Славия - Ботев (Пловдив) 1:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Thurman Murman » 05 май 2016 19:33

McVicar написа:
Thurman Murman написа:
Модератор ЛокоПД написа:
plan-2012 написа:[offtopic]
:-D не мога майна честно :-D плаката на стадиона е разпознат единия мангал в 6 сутринта са го сложили,толкова ниско да паднете изроди мръсни понеже знам,че гледате тук какво се пише.. чак с какви очи и отговаряте на декларацията ни не знам :-D :-D Анди освен рак и да пукнеш за 20 дни какво друго да ти пожелая мастио мръсна
[/offtopic]


Странна логика. :roll: Отборът ви е смешен,звездата ви е Тошко Лицето,последните няколко мача нямате победа,нямате стадион,нямате публика,пак почнахте да си сваляте флагчетата от колите...По-зле сте били само по времето на Христолов,макар че не съм много сигурен.Плане 2012,та ръководството ви е направо "мечта" за всеки,който не ви харесва.Чандъров,Рендето,Палийски...Кой има интерес тези хора да не са в ръководството? Вместо да дрънкаш простотии за ракови заболявания и пукване за 20 дни,поогледай се за хората които останаха без доходи, след като РодолюбецЪ си би камшика "у Србско".Най-недоволните са те. :idea:
Конкретно за мача- 2:1.


Циганинът Анди засечен в 6 сутринта на Великден да слага парцала на стадиона, а ти си плямпай тъпотиите и оправданията, дето си ги мислил 2 дена. Знаем, че ти трябва повечко време за реакция... Жорко Мозъка :mrgreen: Иначе е много хубаво да се подиграваш на нечий външен вид. Типична циганска проява. Типична ГСП от Рогош Бойс. Същата комплексарщина ви е накарала, като типични небългари, на Великден вместо на църква, да обикалята по нощите и да вършите мизерии. Комплексарщина, типична за "гражданите от източния квартал", както сами се определихте, докато вдигахте хореографията с Erol loko pd на полупразната тИрбуна. Същите комплексарщина и страх, поради които давате 500 билета на тези, които за "по-зле и от христолово време". Тази комплексарщина и страх от това, да не би случайно на 11-ти някой да каже, че работата по стадиона продължава, защото знаете много добре, че единственият начин някой да забележи, че съществувате, това е ние да сме зле. Такъв "любимец" сте вие. Незабележим и невзрачен.
Конкретно за мача - 3:0.



Стига с тези 500 билета, бе.Оревахте орталъка, а се оказа, че и тези 500 са ви много, защото едва продадохте 250 билета.И това го видя всеки, който е гледал мача.Даже и на свободна продажба пуснахте билети в последните два дена и пак не ги продадохте.
И за да прехвърлите светлините на прожекторите в друга посока инсценирахте това с транспарантите.Умрял някой да слага транспаранти вместо вас. Баси малоумщината, майна.Видяхте, че никой за нищо вече не ви е.ава и почнахте сами да си правите новини.


Аз ти казвам, че мангалът Анди е засечен в 6 сутринта на Великден да опъва чаршаф на оградата на стадиона, ти ми философстваш и развиваш теории. Все едно никой не знае какви жалки комплексари сте. Преди години ония унтерменши от т.нар. ви "бизнес група", бяха ходили даже до Сопот, за да убеждават и дори да предлагат пари на местните да НЕ ни дават правото си на участие във В група, ти ми обясняваш, че не сте опънали парцалите.

Ти вярваш ли, че някой ви вярва, че не сте вие???

Вашият анти-Ботев клуб дори нямаше да съществува, ако нас ни нямаше. Съществуването ви го осмисля единствено омразата към нас. После се чудите що навсякъде ви викат "цигани"... Щото сте жалка и мразеща паплач, затова.

Друго... Няма нито един фен на Ботев, който да е против Костов, Палийски или Чандъров!!! Самото им принизяване до това да бъдат сравнявани с Рендето, показва, че авторите са именно "гражданите от източния квартал", както се наричате напоследък. Евтина провокацийка, с която така и не разбрах какво точно постигнахте, освен, че всички разбраха, че на Великден не сте били на църква.

