Локомотив Пд - Ботев Пд 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Kostadinov
Мнения: 22
Регистриран на: 07 авг 2015 08:14
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Kostadinov » 18 апр 2016 20:21

Безпроблемно 3-0 или 4-0

Потребителски аватар
Agnostic front 1912
Мнения: 527
Регистриран на: 02 май 2013 19:01
Местоположение: NYHC
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Agnostic front 1912 » 18 апр 2016 20:29

Kostadinov написа:Безпроблемно 3-0 или 4-0


Аз мисля,че без проблем 9:0,10:0...
[wrapimg=]http://img2.sportal.bg/uploads/news/2012_11/images/00354091.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
DarkPsy
Мнения: 3644
Регистриран на: 16 юли 2013 11:18

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот DarkPsy » 18 апр 2016 21:06

0:15 и потребител номер едно в най-скапания форум на света се самоубива анално с царевица. Шибай буфераааааааа

Zeeyo
Мнения: 135
Регистриран на: 06 фев 2009 14:28
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Zeeyo » 18 апр 2016 21:16

slash1912 написа:[offtopic]Tова е тема за Пловдивското дерби,а не онази дрисня в другия форум!Гледайте и се учете ;)[/offtopic]
Влизаме в дербито като аутсайдери.Предвид последните ни три мача нищо хубаво не ни чака.Все пак е дерби,нищо не се знае и с по-слаби отбори сме ги побеждавали.


Никой от себе уважаващите се фенове на Локомотив не посещава подфорума форума на Локомотив заради една конкретна персона. ;)
Комично е, как за всичко си мерите пишките с нас, а пък вашето дерби било с Левски. :mrgreen:
Все пак, ще те оставя да се чувстваш ГОРД от темата ви, БРАВО! :|

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17307
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот slash1912 » 18 апр 2016 21:25

Zeeyo написа:
slash1912 написа:[offtopic]Tова е тема за Пловдивското дерби,а не онази дрисня в другия форум!Гледайте и се учете ;)[/offtopic]
Влизаме в дербито като аутсайдери.Предвид последните ни три мача нищо хубаво не ни чака.Все пак е дерби,нищо не се знае и с по-слаби отбори сме ги побеждавали.


Никой от себе уважаващите се фенове на Локомотив не посещава подфорума форума на Локомотив заради една конкретна персона. ;)
Комично е, как за всичко си мерите пишките с нас, а пък вашето дерби било с Левски. :mrgreen:
Все пак, ще те оставя да се чувстваш ГОРД от темата ви, БРАВО! :|

Не случайно съм написал "Пловдивското дерби" ;)
За темата-влез в други подфоруми и виж как хората правят теми за мачовете.С това изразяваш уважение към отбора си и съперника,както и към мача,който предстои.Оттам нататък следва културна дискусия,като аргументите са силата на мисълта,а не кой какви цветисти епитети ще измисли.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 18 апр 2016 23:22

Пак ще има разревани буфери. Може да сме трагични, но и с половин х--й - пак ще го наместим :)

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 19 апр 2016 11:54

Всичко друго освен категорична победа на домакините ще е изненада за мен.
Предвид липсата на вратари, най-доброто на което можем да се надяваме е едно 4-2 или 4-3.
Абсолютно нищо в играта и атмосферата около нашия отбор не ми дава основания за друга прогноза, съжалявам, дано да не съм прав.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Red_Neck
Мнения: 13726
Регистриран на: 08 яну 2013 10:05
Skype: armenski_pop.bg
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Red_Neck » 19 апр 2016 19:30

2:2 от мен ..... и 2 червени картона ;)
"Левски срещу мракобесието - борба на волята срещу системата, доброто срещу злото! Това е заложено при нас. Отборът на народа срещу апарата, най-общо казано."
Из размислите на един „Дисидент“, или Как отборът на МВР и ДС пребори комунизма.

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Thurman Murman » 20 апр 2016 15:39

Може да сме пълна трагедия на терена и вероятно ще паднем, но поне не сме с пълни гащи като тия небългари и селяци прости. От тоя мач, в който буквално ги смазахме потните унтерменши и им бутнахме джамията от пеене, вече ги е страх да дадат повече от 500 билета.

Изображение

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=uhXcQGO2-6U[/youtube]

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=64FXj5f3-Vo[/youtube]


Цял живот да се правиш на "пловдивски любимец" и в същото време цял живот да си останеш страхлива кюстендилска мижитурка 8-)

Потребителски аватар
Asterix
Мнения: 544
Регистриран на: 04 ное 2010 18:13
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Asterix » 21 апр 2016 15:23

В мача ще има много голове , тъй като и на 2та отбора вратарите са уж нови 8-)

Малко безсмислено дерби се очертава , и 2та отбора общо взето ще играят за чест и достойнство . Може би имаме лек превез , ама това това нищо не значи . Троен мач го виждам , няма да е изненада и да ни биете , за статистиката главно 8-)


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 12 госта