Пловдивското дерби в Бургас!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот slash1912 » 08 юли 2016 12:06

След като ремонта в Коматево няма да приключи навреме и Ботев ще играе първите си домакинства в Бургас,днес на жребия се оказа, че дербито е в първи кръг!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Долно уйно
Мнения: 5222
Регистриран на: 14 фев 2010 17:28
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот Долно уйно » 08 юли 2016 12:11

В Коматево официален мач няма да се изиграе, така че свиквайте с тези дестинации
Пародийна Перуканова Лига a.k.a. ППЛ, Made in Bulgaristan

Потребителски аватар
bultras4e
Мнения: 1809
Регистриран на: 21 май 2008 18:28
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот bultras4e » 08 юли 2016 12:13

Там сме. Не знам само охраната, пътят до там и всичко друго как ще стане. Дано да няма проблеми. Шоуто е гарантирано!
[wrapimg=]http://static.football24.bg/cache/470x0/assets/2013_novi/a/botev/todor_nedelev1.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот Red_Neck » 08 юли 2016 12:16

slash1912 написа:След като ремонта в Коматево няма да приключи навреме и Ботев ще играе първите си домакинства в Бургас,днес на жребия се оказа, че дербито е в първи кръг!

Ей, ... пак ше ударите по едно "море" ... между другото ;)

Освен осветление, друго прави ли се на базата в Коматево?
... и защо правите ново осветление? По мои спомени, май там имаше стълбове с ламБи ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
botevbeerboys
Мнения: 87
Регистриран на: 29 дек 2008 17:51
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот botevbeerboys » 08 юли 2016 12:17

Долно уйно написа:В Коматево официален мач няма да се изиграе, така че свиквайте с тези дестинации

Много ти се иска да е така,но за твое съжаление ще се играят много официални мачове.Поне докато стане Колежа.А това,ще първия мач е на Лазур и то точно дербито ....!!!Не знам полицията в Бургас как ще се справи?!Представяте ли си какви войни ще има на централния плаж!А и мача е на осветлени!Не знам,смятам.че не е добра идея!

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13759
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот Red_Neck » 08 юли 2016 12:21

Ми то от вас си зависи, бе пич ..... толкоз ли не могат да се разберат тарторите на агитките да няма простотии?
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17343
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот slash1912 » 08 юли 2016 12:22

Red_Neck написа:
slash1912 написа:След като ремонта в Коматево няма да приключи навреме и Ботев ще играе първите си домакинства в Бургас,днес на жребия се оказа, че дербито е в първи кръг!

Ей, ... пак ше ударите по едно "море" ... между другото ;)

Освен осветление, друго прави ли се на базата в Коматево?
... и защо правите ново осветление? По мои спомени, май там имаше стълбове с ламБи ;)

Огради,трибуна и осветление ,защото с наличното няма как да има тв предаване.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
botevbeerboys
Мнения: 87
Регистриран на: 29 дек 2008 17:51
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот botevbeerboys » 08 юли 2016 12:24

Red_Neck написа:Ми то от вас си зависи, бе пич ..... толкоз ли не могат да се разберат тарторите на агитките да няма простотии?
Според мен няма как да се получи.Не,че не го одобрявам.Когато аз бях тинейджър беше така.Ние ходихме на техни мачове,те идваха на наши,но сега като знам какво представляват по малките смятам,че няма да се получи!

Потребителски аватар
soilwork
Мнения: 6757
Регистриран на: 15 авг 2008 08:48
Местоположение: Höhr-Grenzhausen
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот soilwork » 08 юли 2016 12:26

Долно уйно написа:В Коматево официален мач няма да се изиграе, така че свиквайте с тези дестинации
На тоз не му вярвайте !!!! Прогнозите му са като на Градев....7-те точки ! Справка : форума на ЦСКА . Време е за Дерби ! ;)

velito
Мнения: 323
Регистриран на: 24 юли 2012 15:13
Контакти:

Re: Пловдивското дерби в Бургас!

Мнениеот velito » 08 юли 2016 12:29

Според мен ще е яко и без това по това време на годината половин Пловдив е на морето ще е интересно и голям спомен ще стане надявам се поне 3000 хиляди билета да ни дадете (разбирасе в замяна на следващото дерби ние да ви дадем максималната бройка за наши гостуващ сектор)
Изображение Изображение Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 42 госта