Левски София - Ботев Пловдив 3:0 FT

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Sinite ot Sofia
Мнения: 950
Регистриран на: 04 авг 2014 18:41
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Sinite ot Sofia » 04 апр 2016 17:56

Kris_men2000 написа:Мача е 0:0 с много мъка и ръгане.Просто ще е мъка да гледаш мача и ако някой издържи да го догледа до края трябва да му се даде диплома за мазохизъм.В днешно време да гледаш български мач е равно на умствено самоунищожение.


В днешно време имаш достатъчно избор.. пускаш излъскания англ. футбол и се "наслаждаваш". Аз гледам "А" група ( всеки мач, който имам възможност), защото съм емоционално свързан с Левски и бг футбол ме интересува, добър, лош.. наш си е! И много хора са така.. няма друга като марката "А" група!
За мача 2:0 и 5 000 на Герена!
Децата в игрите за Левски мечтаят, за славния Левски футболен тим...

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 04 апр 2016 21:10

Ако пробваме удари във вратата може и да отбележим.
Ако играем,както в последния мач-никакъв шанс.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

КРАСОТА ВЯРА БОРБА
Мнения: 2742
Регистриран на: 18 окт 2010 07:32
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот КРАСОТА ВЯРА БОРБА » 04 апр 2016 21:49

Captain Stottlemeyer написа:
КРАСОТА ВЯРА БОРБА написа:1-2,ако не се намеси съдията

Да бе!... :lol:
За първенство на "А" група в София - общо 62 мача:
- "Левски" - 47 победи
- "Ботев" - 8 победи
- Равни срещи - 7
- Голова разлика - 148:53 (+95) в полза на "Левски"
Последните 5 мача в София:
- "Левски" - 5 победи
- "Ботев" - 0 победи
- Равни срещи - 0
- Голова разлика - сметни си я сам! ;)

http://levskisofia.info/team/1004111-botev-plovdiv/

Вместо заключение: При мач с "Левски" в "Ботев" пълните гащите още преди да влезете в София... 8-)

Капитанче, трактористче, впрочем и аз имам книжка за виличкар влизащо постоянно в гуглето кажи ми коя е най голямата ви загуба у дома.И има ли общо със статистиката.Не ставай глупав.пловдивски зетко.

soundmax
Мнения: 644
Регистриран на: 23 авг 2014 19:40
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот soundmax » 05 апр 2016 10:02

Ако не играем със самочувствие и не почнем да градим пак атаките си пак на скорост както бяхме почнали хубаво по-едно време никакви шансове да отбележим, и отиваме на 0:0 или загуба с 1 гол. Ръгането в този мач е задължително, и тъй като нашите са примадони и много ме дразнят че не влизат здраво в единоборства с изключение на 2-3 ма играчи, ще губят пак топката ако ни натиснат щото поне сините играят със самочувствие, а на нашите не знам какъв им е проблема -лични впечатления. С този отбор победа в София е много трудна задача, но пък дано ме изненадат приятно.
БОТЕВ Пловдив

Потребителски аватар
STENLI
Мнения: 1508
Регистриран на: 05 ное 2008 18:32
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот STENLI » 08 апр 2016 15:07

Двубоят между Левски и Ботев Пд е поверен на "любимия" на "сините" съдия Николай Йорданов.

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Цецо Чука » 08 апр 2016 21:11

Брой точки които ще спечелим в този мач: 0
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

Потребителски аватар
Цецо Чука
Мнения: 3088
Регистриран на: 25 авг 2014 18:51
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот Цецо Чука » 08 апр 2016 21:16

Kris_men2000 написа:В днешно време да гледаш български мач е равно на умствено самоунищожение.


Категорично не съм съгласен.
Аз например предпочитам да гледам Берое-Черно море например пред Сити-Саутхямптън...
Нямам никаква емоционална връзка с английските отбори,които не са Юнайтед,Тотнъм или Ливърпул,така че винаги бих си цъкнал да видя кви ги върши примерно на Чичо Венци отборито или дори лаутарите...
samo_levski написа:идеално равен терен, тревата зелена, иде ти да почнеш да я пасеш

DLA
Мнения: 113
Регистриран на: 02 авг 2015 11:06
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот DLA » 09 апр 2016 08:18

Много важен мач за нашия отбор, в който резултата не е от значение, а настройката, мотивацията и борбеността на играчите в жълто-черно. Именно в мачовете срещу Левски Сф в столицата се усилва чувствителността на феновете на Ботев Пд към тези аспекти на играта, защото всички знаем за емоционалната обвързаност, както на спортно-техническото ръководство, така и на бъдещия собственик на отбора към Левски Сф. В интерес на истината мача е троен, защото и двата отбора не са в най-доброто си състояние и вероятно в играта ще преобладават грешките. Дано футболистите на двата отбора ме опровергаят. Колкото до съдията, този малоумник е от личните рефери на "делиорманската гелосана мастия" и нищо чудно да свири 50:50, а дори и да пореже Левски Сф в полза на Лудогорец.

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17338
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот slash1912 » 09 апр 2016 18:52

Левски: Йоргачевич, С. Александров, Лукин, Ал. Александров, В. Минев, Костадинов, Краев, Прохазка, Р. Цонев, Нар, В. Христов.

Ботев: Голас, Христов, Терзиев, Филипов, Старокин, Серкан, Балтанoв, Кифуети, Нелсън, Неделев, Н. Милев.
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

forever bluet
Мнения: 558
Регистриран на: 04 мар 2013 08:24
Местоположение: СОФИЯ

Re: Левски София - Ботев Пловдив

Мнениеот forever bluet » 09 апр 2016 21:50

Много отдавна не сте ни никакъв дразнител,но този път избихте рибата с тъпия футбол ,който играхте. Работата на Костов дава резултати.... :roll: Той е единствения бездарник,който играе без централен нападател. А кюфтето Неделев е приключил с футбола. Много поздрави на Цецо Чука :lol: .
Членестоногите са примитивни създания


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 22 госта