Цецо Василев пред Диков !!!

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
dhk222
Мнения: 230
Регистриран на: 10 сеп 2009 11:28
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот dhk222 » 23 фев 2016 21:11

1982 написа:
batmari2 написа:
Blue1914 написа:"Цецо" :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Изгледай и после Мучи ! ?


Грух, грух, аз мога ли да се изкажа ?? :mrgreen: :lol: :mrgreen: :lol:

Пеевски е слаб,Бойко е умен и "Левски"шампион :) Това са всеизвестни ИСТИНИ :)

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот sin4ec » 23 фев 2016 21:11

1982 написа:Бе, не знам, ама много грохнал и спаружен ми изглежда Банкера-родолюбец, имам чувството, че го хранят с Менделеевата таблица ....

Ееее, с полония няма да стане-сигур си е сложил гайгеров брояч на чинията. Много ми напомня за един тип-Майкъл Капустин, от Лайфчойс, ама не знам отгде идат такива асоциации...
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

ММ1914
Мнения: 2166
Регистриран на: 11 ное 2013 12:30
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот ММ1914 » 23 фев 2016 21:26

sin4ec написа:
1982 написа:Бе, не знам, ама много грохнал и спаружен ми изглежда Банкера-родолюбец, имам чувството, че го хранят с Менделеевата таблица ....

Ееее, с полония няма да стане-сигур си е сложил гайгеров брояч на чинията. Много ми напомня за един тип-Майкъл Капустин, от Лайфчойс, ама не знам отгде идат такива асоциации...

Не така де. Банкера е професионалист не го набутвай при аматьорите. Само сравни сумите и виж каква е разликата. Но все пак, всеки фен на отбор различен от "Ботевъ" с умиление се наслаждава на гледката на новият стадион. Който бутнаха изцяло, защото така било по-евтино да се строи, а не като Левски, само една трибуна да правят. :mrgreen:
ivo55 написа:Публиката пълни отбора, когато има силен отбор на терена, който доставя удоволствие с играта си. Това е причината да не е пълен.

Интересно виждане за подкрепа към отбора!!!

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 23 фев 2016 22:03

Всяко едно говедо/ и сие /се радвало на недостроения стадион "Христо Ботев" :idea: :lol: !

Потребителски аватар
sin4ec
Мнения: 15996
Регистриран на: 13 сеп 2009 17:33
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот sin4ec » 23 фев 2016 22:11

Plovdivskia Grand написа:Всяко едно говедо/ и сие /се радвало на недостроения стадион "Христо Ботев" :idea: :lol: !

Ами, не...но като гледам как ви се разпада легендата за Пеевски в Левски, не мога да не се кефя! :mrgreen:
СЪРЦЕ, ДУША, ЗА ЛЕВСКИ СОФИЯ!
[wrapimg=]http://s020.radikal.ru/i710/1701/cc/476e63cbcd87.gif[/wrapimg]

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Plovdivskia Grand » 23 фев 2016 22:30

"Немате доказателства бре :lol: :lol: !Лично аз ще се доверя на резултатите от разследването на "Тръст синя България" кой е собственик на "Левски" :roll: !

Thunderheart
Мнения: 400
Регистриран на: 29 авг 2013 10:25
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Thunderheart » 23 фев 2016 22:50

sin4ec написа:
Plovdivskia Grand написа:Всяко едно говедо/ и сие /се радвало на недостроения стадион "Христо Ботев" :idea: :lol: !

Ами, не...но като гледам как ви се разпада легендата за Пеевски в Левски, не мога да не се кефя! :mrgreen:


Нито е легенда, нито се разпада. Тиквата и Пееф все още си управляват Левски чрез подставени лица, а сините тартори от тоз тлъст тръст са ДПС-марионетки. Факт, както казва класикът!

Потребителски аватар
batmari2
Мнения: 125
Регистриран на: 29 ное 2013 19:15
Контакти:

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот batmari2 » 23 фев 2016 23:41

само не разбрах сините Приятелки дали имат сили да изгледат видеото ?
Защото ако поне за малко си глътнат самочувствието и си изкарат главата от пясъка, ще вържат че две и две не прави Левски шампион !
г-н Батков в едно изказване преди две години каза че чака новини от Сърбия тоест виваком да стане на шишо и да поеме Левски както и се случи, а и Василев казва в интервюто!
Скъпи Левскари врете главата в пясъка, така както я вряхте за Батков и после не се сърдете на гела че няма титлички и купички ! :mrgreen:

Потребителски аватар
Captain Stottlemeyer
Мнения: 9979
Регистриран на: 02 окт 2009 16:25

Re: Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот Captain Stottlemeyer » 23 фев 2016 23:49

sin4ec написа:
1982 написа:Да оставим животинската си природа настрана, но искам да питам, "Не просто банкер, а родолюбец" няма ли да си дойде вече, липсва ни, приготвили сме му топла квартира, с остъкление и решетки, да не му е студено.
А и Бат` Шиши пита за него, Агата също, не са си довършили моабета ...

Ба, ще си дойде...тоя не беше ли известен с това, че говори САМО истини? :mrgreen:

„Не съм чел тази европейска заповед за арест, не се крия от никого. Ще дам своите показания пред съответните органи". Това заяви банкерът Цветан Василев в интервю в предаването на Цветанка Ризова по bTV.
"В близките дни ще се явя пред съответните органи", допълни той. И обеща да се върне в България в най-скоро време."

http://www.trud.bg/Article.asp?ArticleId=4186773

Датата е 11 юли, 2014 година. Оттогава са минали САМО някакви си деветнадесет месеца. Не трябва да има никакво съмнение, че габровският циганин с честните сини очи ще изпълни обещанието си... 8-)
"Има една страна България и в тази страна България има един отбор „Левски”. В този отбор съм се родил, в този отбор ще умра!" Георги АСПАРУХОВ

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Цецо Василев пред Диков !!!

Мнениеот action66 » 23 фев 2016 23:57

Един престъпник,който за разлика от другите престъпници направили част от пловдивчани горди е все още жив. Това е разликата. Но докога ли?! Крайно време е съдия-изпълнител да влезе на "Коматево" и да върне част от парите на вложителите. Никой не е питал вложителите дали искат да финансират някакви футболисти с жълто-черни екипи. Нормалното проявление на морала изисква да заклеймите този престъпник и да изразите съжаление,че един престъпник си е позволил да си прави имидж за ваша сметка. Помислете!


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 23 госта