Ботев (Пловдив) - Славия (София) 3:2 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
jusi
Мнения: 350
Регистриран на: 15 авг 2008 19:55
Местоположение: Cologne, Deutschland
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Мнениеот jusi » 15 авг 2016 23:55

Тия и двамата вратари трябва стабилно да ги глобят с по 6-8 срещи и с по 10 хиляди лева.. Простотията е уникално нещо..

Потребителски аватар
Agnostic front 1912
Мнения: 527
Регистриран на: 02 май 2013 19:01
Местоположение: NYHC
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Мнениеот Agnostic front 1912 » 16 авг 2016 09:46

Много странен мач!При 3:1 за нас вместо да разгромим тия циркаджии,при положение,че вече бяхме с двама повече на терена,ние се дръпнахме да пазим резултата!Накрая чак треперехме да не изравнят! :roll: Доста слабо,остават само трите точки!
[wrapimg=]http://img2.sportal.bg/uploads/news/2012_11/images/00354091.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
tinko
Мнения: 518
Регистриран на: 08 авг 2010 16:55
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Мнениеот tinko » 16 авг 2016 14:50

Това не е отбор.Толкова слаб мач.Пародия на футбол.Какво е професионалното на нашето първенсво не мога да разбера?.Имахме късмета Славия сами да се бият с 2-та червени картона които си изпросиха по малоумен начин,но това което ме отчая е играта на отбора след 2-рия червен картон.Цялата картинка след него,говори красноречиво,за липса на манталитет,клас а,потенциал,мотивация,възможности и психика. С една дума -ТРАГЕДИЯ.Не ми се вярваше, че е възможно да сме по слаби от миналия сезон,но в момента е така.Скъсаха ми нервите и продължават да го правят с всеки изминал мач. Това не е футбол,това не е за гледане.Хората ходят на мач за забавление и удоволствие,а това нашето е само нерви и разочарование.Гледам след мача усмивки,усмивки на удовлетворение, че сме взели 3 точки. Тъжни усмивки,защото въпреки победата,вътре в нас всички сме разочаровани от продукцията.Няма качество, няма живец,остава само удовлетворението че ни има и в този жалък вид и надеждата за по-добро бъдеще. Дано дойде по-скоро.

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Ботев (Пловдив) - Славия (София)

Мнениеот DLA » 16 авг 2016 18:58

Проблемът в този мач беше липсата на треньор на резервната скамейка, който да реагира на изменените игрови събития. Нашите играчи или са нови в отбора, или са неопитни и реално не знаеха как тактически да подходят, след като станахме с 2 човека повече. В този момент Славия смени схемата и тактиката, а нашите играчи реално бяха озадачени и определено чакаха указания, които не получиха от резервната скамейка, вследствие на което се получи пълен хаос в нашата игра. Костов определено би изкарал човек от защитната линия и би го поставил като халф, за да спира набезите на Славия още в центъра, и би уплътнил зоната между нападателите и халфовете, за да реши мача, но вместо това играхме с трима централни нападатели - Иван Стоянов, Наско Милев и Жоао Паоло и без никакви халфове, защото Серкан се върна назад и практически игра като трети централен защитник. Така реално отстъпихме целия терен на Славия. Никой нормален треньор не би допуснал това.
Вече се вижда големият потенциал на двамата бразилци - Бризола и Жоао Паоло. Направиха добър мач, а и голът им беше страхотен, с майсторство, бързина и пласиране. Мисля, че занапред ще ни радват с играта си. На 25 номер даже и не искам да му споменавам името, но мисля, че изигра последния си мач за отбора, а в тази връзка ще кажа само: Артур Енрике Ояма!
Успех на отбора занапред и дано повече не ни наказват треньора!

Вярно ли наказаха този козел Кирев само с един мач и триста лева?


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 11 госта