболиста в Бългия за има няма 2-3 години.....Ботев

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот soundmax » 02 сеп 2016 08:46

Lokomotivforever написа:Кой е единствения отор сменил 6-7 Треньоа и 40-50 Футболиста в Бългия за има няма 2-3 години.....Ботев

Майко мила :shock: ти вече си натурален мангал, не може друг да е толкова неграмотен !
А принципно аз не се впечатлявам от малки грешки ама тука .... :o Как може, България поне да беше се напънал да напишеш правилно бе леке !
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
venomcho
Мнения: 1814
Регистриран на: 21 яну 2011 16:36
Местоположение: Марково Тепе
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот venomcho » 02 сеп 2016 10:00

soundmax написа:
Lokomotivforever написа:Кой е единствения отор сменил 6-7 Треньоа и 40-50 Футболиста в Бългия за има няма 2-3 години.....Ботев

Майко мила :shock: ти вече си натурален мангал, не може друг да е толкова неграмотен !
А принципно аз не се впечатлявам от малки грешки ама тука .... :o Как може, България поне да беше се напънал да напишеш правилно бе леке !



"локу и вотка догроп" :!:

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот forever bluet » 02 сеп 2016 10:04

Този не знае едно нещо: Умния човек,казва нещо когато има какво да каже. Глупака дрънка и драска просто ,за да каже нещо. В момента в който в пасквила му прочетох ЛЕВСКИ и ми стана ясно ,че е от онези тракийци които са свикнали паначаревци да ги онаждат по всяко време. Естествено думата ЦСКА,Литекс,Етрополе,Хибрид,Мутант не фигурира в тъпотията,която е надраскал. Не фигурира и Металик Сопот! Да не говорим за Христола или Цецоу! Очевидно е ,че на менте отбора от Пловдив му предстои да се завърне на обичайното си място по долните групи. Още по-очевидно е ,че заради такива като тоя на никой няма да липсват. Събличайййй говЯдото :lol: . Нал туй ви Йе смисълЯ на жИвота,Майна :lol: !
Членестоногите са примитивни създания

Потребителски аватар
nib
Мнения: 797
Регистриран на: 22 окт 2010 22:24
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот nib » 02 сеп 2016 10:06

forever bluet написа:Този не знае едно нещо: Умния човек,казва нещо когато има какво да каже. Глупака дрънка и драска просто ,за да каже нещо. В момента в който в пасквила му прочетох ЛЕВСКИ и ми стана ясно ,че е от онези тракийци които са свикнали паначаревци да ги онаждат по всяко време. Естествено думата ЦСКА,Литекс,Етрополе,Хибрид,Мутант не фигурира в тъпотията,която е надраскал. Не фигурира и Металик Сопот! Да не говорим за Христола или Цецоу! Очевидно е ,че на менте отбора от Пловдив му предстои да се завърне на обичайното си място по долните групи. Още по-очевидно е ,че заради такива като тоя на никой няма да липсват. Събличайййй говЯдото :lol: . Нал туй ви Йе смисълЯ на жИвота,Майна :lol: !

и като стана въпрос за "дрънкане на глупости"... та се осра чак... нормално, нали това казваме за говедата

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Мнение на един обикновен фен на Ботев

Мнениеот soundmax » 02 сеп 2016 10:11

Още някой интелектуалец няма ли да се изкаже, то се е видяло, че всичките с мозъчна диария ще се разпишат тука, почна чак забавно да ми става :mrgreen:
БОТЕВ Пловдив


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 54 госта