Колкото до 500-те билета, дето вече станаха 250 :mrgreen: Тва оня гърбав селянин невестулката ли ти го каза или...? Предлагам ти следното - понеже не можем да купим повече от 500 билета, следващият път ни дайте колкото и на сините ви господари! Става ли? Така де... ние ще се изложим, че имаме големи претенции, а не можем да си изкупим билетите, а това пък би трябвало да налее вода във вашата мелница, че уж сте някакви си там любимци... Домашни ли други ли, все едно... Дайте ни билетите, дайте ни шанс да се изложим! Или шубето е голям страх? Да не вземе викаш да се повтори историята от последният път, когато ни дадохте 1500 талона :arrow:

Изображение

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=64FXj5f3-Vo[/youtube]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 05 май 2016 20:20

Некъпани неканени гости на Пловдив,става въпрос за двубой Славия-Ботев.Домакините са фаворити.

Потребителски аватар
plan-2012
Мнения: 2050
Регистриран на: 14 окт 2008 07:44

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот plan-2012 » 06 май 2016 15:51

Трудно се живее в сянката на Ботев 8-)

Потребителски аватар
PorcoRosso
Мнения: 201
Регистриран на: 10 юни 2015 10:11
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот PorcoRosso » 07 май 2016 10:36

Аристократично Идно на Ино и Славия продължава тежката битка за 5-тото място.Бат Вйенце стайл.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17339
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот slash1912 » 07 май 2016 19:30

Щом Славия ни прави голям шлем,значи всички играли в тези мачове от нашия отбор трябва да се самоубият!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Цецо Чука » 07 май 2016 19:34

slash1912 написа:Щом Славия ни прави голям шлем,значи всички играли в тези мачове от нашия отбор трябва да се самоубият!


Боклуци пълни.
Аз просто вече не знам какво да кажа.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот sirakov77 » 07 май 2016 20:50

Тез младежи достигат непознати висини, за първи път от както се помня по средата на мач на любмият ми отбор аз просто изгасих компютъра и излезнах да се разхождам, просто ми беше ясно че няма как а вкараме гол на Славия, не и с нападател Божидар Васев!?! Коментар нямам, аз просто не намирам думи вече! :cry:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 07 май 2016 23:12

Толкова жалък отбор не помня да сме имали...

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот DLA » 08 май 2016 11:31

Какво има да му коментираме на този приятелски мач? Още след коридата във Варна предния ден беше ясно, че ще лягаме и на Слабия, които бяха толкова слаби, че се наложи да правим циркови изпълнения, за да могат футболистите в бяло да вкарат гол. Явно директивата е Слабия в тройката. Няма значение кой е сгрешил, явно е било „производствена необходимост“. А и да не забравяме, че Румен Чандъров и Венцислав Стафанов са представители на една и съща групировка, за която е работил като шофьорче и н.в., н.п., н.с. Каратиста. От подновяването на шампионата Ботев Пд не е изиграл нито един чист мач, да се надяваме, че в оставащите три мача ще изиграем поне един истински мач. Надеждата ми е в мача с Берое, защото явно трябва да ги изкараме от тройката. Истинските причини за слабата игра се крият другаде. Без адекватно ръководство, без стабилно финансиране, без цели, без мотивация и без яснота за бъдещето как се играе? Ако на терена виждаме слабостта на футболистите и те отнасят нашите негативи, то какво да кажем за безвремието в нашия любим отбор. Играта на отбора е само върха на айсберга. Аз лично мисля, че на 11 май отново Палийски ще философства и няма да каже нищо конкретно, с което ще продължи заблудата за „светлото бъдеще“ пред отбора. Явно някой хора си играят игрички с любовта на феновете на Ботев Пд. Явно отбора, като част от империята на Цветан Василев се цели да бъде разбит. Познайте откъде идва тази директива? И защо всички активи на КТБ отиват в ръцете на хора от СИК?

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Славия - Ботев (Пловдив)

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 08 май 2016 12:28

Не вярвам в такива теории на конспирацията. Най-елементарното и правдоподобно обяснение е, че нямаме отбор и ръководство. Освен това Костов се оказа доста странен треньор, меко казано. Изгони десетина титуляри, а сега се жалва, че нямал футболисти. Пуснахме да си ходят играчи, от чиято продажба можеше да вземем някакви пари, взехме съмнителни попълнения, които се оказаха пълни дупки. Какво да говорим - за каква конспирация ми развиваш теория, като от самолет е видна пълната аматьорщина в управлението на клуба. И какво значи млади футболисти да нямат мотивация? Играят в А група, взимат си навреме заплатите - какво искат повече?! Нали за да ги забележи някой, трябва да покажат нещо, а те са пълни нули!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 26 госта