Ботев си върна Тошко Неделев

Модератори: paceto, kartago, SkArY_9, slavia_forever, vaskonti, Madridist

Потребителски аватар
Tosh
Мнения: 381
Регистриран на: 23 юни 2010 01:15
Контакти:

Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Tosh » 22 яну 2016 20:17

ЕКСКЛУЗИВНО в PlovdivDerby.com: Ботев подписа с Майнц за Неделев! Избрана

Тодор Неделев ще се завърне в Ботев Пловдив. Договорът между Ботев и Майнц вече е подписан и играчът може да премине при канарчетата, научи PlovdivDerby.com. На лагера в Анталия вече с нетърпение очакват така желания играч.


Първи голям трансфер за А група тази зима. Само според олигофрените от Гонг.бг, тази новина е с по-малко значение и стои под ред други техни ежедневни глупости.
est. 1912

Потребителски аватар
Себастиан Фетел
Мнения: 2084
Регистриран на: 11 юни 2012 19:31
Skype: Байерн Мюнхен
Местоположение: Алианц Арена
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Себастиан Фетел » 22 яну 2016 20:26

Tosh написа: Само според олигофрените от Гонг.бг, тази новина е с по-малко значение и стои под ред други техни ежедневни глупости.

Не са много хората в България, които ги интересува този нереализиран футболист.
[wrapimg=center]https://c1.staticflickr.com/8/7511/16011066645_a2a38581e2_b.jpg[/wrapimg]

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот borimir3 » 22 яну 2016 20:31

Себастиан Фетел написа:
Tosh написа: Само според олигофрените от Гонг.бг, тази новина е с по-малко значение и стои под ред други техни ежедневни глупости.

Не са много хората в България, които ги интересува този нереализиран футболист.

И аз като гражданин на Пловдив не искам да виждам гета и други работи...,ама кой ме пита :roll: :?: Иначе ще се повиши качеството в А група-с по -добри футболисти :!:
Последна промяна от borimir3 на 22 яну 2016 20:35, променено общо 2 пъти.

Потребителски аватар
Tosh
Мнения: 381
Регистриран на: 23 юни 2010 01:15
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Tosh » 22 яну 2016 20:34

Ако новината за завръщането на национал и един от най-талантливите млади български футболисти в момента в А група не е интересна за повечето българи, то аз тогава не знам какво би било интересно. Може би поредния докаран черен безизвестен играч, който само родителите му знаят къде е играл и който след 6 месеца отборът му ще се чуди как да го изгони? Интересното е, че такива новини дори понякога в гонг ги слагат като "екслузивни".
Последна промяна от Tosh на 22 яну 2016 20:49, променено общо 1 път.
est. 1912

Потребителски аватар
botevbeerboys
Мнения: 87
Регистриран на: 29 дек 2008 17:51
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот botevbeerboys » 22 яну 2016 20:40

Изображение Добре дошъл Тоше!!!И повече попадения срещу всички жалкинедоброжалатели!

Потребителски аватар
slash1912
Мнения: 17329
Регистриран на: 15 окт 2010 10:25
Skype: извън линия
Местоположение: Пловдив,стадион "Христо Ботев",Трибуна "Изток"
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот slash1912 » 22 яну 2016 21:08

[center][youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5f65r6LFpv8[/youtube][/center]
Изображение
Добре дошъл у дома,Тоше!
[rimg]https://media.giphy.com/media/TGLJSYDmVQAqZsVPYN/giphy-downsized.gif[/rimg]

Вълчан
Мнения: 4273
Регистриран на: 13 май 2014 16:13

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Вълчан » 22 яну 2016 21:31

Браво.Дано успее да се отърси от явно психологическите проблеми които има.В смисъл да се отпусне и заиграе както си може.Явно не е за него Германия.

Потребителски аватар
Plovdivskia Grand
Мнения: 643
Регистриран на: 01 юли 2009 15:57
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот Plovdivskia Grand » 22 яну 2016 21:40

Добре дошъл у дома Тоше!Без повече коментар.

Потребителски аватар
action66
Мнения: 1080
Регистриран на: 07 дек 2014 03:04
Skype: kokaracha66
Местоположение: Варна
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот action66 » 22 яну 2016 21:47

Tosh написа:
ЕКСКЛУЗИВНО в PlovdivDerby.com: Ботев подписа с Майнц за Неделев! Избрана

Тодор Неделев ще се завърне в Ботев Пловдив. Договорът между Ботев и Майнц вече е подписан и играчът може да премине при канарчетата, научи PlovdivDerby.com. На лагера в Анталия вече с нетърпение очакват така желания играч.




Първи голям трансфер за А група тази зима. Само според олигофрените от Гонг.бг, тази новина е с по-малко значение и стои под ред други техни ежедневни глупости.


Уважаеми пловдивски приятели (винаги съм имал куп приятели в този град и затова си позволявам да се обърна така) , съвсем добронамерено ви питам защо мислите,че Неделев не успя да "пусне корени" в Германия? Аз харесвах как играеше при вас. И искрено се надявах,че ще "дръпне" и от там ще бъде новата звезда за футбола ни. Аз съм от поколението,което знае какво значение имаха за националния отбор играчи като Костадин Костадинов,Георги Славков,Атанас Пашев,Георги Вичев и т,н. Нещо не стана. Дано има "рестарт" момчето.

Потребителски аватар
borimir3
Мнения: 128
Регистриран на: 30 ное 2014 12:47
Контакти:

Re: Ботев си върна Тошко Неделев

Мнениеот borimir3 » 22 яну 2016 22:09

action66 написа:
Tosh написа:
ЕКСКЛУЗИВНО в PlovdivDerby.com: Ботев подписа с Майнц за Неделев! Избрана

Тодор Неделев ще се завърне в Ботев Пловдив. Договорът между Ботев и Майнц вече е подписан и играчът може да премине при канарчетата, научи PlovdivDerby.com. На лагера в Анталия вече с нетърпение очакват така желания играч.




Първи голям трансфер за А група тази зима. Само според олигофрените от Гонг.бг, тази новина е с по-малко значение и стои под ред други техни ежедневни глупости.


Уважаеми пловдивски приятели (винаги съм имал куп приятели в този град и затова си позволявам да се обърна така) , съвсем добронамерено ви питам защо мислите,че Неделев не успя да "пусне корени" в Германия? Аз харесвах как играеше при вас. И искрено се надявах,че ще "дръпне" и от там ще бъде новата звезда за футбола ни. Аз съм от поколението,което знае какво значение имаха за националния отбор играчи като Костадин Костадинов,Георги Славков,Атанас Пашев,Георги Вичев и т,н. Нещо не стана. Дано има "рестарт" момчето.

Не му дадоха шанс като на Бербатов-който къткаха и чакаха да се реализира(самия президент на Левъркузен е наредил да не се пипа и е изчакал постепенно да се адаптира):!:


Върни се в “Ботев”



Кой е на линия

Потребители, разглеждащи този форум: Няма регистрирани потребители и 16 госта