Аматьорски клуб ли става Ботев?

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот Cicero » 20 юли 2016 16:54

tinko написа:В аматьорски клуб ли се превръща Ботев? През последните дни фактите говорят, че "жълто-черните" тръгват именно по този път. Контузия след контузия, а може би това е единственият клуб не само в България, но и в Европа играещ без кондиционен треньор. И е нормално всичко това да се отрази, както е и напълно видно. Видно от факта, че докторът на клуба е заринат от работа и прави чудеса да възстановява футболисти, които явно не са добре физически подготвени...

Мрън, мрън, мрън ... Ботев ... мрън, мрън ... Голямо мрънкане!
Ето какво каза Лъчо по въпроса:
Лошите новини се съобщават трудно. До последно се надявах да се размине най-лошото, но уви... Ще отсъствам известно време от терена и няма да мога да правя това, което най-много обичам и мога, НО искам да кажа, че ще дам всичко от себе си и по силите си, дори ще се опитам да се надскоча, за да се възстановя възможно най-бързо и ефективно. През това време ще подкрепям отбора морално и емоционално, ще помагам на моите съотборници и ръководството с всичко, което мога, отговорността няма да падне от мен. И не на последно място и много ВАЖНО е да отбележа, че няма виновен за случилото се, подготовката ни се проведе напълно професионално и на ниво, никой няма вина за моята контузия.
Благодаря на всички за подкрепата, ще ми е нужна, докато се завърна...

Как мислиш, на него ли ще повярвам или на теб?
Хайде зареждай се чипс. Разбрах, че карта няма да си купиш, стой си у вас на табуретката и слушай мачовете по радиото!
Много ти здраве!
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот Plovdivskia Grand » 20 юли 2016 16:56

"Не питай за лудото,то само се обажда" :oops: !По темата- да,"Ботев"Пловдив от април 2015 година се управлява от абсолютни аматьори/по-подходящи думи са некадърници,лаици,негодници/ :idea: !

Потребителски аватар
LokoMaina
Мнения: 635
Регистриран на: 05 авг 2008 16:17
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот LokoMaina » 20 юли 2016 17:01

Cicero написа:
tinko написа:В аматьорски клуб ли се превръща Ботев? През последните дни фактите говорят, че "жълто-черните" тръгват именно по този път. Контузия след контузия, а може би това е единственият клуб не само в България, но и в Европа играещ без кондиционен треньор. И е нормално всичко това да се отрази, както е и напълно видно. Видно от факта, че докторът на клуба е заринат от работа и прави чудеса да възстановява футболисти, които явно не са добре физически подготвени...

Мрън, мрън, мрън ... Ботев ... мрън, мрън ... Голямо мрънкане!
Ето какво каза Лъчо по въпроса:
Лошите новини се съобщават трудно. До последно се надявах да се размине най-лошото, но уви... Ще отсъствам известно време от терена и няма да мога да правя това, което най-много обичам и мога, НО искам да кажа, че ще дам всичко от себе си и по силите си, дори ще се опитам да се надскоча, за да се възстановя възможно най-бързо и ефективно. През това време ще подкрепям отбора морално и емоционално, ще помагам на моите съотборници и ръководството с всичко, което мога, отговорността няма да падне от мен. И не на последно място и много ВАЖНО е да отбележа, че няма виновен за случилото се, подготовката ни се проведе напълно професионално и на ниво, никой няма вина за моята контузия.
Благодаря на всички за подкрепата, ще ми е нужна, докато се завърна...

Как мислиш, на него ли ще повярвам или на теб?
Хайде зареждай се чипс. Разбрах, че карта няма да си купиш, стой си у вас на табуретката и слушай мачовете по радиото!
Много ти здраве!


Не знам за вас, но аз си имам свои съмнения за това КОЙ и ЗАЩО е ПРИНУДИЛ Балтанов да излезе светкавично с подобно изявление!
Прав е Шекспир: "Има нещо гнило в Дания! Ама не баш в Дания, а около Дания и по-специално в Коматево!"
НЯКОИ хора се хващат и за сламката...
Валентин Михов: Играта на Локо срещу Тотнъм е гордост за българския футбол!

