Локомотив Пд - Ботев Пд 2:1 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
sirakov77
Мнения: 272
Регистриран на: 04 ное 2014 12:11
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот sirakov77 » 24 апр 2016 20:56

Единственото положително след страхотната ни поредица от мачове, е че няма как да изпаднем! :roll:
ivo77 написа:Защо удрят черното тото?! Благодарение на него все още имаме футбол.. :lol:


Потребителски аватар
Cicero
Мнения: 1176
Регистриран на: 15 сеп 2013 15:55
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Cicero » 24 апр 2016 21:14

Стана мач, не очаквах да се получи нещо, но ме опровергаха. Разделихме по едно полувреме, но всички точки отидоха при съперника. Нищо, случва се, доволен съм от отбора. Толкова много деца на терена, хареса ми. Има бъдеще пред българския футбол и в частност пред Ботев. Дано не се напълним с "африкански перли" лятото, защото днес видях много футбол сред юношите.
visentii написа:Определени дати могат да се оспорват от определени институции, а официални документи могат да се изискват от официални институции...нито форума, нито автора (дори и модератор) са такива...така че, това е поредната тема за "чешане на езици".

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Цецо Чука » 24 апр 2016 21:31

Cicero написа:доволен съм от отбора.


Oт кое точно си доволен?
От абсолютното неумение да си организираш атаката?
От неспособността да вържеш повече от три паса напред?
От невероятното некадърие да се възползваш от ситуациите си и да видиш че ТРЯБВА да стреляш макс често ли?

Нещастници, скъсаха ми нервите днес, вместо да бият с три-четири гола тая дантелена защита на Локото те ше ми падат, глупаци.
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17344
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот slash1912 » 24 апр 2016 21:38

Изображение
Изображение
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Потребителски аватар
Жълто-черен Пловдив
Мнения: 1437
Регистриран на: 28 дек 2013 10:56
Местоположение: Пловдив
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Жълто-черен Пловдив » 24 апр 2016 21:56

За хъс - младоците ни получават 6.
За умения - 3.

Това е жестоката истина. Лошото е, че няма на кой да се опрем: Тошко е фигурант; Грегъри вече е мисловно другаде, а и, май, винаги е бил, с изключение на 2-3 мача; нямаме вратар, равностоен на Голас, а и самият Голас не е някакъв колос.

Младоците не стават. Няма кой от тях да поведе отбора, да вкара гол, да направи разликата. Все ги чакаме да станат нещо, но те така и ще си останат, щом на 19-20 още са в период на очакване тепърва да загатнат за нещо... Уви, това е грозната истина.

Потребителски аватар
stioks
Мнения: 518
Регистриран на: 19 ное 2008 19:45
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот stioks » 25 апр 2016 09:38

Жълто-черен Пловдив написа:Младоците не стават.


Абе вратарчето ви вчера показа повече от нашите Харуби и Витанов взети заедно от началото на полусезона. Доста потенциал показа, въпреки грешката при изравнителния гол.

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот kistendil » 25 апр 2016 12:39

slash1912 написа:Изображение
Изображение

Вай, вай, вай!
Хорео, на което неуспял диджей с ахрянски корени си е направил автопортретЬ с каскЬет!
Лелееееееее! :o
Уникални
МЕГА-фонисти
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Thurman Murman » 25 апр 2016 13:10

"Вай, вай, вай" - типичното възклицание на небългарите и калтаците от фракцията ви Рогош Бойс, които като излизат от тях, още им виси тоалетна хартия от задните части. Ти да ми говориш за хорео, при положение, че вашата традицонна "хореография", откакто гръмнаха дилъра, е надпис "локомотив" с черни седалки на фона на бели седалки... Или пък говориш за парцала с обърканата година, дето го рисува оня потомък на овчари от Чокманово - Ангелчу нереализирания артист-скулптор - http://s31.postimg.org/szqamglbv/image.jpg
Как да е, поне си признахте, че сте от квартал източен 8-)

Потребителски аватар
kistendil
Мнения: 410
Регистриран на: 12 авг 2010 14:30
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот kistendil » 25 апр 2016 13:30

Thurman Murman написа:"Вай, вай, вай" - типичното възклицание на небългарите и калтаците от фракцията ви Рогош Бойс, които като излизат от тях, още им виси тоалетна хартия от задните части. Ти да ми говориш за хорео, при положение, че вашата традицонна "хореография", откакто гръмнаха дилъра, е надпис "локомотив" с черни седалки на фона на бели седалки... Или пък говориш за парцала с обърканата година, дето го рисува оня потомък на овчари от Чокманово - Ангелчу нереализирания артист-скулптор - http://s31.postimg.org/szqamglbv/image.jpg
Как да е, поне си признахте, че сте от квартал източен 8-)

Вай, вай, вай, вай, вай!
Това с квартал източен минава пред помощник - пловдивчаните и други като теб, които нямат нищо общо с Пловдив, освен че ползват градската канализация, а не китната манолска, стрямска, воденска и пр. външна тоалетна.
Сега изкарай на Зума "интервюто" и направо ще ти се "върже" всичко :lol:
Като се има предвид какво е нивото на ботевци :roll: , направо си ги убедил!
Следващия път челотУ без каскЬет! Чисто ново изображениеееееее :mrgreen: :mrgreen:
подвластни на черно бялата любов, винаги!паднали на нивото на наведените,никога!

Потребителски аватар
Thurman Murman
Мнения: 2266
Регистриран на: 06 юни 2012 20:11
Контакти:

Re: Локомотив Пд - Ботев Пд

Мнениеот Thurman Murman » 25 апр 2016 13:35

kistendil написа:Вай, вай, вай, вай, вай!
Това с квартал източен минава пред помощник - пловдивчаните и други като теб, които нямат нищо общо с Пловдив, освен че ползват градската канализация, а не китната манолска, стрямска, воденска и пр. външна тоалетна.
Сега изкарай на Зума "интервюто" и направо ще ти се "върже" всичко :lol:
Като се има предвид какво е нивото на ботевци :roll: , направо си ги убедил!


Аз няма нужда да ги убеждавам в каквото и да е. Вие, селяци потни, го правите отлично и сами :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изображение


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 69 госта