Наказание за Лудогорец

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

kiril.a.d
Мнения: 2537
Регистриран на: 21 юли 2015 23:04
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот kiril.a.d » 08 авг 2016 11:35

Captain Stottlemeyer написа:
russia написа:
Daniel Levski написа:Ще ги пожалят, те заедно с Литекс Етрополе са богопомазани с подкрепата и на премиера.

Както пожалиха и подуенския клуб след погрома в Благоевград. :oops:

"Левски" беше наказан след изцепките в Благоевград, а да седна да ти обяснявам относно размера на наказанието - при твоя оскъден умствен потенциал просто няма никакъв смисъл... 8-)
По темата: В сравнение с "окъпването" с храчки на Петричев преди две години в Коматево, сегашният акт може да бъде третиран като жест на добра воля и желание да се помогне на Ники Костов да се разхлади в августовската жега... :)

другарю капитан от ДС, както винаги си...като каменарчето в стихотворението на Хр.Смирненски, и войникът Матросов, пред чуждата амбразура!
Та, другарю капитан, обичащ устави и правилници, беше ли наказан отборът на "Левски", според правилника, с изхвърляне от А група за трети рецидив? ;)....Ах даааа - простиха ви, щото вие сами поискахте да излизате и ...да се връщате във времената на другаря Тодор Живков, когато ДС беше "вся и всьо" ;)...
та другарю капитан, ако ни лишиш от...старовремските си излияния и словоблудства, вЕрвай ми - никой няма да ти се разсърди!!!
Понеже се видя че не можем да станем французи, махам Марсилезата. В Ориента си е по-добре, нали?

SC316
Мнения: 7
Регистриран на: 05 апр 2014 15:01
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот SC316 » 08 авг 2016 11:40

Ботев винаги си понася наказанията (глоби и лишения от домакинство - има и фенове със забрани за посещение) от БФС не са ни пропускали, както не са пропускали Локо ПД, Левски, ЦСКА etc. Наказанията се налагат за действията на публиката и не се прави разлика между плюнки, заливане с вода или хвърляне на бутилка.
Редно е клубът от Разград да понесе последствията от действията на своята интелигентна и образцова публика (този мит бе развенчан).

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот mozart » 08 авг 2016 11:43

SC316 написа:Ботев винаги си понася наказанията (глоби и лишения от домакинство - има и фенове със забрани за посещение) от БФС не са ни пропускали, както не са пропускали Локо ПД, Левски, ЦСКА etc. Наказанията се налагат за действията на публиката и не се прави разлика между плюнки, заливане с вода или хвърляне на бутилка.
Редно е клубът от Разград да понесе последствията от действията на своята интелигентна и образцова публика (този мит бе развенчан).


Винаги сте били наказвани? А дали ще ви накажат заради маймунските звуци от последния мач?
Би ли ми напомнил, как ви глобиха за плюнките срещу длъжностно лице на трибуните?
Всички сте много пренебрегнати. Голям рев. А нещо на терена ще покажете ли най-накрая?
Аз съм от Микре Юнайтед

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот DLA » 08 авг 2016 11:55

Мисля, че темата „Наказание за Лудогорец“ не е за този раздел от форума, а за раздела с „Научна фантастика“.

SC316
Мнения: 7
Регистриран на: 05 апр 2014 15:01
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот SC316 » 08 авг 2016 12:06

В архивите може да си провериш сам.
Показаното на терсене никога не е оправдание за простотии по трибуните.
Титулярните състезатели на Лудогорец са много класни, а ние показваме на терена от последния кръг на изминалото първенство - победихме с обезверени играчи, очакващи края на провален сезон, а тази събота играхме с отбор, сглобен и обигран за месец и половина.

Потребителски аватар
kanara1978
Мнения: 353
Регистриран на: 09 дек 2013 13:01
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот kanara1978 » 08 авг 2016 12:07

DLA написа:Мисля, че темата „Наказание за Лудогорец“ не е за този раздел от форума, а за раздела с „Научна фантастика“.