Потребителски аватар
gin
Мнения: 606
Регистриран на: 24 мар 2008 22:24
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот gin » 20 юли 2016 18:06

Captain Stottlemeyer написа:
gin написа:...защо точно тук повдигаш тези въпроси? в този"форум" освен да направиш густо на тези, които ни мразят, друго няма да постигнеш. независимият също вече е с ниско ниво, но поне няма брътвежи на столипинци и фенове от крайните софийски квартали, които с радост ще ти наплескат темата.

Друго си е да си фен от село Коматево, а стадионът ти да става за спортно училище, но не и за футболен клуб... 8-)
П.П. Няма как илитератите, редактиращи и пишещи в "независимия" ви форум (моментална справка, отнела няколко секунди - изписването на думичката "рождеННици"), да повдигнат нивото му. :o :lol:

ти пък за секунди се позна и напълно потвърди моето предположение! в коматево сме по принуда, а не по генезис!
Един отбор е на света, завинаги в нашите сърца...
За нас е Той религия...

Потребителски аватар
damyanov1963
Мнения: 14196
Регистриран на: 13 сеп 2010 19:28

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот damyanov1963 » 20 юли 2016 18:10

Ами така е, когато един отбор с "традиции", като Ботев разчита само на левскари, за да може после да се оправдава, че "говедата" му били виновни...
За ЛЕВСКИ - ПОПУЛЯРНОСТТА, за останалите - злобата и завистта!
https://www.vbox7.com/play:8de06dae
Голям
Умен
НE достигнат
До сега
Играч

Потребителски аватар
eelche
Мнения: 2125
Регистриран на: 08 сеп 2009 00:50
Местоположение: Havana,Cuba
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот eelche » 20 юли 2016 21:22

tinko написа:Аматьорски клуб ли става Ботев?


В аматьорски клуб ли се превръща Ботев?...

В този клуб управлява некадърността и глупостта !!!


Ами и аз се питам същото...Толкова ли не се намери един нормален,човек с визия,който да изтегли 1 заем от някоя банка и да приключи тая трагедия със стадион "Христо Ботев"? Имате достатъчно верни и много фенове,който пълнейки стадиона,ще изплатят заема.За мен Коматево беше,е и си остава временен вариант.
Поклон пред най-великия отбор на Левски 1963-1968!

"Смъртта не е най-голямата загуба в живота.Най-голямата загуба е това,което умира в нас докато сме още живи.НИКОГА НЕ СЕ ПРЕДАВАЙ!"

Потребителски аватар
starozagorec
Мнения: 140
Регистриран на: 27 апр 2013 09:34
Местоположение: Стара Загора
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот starozagorec » 20 юли 2016 21:56

не сте единствени,те и Верея нямат кондиционен треньор

Потребителски аватар
ZinedineZidane
Мнения: 5328
Регистриран на: 03 юни 2009 22:18
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот ZinedineZidane » 21 юли 2016 11:04

Нещата не са добре и се вижда от километри. Докато не се върнем у дома, за да има повече предпоставки за развитие, не виждам реална възможност за подобрение. Такова (поне малко) все пак може да има, ако се смени оперативното ръководство, което очевидно не се справя.
Ботев (Пд) зарадва България, "жълто-черен" ураган отвя казахстанци!

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот Plovdivskia Grand » 21 юли 2016 11:25

Едно предложение от мен......капитана на отбора Лъчо Балтанов ще се възстановява месеци,той заяви ,че през това време ще е близо до отбора за да помага.Ето ви идеален случай мишока на синекурна длъжност"тийм мениджър" :lol: :lol: :lol: Асен Караславов-Молива да бъде изритан и една заплата спестена на клуба :idea: !

Потребителски аватар
boabbb
Мнения: 24519
Регистриран на: 07 авг 2013 09:19
Контакти:

Re: Аматьорски клуб ли става Ботев?

Мнениеот boabbb » 21 юли 2016 13:25

eelche написа:
tinko написа:Аматьорски клуб ли става Ботев?


В аматьорски клуб ли се превръща Ботев?...

В този клуб управлява некадърността и глупостта !!!


Ами и аз се питам същото...Толкова ли не се намери един нормален,човек с визия,който да изтегли 1 заем от някоя банка и да приключи тая трагедия със стадион "Христо Ботев"? Имате достатъчно верни и много фенове,който пълнейки стадиона,ще изплатят заема.За мен Коматево беше,е и си остава временен вариант.


Пхаха :lol: :lol: "На пирона" се строи само за Левски ;)
Леевски, оле :lol: :lol: :lol:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 19 госта