абсолютно точен коментар.прави ми впечетление и друго Господата коментатори като коментират мачовете на Лудогорец така са напълнили гащите и се мазнат на Кирчо всяко падане викат дузпа-всяко нарушение червен картон :lol: та ЦИРКА е пълен.Съдиите и те.И ако в Разград застрелят с пистолет гостуващия треньор после 100 % от коментаторите и спортните сайтове ще кажат че му направили услуга той е искал да бъде убит и ще ги изкарат невинни.После що съм викал Виктория Пилзен български отбор биле Лудогорец ХАХАХАХА

mozart
Мнения: 1126
Регистриран на: 09 юли 2013 12:58
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот mozart » 08 авг 2016 12:19

SC316 написа:В архивите може да си провериш сам.
Показаното на терсене никога не е оправдание за простотии по трибуните.
Титулярните състезатели на Лудогорец са много класни, а ние показваме на терена от последния кръг на изминалото първенство - победихме с обезверени играчи, очакващи края на провален сезон, а тази събота играхме с отбор, сглобен и обигран за месец и половина.

Напомни ми моля те! Разбира се, че не може да "пазаим" нарушителите само заради това, че са наши фенове. Аз съм убеден, че този човек ще бъде наказан, както и онзи човек дето хвърли пакетчето с фъстъци. Интересно ми е обаче защо мълчите за маймунските звуци или на вас ви е позволено това? Като ще сме напълно честни, да сме такива. Аз съм отвратен от случилото се с вашия треньор. Според мен такива хора нямат място на тази трибуна дето се проедполага, че е за по-заможни и спокойни хора. Точно защото бил някакъв в Общината трябва да бъде наказан с тройно наказание. Това е моето мнение. А какво е вашето? Доколкото си спомням повечето се радвахте, че Петричев бил наплют, нормално ли е? и пак да попитам за маймунските звуци?
Аз съм от Микре Юнайтед

Потребителски аватар
Kotooshu
Мнения: 4392
Регистриран на: 11 май 2009 09:45
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот Kotooshu » 08 авг 2016 12:22

Наказанието ще е .... слагането на екипите на официалният спонсор на Литекс корекция ЦСКАтиреСофияскобаСофияскоба , а то е БФС и ББПП , честито ;)

Иначе , голяма работа полял го с вода ... ебати и УЛТРАСИТЕ са тези черни субекти на стадиона :lol: :lol: :lol:

razgneven
Мнения: 41
Регистриран на: 09 апр 2015 12:55
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот razgneven » 08 авг 2016 12:46

За Лудогорец - ако гледаме правилника могат да ни наложат евентуално наказание по чл. 37, ал. 1 т. 4 - хвърляне на предмети, подточка б) - предметът е паднал извън терена и е влязъл в съприкосновение със служебно или длъжностно лице. Санкцията е 2 000 лв и предупреждение за лишаване от домакинство. Въпросът е до колко заливането с водата от чаша може да се брои за хвърляне на предмет, но препдолагам, че така ще го квалифицират.

За Ботев - ако се види, че и Костов захвърля феновете с бутилка вода - Той може като старши треньор да бъде наказан по чл. 34 от дисциплинарния правилник или по ал. 1, т. 2 за обида, неприличен жест към зрители ( 2000 лв + забрана да изпълнява функцията си на треньор за до 3 срещи) или ал. 1 т. 6 за "други нарушения) - 500 лв глоба и забрана да изп.функцията на треньор за 1 среща.

Важно е да се изясни кой е започнал конфликта и кой пръв е посегнал /хвърлил/ нещо по другия.

Потребителски аватар
Sstefanov
Мнения: 1891
Регистриран на: 25 ное 2013 17:01
Контакти:

Re: Наказание за Лудогорец

Мнениеот Sstefanov » 08 авг 2016 12:49

russia написа:
Daniel Levski написа:Ще ги пожалят, те заедно с Литекс Етрополе са богопомазани с подкрепата и на премиера.

Както пожалиха и подуенския клуб след погрома в Благоевград. :oops:

IvailoRz написа:Незнам от БФС какво и дали ще има наказание , но от клуба ще има отношение и ще бъде глобен по видеозапис със сигурност . Преди време за неуспешен опит за хвърляне на пакетче фъстъци на терена , фен получи 200 лв глоба за хулиганство .

Това, което направи впечатление е, че длъжностните лица, които бяха ангажирани да охраняват, стояха и гледаха безучастно, как тези "фенове" влизат в пререкания с треньора и имат възможност дори за физически контакт с него. Що за охрана е това?

Да те питам шумкарю - вашите фенове като изпотрошиха сградата на БФС - какво наказание имаше ? Имаше ли вкаран някой зад решетките? Гледай си твоята паница - не ги мисли другите.


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 18 госта